Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Inficēšanās risks?!

 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Labrīt!

Liksies varbūt tagad muļķīgi, ka uzdošu šādu jautājumu, bet ...

Ir tā, ka vakar vakarā biju uz Forum Cinemas. Nezinu, kā to, lai labāk pasaka :D Biju WC un, kad jau gribēju mest tualetes papīru miskastē, ievēroju, ka uz tā maliņas ir neliels asins traips ...

Tajā vakarā man arī bija saplaisājusi plaukstas āda un nedaudz asiņoja, tā kā varbūt no tā bija tāds traips?!

Tagad pavisam muļķīgs jautājums :D Nevar taču ne ar ko inficēties (gadījumā, ja tās nav manas asinis), ja ir lietots tāds tualetes papīrs? Jūtos pavisam neērti, ka tā jautāju :D
23.03.2013 08:14 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tas asins traips noteikti bija no Tavas plaukstas. Diezvai pie nelietotā tualetes papīra ir svešu asiņu traips un Tu ar savu asiņaino roku pie tā pieskāries. Plus vēl varbūtība, ka tās svešās asinis ir inficētas... Nomierinies :)
23.03.2013 08:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Neesmu pārliecināta, vai sapratu pareizi... Tu jautā, vai pareizi, ka nevar ne ar ko inficēties, ja esi noslaucījusies ar asiņainu tualetes papīru, uz kura esošās asinis piederējušas kādam citam?

Nu es teikšu tā - ja tās asinis bija tikai uz papīra maliņas, un to maliņu sev neliki klāt, tad, protams, ka nevar inficēties. Ja tās asinis esi sev ieslaucījusi attiecīgās vietās, tad - iespēja inficēties pastāv (cik liela, atkarīgs no daudzām lietām).
Bet, ja arī tās asinis bija sveša cilvēka + esi sev kur iesmērējusi, nav taču pamata domāt, ka tam cilvēkam noteikti kas slikts bijis.

Bet varbūt es nesapratu Tavu jautājumu un situācijas aprakstu.
23.03.2013 08:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu ir gana laba iespēja, ka tur varētu būt svešu asiņu traips - ja iepriekšējā tualetes lietotāja mainījusi tamponu, paņēmusi papīru un neievērojusi, ka atstājusi tur savus asiņainos pirkstu nospiedumus. Tas nav nereāli.
23.03.2013 08:50 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
zaptesburka, nē, esi pareizi sapratusi :)
23.03.2013 08:50 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja tās asinis bija pašā maliņā, tad es Tavā vietā pārāk neuztrauktos. Ikdienā ir daudz situāciju, kurās teorētiaski varētu būt iespēja saķert ko sliktu, tačo praktiski šī iespēja ir absolūti niecīga. Ja par to visu sāk domāt, vispār jāsāk baidīties iziet no mājas.
23.03.2013 09:04 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
zaptesburka, taisnība Tev vien ir :)
Vairs nedomāšu :)
23.03.2013 09:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits