Bezmiegs!!!

 
Reitings 61
Reģ: 11.02.2013
Sveicināti, vai kāds varēu palīdzēt - kaut ko ieteikt. Man ir tāds nejauks bezmiegs, kad eju gulēt (jebkurā laikā, pa dienu, vakara), iemigšana prasa 2-3h un pats miegs ir caurs (traucē katra sīkākā skaņa). Vai kādam ir līdzīgi? Kā ar to cīnīties?
15.03.2013 10:28 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.02.2013
_paris , tādēl jau rakstu šeit, lai uzklausītu citu viedokļus!


čāča - es nopirku tos spliventiņus miegam (dominas tirdziņā), ja godīgi ar viņu blakus miegs ir vel švakāks kā parasti! Iespējams tur kaut kas ne tas bija klāt no augiem.

zoyy - biju piemirsusi par baldrijāna tabletēm, būs jāiepilina pāris pilieni ūdens glāzē un jāiedzer!

mazaa_blondaa - man diemžel nav tādu dienu,kad būtu 24h brīvas, mājās ir otrs cilvēks,kam ir savs dienas ritms un vēl arī 2 suņi..

Bet vispār nedaudz jūs man palīdzējāt, atsākšu sportot vakaros (kā reiz laiks ārā arī sāk uzlaboties, varēs skriet) , tad siltu tējiņu un sliktākā gadījumā uzdzeršu tos baldrijāņus.

Bet varbūt kādam ir kādas atsauksmes par/pret izrakstītajām miega zālēm?
15.03.2013 16:19 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.02.2013
rainha - magnija tabletes? Izlasot tevis teikto ,kā reiz atcerējos,ka man kājas ari tākā tirpst pirms gulētiešanas, vislaik sanāk grozīties un dīdīties..
15.03.2013 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits