Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

galvassapes(

 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Nju taa,jau kadu menesiti katru dienu saap galva,un sap tik stipri, ka jakeraas aiz galva,jo nav izturami. Ir divaini, ka man ta sap,jo ir tikai 17 gadu,un biezi skola eju pie medmasinjas,izmera asinsspedienu,vnmr paaugstinats. Vina ieteica aiziet pie gimenes arsta,nju vot,aizgaju,ari pie arsta man tas spiediens bija augsts 145/97. Izrakstija zales MAGVIT B6,kkadi vitamini,nedelu jau dzeru,bet nu...ne diezko palidz. Vrbt man tas no teta,jo vinam ir ta asinsspiediena slimiba,ari daktere teica,ka varetu ta but,bet ceru ka ta nav,vnk nezinu ka justies/// vrbt man ka biku stress ta sak sapet,nez pat// iesakiet kko((
18.03.2013 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Aizej pie acu ārsta, varbūt saistīts ar kādām redzes problēmām...
Mugura arī var būt pie vainas, bet spiediens ir par augstu, jāmeklē cēlonis, jo man šķiet,ka a-spiediena problēmas neiedzimst.
18.03.2013 20:41 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Jāatrod nopietni speciāli,kas ar to darbojās,jo joki ir mazi.Tā kā tev ir 17 uzzvani uz Bērnu klīnisko slimnīcu,viņi noteikti tev paskaidros kas un pie kura ārsta vērsties+palūdz,lai ģimenes ārsts uzrakstīs tev nosūtijumu un nevajadzēs neko maksāt (vismaz pāris gadus atpakaļ tā bija).Man bija arī nopietnas galvassāpes,bet tas gan bija ar galvas traumu saistīts.Ja ir asinspiediens augsts un vēl tas varētu būt iedzimts no tēva,OBLIGĀTI lai vai kas,bet aizbrauc pie speciālistiem!
18.03.2013 20:41 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
*nopietni speciālisti
18.03.2013 20:41 |
 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Nju jā,lkm vajadzētu to visu sadarīt, jau diezgan laika pagājis, tie vitamīni kkā palīdzējuši, bet tpt ik pa reizei uzmetā kkas, ka jāķerās aiz tās galvas(
09.04.2013 17:28 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Kosmo nav ārstniecības iestāde. Ja neplīdz izrakstītās zāles, ej atkārtoti pie ģim. ārsta un saki, ka nepalīdz. Ārsts nosūtīs tālāk uz izmeklēšanām (vismaz kārtīgs ārsts tā darītu). Tur tiešām varētu būt pie vainas gan redze, gan mugura.. uj, galvassāpēm var atrast neskaitāmus iemeslus. Vajag tik meklēt.
Padomā arī pati, kādi ir tavi ikdienas paradumi, kā sēdi, kā staigā, kā guli, cik daudz un bieži pie datora sēdi...
09.04.2013 17:32 |
 
Reitings 179
Reģ: 30.11.2012
Saprotu,man ir migrēnas,tas ir ļoti nepatīkami,bet nu jau kā ar laiku esmu pieradusi pie ļoti biežām un stiprām galvas sāpēm,ārsts man arī teica,tādā gadījumā kā man praktiski neko nevar darīt.
09.04.2013 17:32 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tavā vecumā man arī bija nenormālas galvassāpes apmēram trīs mēnešus, dienu no dienas - un sāpēja tā, ka ne pagulēt nevarēju, ne kaut ko arī darīt. Brīžiem tās sāpes atgādināja elektrības sitienus pa smadzenēm. Beigās aizgāju pie ĢĀ un man izrakstīja vitamīnus + kkādas recepšu tabletes. Izdzēru kursu un sāpes pārgāja. Arī visu dzīvi bijis augsts asinspiediens.
09.04.2013 17:37 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Var darīt, var uzlabot visparējo organisma stāvokli, var iečekot, vai viss organismam ir pietiekami, reizēm cilvēki sūdzas par sāpēm un veselības problēmām, bet aizmirst, ka liela nozīme ir ūdens dzeršanai (ap 2l dienā tīrā veidā). Svaigam gaisam, telpu vēdināšanai. Galvassāpes, arī hroniskas var radīt tāda elementāra lieta kā regulāri aizcietējumi, tātad nav peitiekoši daudz fizisko aktivitāšu, par maz šķidrums tiek lietots un iespējams tas viss vēl mijas ar stresu un pārmērībām ēdienkartē.
Man arī ir gadījies saspringtas darba dienas laikā aizmirst vispar padzerties. Vakarā tas beidzas ar tādām galvassāpēm, ka prātā nāk launas domas par filmās redzētām šausmām - audzējiem utt. pilnīgi nezinu kur likties, un tad es ķeros klāt lielajai ūdens pudelei un dažu stundu laikā izdzeru vismaz 1,5 litrus. Jā, ir bieži jāiet uz wc, bet galvassāpes pāriet un pati jūtos labāk, šķeit pat enerģija vēl parādās. Ķermeņa atūdeņošanās mūsdienās ir tik bieža kaite, ka ar ūdens lietošanu var izārstēt ļoti daudzas vainas.
09.04.2013 17:45 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Piekrītu ka te nav īstā vieta daignozes meklēšanā, jo galvassāpes ir ļoti nespecifiska pazīme un var liecināt par ļoti daudz ko. Tikai ļoti sīki ievācot anamnēzi dakteris var apmēram secināt par ko iet runa.
10.04.2013 22:59 |
 
Reitings 132
Reģ: 21.02.2013
Piekrītu, ka varētu būt redzes problēmas. Vienai paziņai arī bija ši pati problēma, skolas māsiņa zināja, ka redze pasliktinājusies, bet pie acu ārsta nesūtījā, un beigās redzes problēmas arī izrādījās cēlonis..
12.04.2013 14:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits