Man liekas, ka resnums (pārmērīgs) pirmkārt parāda vājo gribu un raksturu.
Daudzos gadījumos jā, piekrītu, bet ir gana daudzi gadījumi, kad tā tiešām ir kāda saslimšana, un kā jūs to atšķirat? Neies jau katram jautāt, vai viņš nav ar kaut ko slims, tāpēc vieglāk sastūķēt visus vienā maisā, ne? Lūk tas gan ir stulbi. Divām no manis iepriekš pieminētajām draudzenēm ir PCOs, kas ir izraisījis virkni citu saslimšanu un viņas nekad nebūs tievas - viņu dzīves mērķis patiesībā ir darīt visu, lai vēl vairāk nepieņemtos svarā, lai varētu normāli pastaigāt, funkcionēt - nemitīgas diētas, zāles, utt. un tad atnāk kaut kādi kretīni un nosauc viņas par resnām jo viņas noteikti rijot visu pēc kārtas un blablabla - tādiem gribas vinkārši iesist pa seju no visa spēka. Doma tāda, ka skatoties uz resnām meitenēm/sievietēm nevajag automātiski pieņemt, ka ai šitā jau ir slinkā govs, kas neko nedara, nevar savu milzu pakaļu pakustināt - vajag atcerēties, ka tomēr ir iespēja, ka šis cilvēks ir slims un būtu gatavs atdot daudz par ne pat tievu, bet kaut vai normālu ķermeni, bet viņām tas nekad nenotiks.
Piekrītu
Mežāze par absolūto nevienlīdzību un dubultajiem standartiem sabiedrībā - meitene ar gana resnu veci - ok, puisis ar gana resnu meiteni - ārprāts.
Ance kādu laiciņu dzīvoju Skotijā un 2 mēnešus Vācijā- tur tiešām ļoti bieži šādas kombinācijas ir redzamas - tieši tāpēc nedomāju, ka tas ir kaut kāds ''masu fetišs'' - cilvēki citur vienkārši tik ļoti nekoncentrējas uz izskatu. Woaaaa kāds palags sanāca :D