Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nespēju atbrīvoties

 
Reitings 39
Reģ: 23.03.2013
Sveikas meitenes!

Man ir diezgan stulba problēma, kuras risinājums noteikti meklējams manās iedomās utt, bet tomēr varbūt spēstie palīdzē, padaloties ar padomiem.
Ir tā, ka es sāku satikties ar kādu puisi, kurš man nu ļoti patīk, bet es nespēju atrīvoties un būt es pati, kad esmu ar viņu. Un vēl vairāk viņu drauga kompānija, tur es vispār noslēdzos. It kā neesmu nedroša un kautrīga, bet nespēju. Un tagad man liekas, ka tur arī nekas vairāk neturpināsies, jo es vnk neesmu tā meitene, ko viņš meklē. Radīju iespaidu kā pašpārliecinātu un drošu meiteni, bet tagad parādu sevi pavisam citadāku, laikam jāsaka - neparādu sevi vispār. Kā lai atbrīvojos viņa klātbūtnē? Par ko runāt utt? :(

Zinu, izklausās smieklīga problēma, bet ceru uz atbalstu, jo puisis ir lielisks, negribu pazaudēt :(
23.03.2013 15:12 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Izrunājies. Paspēlējiet kādu uzticības spēli. Iepazīstiet viens otru labāk.
23.03.2013 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Ja ir jādomā "par ko mēs varētu parunāt" un jābūt tik stīvai, varbūt viņš gluži nav priekš Tevis... Pati apzinies, kas Tev liedz atbrīvoties?
23.03.2013 15:18 |
 
Reitings 39
Reģ: 23.03.2013
Pati apzinies, kas Tev liedz atbrīvoties?


Ir tā, ka mums ir maz kopīga. Attiecībās meklējam vienu un to pašu, bet ārpus tām galīgi nesaskan. Viņš daudz ar draugiem izklaidējas, bet es praktiski vispār nē, viņam ir darbs, par kuru es daudz neizprotu, lai uzdotu kādus jautājumus.. Viņš vēlas traku meiteni ar spontānam idejām, bet man liekas, ka pagaidam es esmu viņam par garlaicigu.. :( Jo es tā neprotu..eh..:(
23.03.2013 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Man arī tā bija. Nespēju atbrīvoties, jo likās - negribu, lai viņs zina šo, tas arī viņam nepatiks, to man teikt kauns utt.
Un tad viņš teica: "Vai nu tu dalies ar visu, vai neesam kopā". Vienkārši uzticies viņam. Pielaid viņu sev tuvāk, stāsti, kas tevi satrauc, kas apbēdina, kas padara traku vai laimīgu..
23.03.2013 15:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Njaa, taa gadaas, ja no saakuma izliekaas par citu cilveeku. Agri vai veelu pienaaks taa diena, kad viirietis sapratiis, ka neesi taada, par kaadu izlikies, taapeec varbuut ir labaak vinjam par to pateikt. Ja tu vinjam patiehsaam intereseesi, vinjsh paliidzees pats tev to kautriigu paarvareet.
23.03.2013 15:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt esi tāda, kāda esi un sāc darīt to, kas tev patīk. risini šo situāciju. tev nav katras brīvidienas jātusē ar viņa draugiem. varbūt tavs draugs var patusēt ar taviem draugiem. un vsp ir tā, ka nav katrs brīvdienas tikai jātusējas. var taču abi divatā kko padarīt. kas tās par attiecībām, ka jūs tiekaties tikai tad, kad ir citi cilvēki blakus?
principā tu nevari arī dzīvot savā alā un viss. gan jau, ka ir lietas, kas tev arī patīk. varbūt tev patīk vairāk pie dabas atpūsties. tad ierosini to draugam. ziemā varat slēpot, bet vasarā vairāk paceļot, ar riteņiem pabraukāties utt.
padomā par to, cik reālas tu redzi jūsu attiecības, ja tu sēdēsi mājās, bet viņš tusēsies riņķī?
par runāšanu ir tā, ka jums ir jādara vairākas lietas kopīgi, lai jums vsp būtu, par ko runāt. ja puisis vairāk neko nedara kā tikai tusē un strādā ,tad es nezinu, ko īsti jūs varat runāt. ja tu nezini neko īpašu par viņa darbu, tad varbūt ir laiks tieši pajautāt. ja viņš saka, ka ir noguris pēc darba, tad tu vari pajautāt, ko viņš tieši darīja u.tml. mēs ar draugu varam runāt kaut vai kādus cilvēkus esam uz ielas redzējuši, kādus brīnumus ziņās izlasījām u.c. lietas.
25.03.2013 15:13 |
 
Reitings 41
Reģ: 16.08.2012
Pamēģini būt tāda, kāda patiesībā esi, ja nesanāks, tad tas vienkārši nav priekš tevis un tur nav ko bēdāt!
Kad atnāks īstais čalis, to tu zināsi uzreiz un par šādu problēmu nevarēs būt ne runas! :)
25.03.2013 15:20 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
varbūt pamēģini viņam to pastāstīt,uzrakstīt.(ka veel nespeej iisti atbriivoties,jo tev vins patiik un tapēc mulsti) zinu, ka pusaudžu gados bieži tā gadās. Pašai tā bija, un arī tagad attiecību sākumā nekad nevaru pilnībā atvērties, mazliet mulstu :D :) tas ir normāli.

Vai, ja tevi vēl vairāk mulsina viņa draugu kompānija,tad neesi tādos brīžos viena,paņem līdzi draudzeni. Vrabūt tas tev palīdzēs atbrīvoties. :) Iesākumā paintresējies,par to,ko viņš dara, kas patīk un saista un tad jau pamazām atradīsies par ko parunāt.
Ja nē,tad nepārdzīvo būs citi.:)
25.03.2013 16:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits