Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

veicam pavasara tīrīšanu un noraušam putekļus arī no mums pašiem...

 
Reitings 43
Reģ: 10.07.2011
sveikas.
ziema ir tāds diezgan pelēks gadalaiks un bieži vien, ietuntuļojoties lielos, biezos džemperos arī vairs otra skaistās ķermeņa aprises nevar saskatīt. un iespējams pat tik ļoti balts un pelēks, istabā sēžot, jo ārā paŗāk auksts doties, ir palicis laiks- iespējams kaut kāda rutīna.
varbūt kādai tā ir, varbūt kādam, bet varbūt nevienam tā nekad nav bijis.
un es arī nedalīšos savā pieredzē, tikai iedomājos, ka kādam tā kādreiz varētu būt bijis.
tāpēc...padalieties savās idejās kā pelēkās, ziemas apputējušās attiecības esiet izvilkušas/-i no rutīnas, no pelēkuma un atkal padarījušas tās koši rozā un koši zaļas, un spilgti dzeltenas kā pavasara saulīte .
'yo
24.03.2013 21:51 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Ne jau no ziemas noput attiecības, bet no pašiem. Uzlieciet mājās kādu skaistu koncertu, iedzeriet vīnu, padejojiet un fantastiski pamīlējaties. Ja uz mīlu prāts nenesas, tad jāaprunājas, iespējams, pavasaris ir īstais laiks, lai šķirtos, hehe :)
24.03.2013 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pavasaris ir īstais laiks, lai šķirtos, hehe :)

Es atvainojos, ka ne pa tēmu iespraucos, bet, SuperSmile, tik pozitīvs teikums :D:D
24.03.2013 21:58 |
 
Reitings 43
Reģ: 10.07.2011
@SuperSmile tavs hehe tevi nodod
24.03.2013 22:04 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
asns, kādā ziņā nodod?
24.03.2013 22:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka ir iezagusies rutīne - tā šķiet tev, tavam draugam vai abiem?
es domāju, ka jums divatā bajag kkur aizbraukt un iegūt jaunus iespaidus. aizbrauciet kau vai uz SPA uz vienu dienu, ja tavam puisim tas patiktu. tas nemaz nemaksā tik dārgi.
vai aizejiet uz kino un tad uz kādu interesantu kafejnīcu. izmantojat un aizejam uz tām vakariņām tumsā.
nezinu, vai tas jūs izraus no rutīnes. jautājums, ko tu domā ar vārdu rutīne? tev ir palicis ar draugu garlaicīgi? vai jūs tikai to vien dariet kā tv skatieties?varbūt jūs pārāk bieži viens otru redzat, lai cik tas stulbi neizklausītos?
kaut aŗi jūs esat kopā, tu taču vari arī padarīt savas lietas, piemēram, nolako nagus, pavingro, ieej vannā atslābinies. tu redzēsi, ka darot kkādas lietas tev pašai viss šķiet interesantāks. sāc pati apmeklēt sporta nodarbības, dejas. tā tu pilnveidosi savu dzīvi. tad arī tā rutīne tāda vairs nebūs.
25.03.2013 14:35 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es iesaku sākt ar sevi. Sāksi sevi pilnveidot un nodarbināt, tad rutīna pati atkāpsies un ne tikai savu dz'vi padarīsi interesantāku, bet arī uz otru skatīsies savādāk. ;)
25.03.2013 14:39 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Sany - vispār jau rutīna

asns - Aiziejiet uz dzīvnieku patversmi, varbūt iegūsiet mazu "bērniņu" vai varēsiet kļūt par kāda zvēriņa krustvecākiem.
Varbūt vēl nedaudz par aukstu, bet pabraukājiet ar riteņiem pa tuvāko apkārtni.
Ceļojumi vienmēr uzmundrina. Aizbrauciet kaut uz Igauniju.
25.03.2013 14:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mums pavasaris regulāri sākas ar parku, pilsētas skvēru un pastaigām. Vienkārša klīšana apkārt...nu mums tas atmodina vecos laikus - randiņperiodu. :) kad draugs var man izmaksāt saldējumu.:)
25.03.2013 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits