Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ļjubov

 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Sveikas,
situācija īsumā tāda - jau pāris mēnešus tiekos ar burvīgu vīrieti. Starp mums viss ir nopietni un jūtos iemīlējusies, tomēr ir viens BET - viņš ir no Francijas. Latvijā būs aptuveni līdz janvārim. Un nupat man piedāvāja semestri studēt citā valstī (aizbraukšana rudenī). Šeit nu sākas problēmas, jo sirds saka, lai palieku šeit, Latvijā, ar viņu, jo tik laimīga sen neesmu jutusies, tomēr prāts saka, ka man jābrauc prom, tomēr tas būtu liels ieguldījums manā nākotnē (tiesa, kolīdz es atgrieztos LV, viņš jau būtu prom). Saprotu arī to, ka man nav ne jausmas, vai mums vispār varētu būt kopīga nākotne, jo tas nozīmētu to, ka man būtu jāpārceļas uz Fr, kaut, teikšu godīgi, šī valsts un valoda mani neinteresē. Vienīgais, kas mani interesē saistībā ar Fr, ir viņš.

Tātad, intereses pēc, - ko darītu jūs? Sekotu sirdij vai prātam? Varbūt kādai ir pieredze?
19.03.2013 10:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja puisim uz Tevi ir nopietni nolūki, studēšana citā valstī nebūs šķērslis :)
19.03.2013 10:58 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
piekrītu cormeum. Es noteikti dotos studēt, bet, ja jums būs lemts būtkopā, tad tā notiks :)
Un kapēc gan Tev būtu jādzīvo Francijā, lai būtu ar viņu kopā? Lai viņš paliek LV!
19.03.2013 11:04 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Francijā viņam ir savs bizness. Un man vēl pusotrs gads palicis, ko studēt Latvijā. Pašlaik nākotnes vīzijas neizskatās pārāk cerīgas, jo tomēr dzīvē pārāk bieži nostrādā teiciens 'no acīm prom, no sirds ārā'. Saprotams, ka naivi ceru, ka tomēr šī būs pasaka ar laimīgajām beigām. :D
19.03.2013 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Brauc studēt. Turklāt līdz septembrim taču var vis kaut kas notikt un jūs varat izšķirties, tad gan tu nožēlotu, ja netiktu uz tām ārzemēm (jo pieņemu, ka papīri jāsāk kārtot jau tagad vai vismaz ļoti drīz). Turklāt kāda starpība vai jūs šķiraties septembrī vai janvārī, tie 4 mēneši neko nemainīs, tāpat katrs būsiet savā valstī agrāk vai vēlāk
19.03.2013 11:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, nav teikts, ka viņš kko vairāk vēlas no tevis. varbūt viņš ar tevi vnk te izklaidēsies un brauks atpakaļ uz savu Fr.
tu saki, ka tevi tā valsts nesaista, bet, vai tu tur esi bijusi? iedomas un realitāte mēdz krasi atšķirties. bet varbūt 'viņš var ar laiku pārvākties uz LV? daudzi tā dara. nu tas tādā gadījumā, ja jums izveidojas kas nopietns.
tu labi zini, ka viņš ir tikai pagaidām šeit un dosies atpakaļ? un ko tad tu darīsi viena un bez savas lieliskās iespējas studēt tur, kur tu vēlies? tu taču vari ar viņu turpināt uzturēt kontaktus un ja gribēs tad atradīs veidu ar tevi satikties. pēc tava teiktā es neredzu jūsu attiecības ilgākas par to laiku, kad viņš dosies prom. varbūt izrunājies ar viņu, ko viņš par to visu domā. varbūt vin''s ir gatavs darīt kko lietas labā.
19.03.2013 11:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es darītu tā, ka izrunāties ar to vīrieti, visticamāk, ka brauktu studēt ārzemēs. ja viņš gribētu ko nopietnu, tad mēs satiktos pa kādai reizei un beidzot studijas no sākuma padzīvotu LV, bet pēc tam pārvāktos vai varbūt uzreiz uz Fr, ja viss būtu lieliski.
19.03.2013 11:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Brauc studēt.
19.03.2013 11:34 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Es arī par studēšanu. Ja būs lemts, jūs paliksiet kopā lai vai kas.
19.03.2013 12:24 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Turklāt līdz septembrim taču var vis kaut kas notikt un jūs varat izšķirties, tad gan tu nožēlotu, ja netiktu uz tām ārzemēmTurklāt kāda starpība vai jūs šķiraties septembrī vai janvārī, tie 4 mēneši neko nemainīs, tāpat katrs būsiet savā valstī agrāk vai vēlāk


Izņēmi man vārdus no mutes! :D
19.03.2013 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Tavā vietā es brauktu studēt. Tomēr tā būs papildus izglītība, pieredze, mazs ierakstiņš CV, draugi, kontakti visā pasaulē u.tt. Varētu nosaukt vēl miljons pozitīvās lietas.
Un kur ir garantija, ka augustā jūs neejat katrs savu ceļu? (tpu tpu tpu). Mazums, kas gadās. Bet, ja tā mīlestība būs pa īstam, tad jau kaut ko sadomāsiet. Nav jau nemaz tik neiespējami apciemot vienam otru. Dažas stundas lidmašīnā, daudz ātrāk kā no Rīgas un Daugavpili. ;D
19.03.2013 13:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits