Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es tevi mīlu ... vai tomēr?!

 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Labrīt, Cosmo meitenēm :)

Neesmu šeit nekad rakstījusi un nolēmu šorīt to mainīt :D

Ir tā, ka ar draugu drīz apritēs 2 gadi, kad esam jau kopā.
Un dzīvojam kopā vairāk kā pusgadu.

It kā nevarētu īsti sūdzēties. Draugs ir gādīgs, uzmanīgs ... vienmēr par mani uztraucas, kā arī attiecību ziņā spēju viņam uzticēties (līdz šim nav nekas tāds bijis, lai par to šaubītos).

Neatceros, kā līdz tai sarunai viss nonāca, bet viņš izteicās, ka viņam nepatīk tā teorija par mīlestību (nejautājiet, kā to saprast, jo līdz šim brīdim nesaprotu viņa domu gājienu). Tad nu arī pajautāju, vai tajās reizēs, kad pateica, ka mani mīl, viņš to domāja nopietni un patiešām mani mīl. Bija klusums un tad atbilde: "Es laikam esmu sevī noslēdzies cilvēks, jo esmu iepriekš sāpināts, tādēļ arī jūtas tā īsti neizpaužu".

Kaut kā sirdī tas iedzēla un pēc tam no rīta mierīgā (patiešām!) tonī pateicu, ka laikam vairs nespēšu teikt tos trīs vārdus, uz ko viņš jutās sāpināts un sapīcis. Es viņam esot pati svarīgākā un dārgākā, nevienu citu viņam nevajagot ... un viņš nešauboties, ka esmu viņam īstā, jo sirdī to jūtot ... kad draugs esot atbildējis ar "Es tevi arī mīlu", viņam esot bijušas siltas izjūtas ...

Nezinu ... varbūt esmu pārāk emocionāli to uztvērusi ... katram ir sava pagātne un pieredze, varbūt tādēļ arī tā jūtos pašlaik ...

Tikai, lūdzu bez kaut kādiem pārmetumiem, jo, cik esmu lasījusi, tie šeit forumā bieži ir redzami :D
14.03.2013 08:04 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es justos tāpat kā tu.
Kāpēc tie 3 vārdi viņam vispār bija jāsaka, ja jau viņš to teikšanu īsti neatbalsta? tad jau no sākta gala nevajadzēja. tad būtu daudz vieglāk. Tu varētu saprast vairāk, bet tagad - te teica un nu vairs neteiks. Nezinu. es arī vairs neteiktu. Rastos kaut kāda barjera.
14.03.2013 08:38 |
 
Reitings 67
Reģ: 05.03.2013
viņš tiešām tevi mīl pa īstam, ja jau uzdrīkstējās pārkāpt sev un pateikt tos vārdus, kaut vienreiz!
14.03.2013 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
ja cilveeku miil, kaapeec nevar teikt, ka miil kad vien iegribas?! kaada speeleeshanas ar "shiem 3 vaardiem" tik smiekliigi. es nebuutu kopaa ar cilveeku, kursh man nekad to neteiktu. pat ar 1 x meenesii man nepietiek. ja miil, gribu to dzirdeet katru dienu.
manupraat, ja nesaka, taa issti nemiil..
14.03.2013 08:44 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es saprotu Tavu draugu tādā ziņā, ka ir grūti atklāt savas jūtas.. es arī gaidu, kad man otrs cilvēks pirmais pasaka, ka mīl un izrāda jūtas, tā es jūtos drošāk. Bet, kad tas brīdis ir pienācis, kad esam viens otram atklājuši jūtas, tad vairs nevajadzētu būt nekādam šķērslim vai nedrošības sajūtai atkal un atkal atkārtot šos vārdus :)
14.03.2013 09:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man gan šķiet, ka vārdiem īsti nozīmes nav. Man diezgan bieži saka, ka mīl, bet man daudz vairāk nozīmē, ka redzu to darbos un attieksmē. Ja ar to viss ir kārtībā, tad, manuprāt, nav jāuzstāj, lai to apliecina arī verbāli.
14.03.2013 09:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Un kāpēc vienmēr jābūt kādai problēmai attiecībās? Ja viss ir labi, tad tāpat tiek atrasta kāda problēma, par kuru nu būtu jārunājas, jāskaidrojas, jāstrīdas vai jāraud spilvenā ..

Šiem vārdiem katrs piešķir savu nozīmīgumu .. tāpat kā pasakā par patiesību - katrs to ģērbj savās drēbēs ..

Protams, viņš to bija domājis nopietni, ja jau viņam grūti pagātnes dēļ šos vārdus teikt biežāk. Un kāpēc par to ir jāšaubās? Tos pateikt, jau ir daudz .. protams, ja tie nāk no sirds.

Vīrieši daudz biežāk savas jūtas parāda ar darbiem un tas, manuprāt, ir daudz patiesāk, nekā izteikties vārdiem .. vienīgā problēma, ka sievietes mīl ar ausīm ..
14.03.2013 09:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu skaties, kā viņš savas jūtas izrāda darbos. ne vienmēr, ja visu laiku skandina, ka mīl - to tas arī nozīmē. tikai ev atliek samierināties ar to, ka tev jāpagaida, bet kas to lai zina.. 2 gadi attiecībās tomēr ir daudz. tie nav 2 mēneši, laii vēl jusots tik šausmīgi sāpināts no iepriekšējām attiecībām. nu mani māktu domas, vai tik viņš tā līdz galam vēl nav aizmirsis bijušo.
14.03.2013 15:13 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Dream Cream - tieši otrādi!
Tie, kuri to vien dara kā saka, tas neko nenozīmē, jo tādā veidā ir atkoduši, ka, ja pateiks, tad dabūs to, ko gribēs.
Bet tie, kas pierāda ar darbiem - vot tā tiešām jau ir "es tevi mīlu"!
14.03.2013 15:32 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Sany, par to, ka pret bijušo, ar kuru kopā bija pirms manis 2 gadus (šajā laikā arī mīlestība nav bijusi), viņam jūtu nav, esmu pārliecināta ... lai gan sieviete/meitene, kuru viņš it kā mīlējis, bija kopā ar viņu, kad vīrietim bija 19, tā kā 6 gadi jau pagājuši ...

Nezinu ... citreiz man liekas, ka viņam galvā ir viena liela putra (vēl lielāka par manējo :D), jo tad saka, ka svarīga, dārga utt., bet tajā pašā laikā nevar pateikt šos tik vienkāršos vārdus cilvēkam, ar kuru jau saplānojis nākotni.

Varbūt arī prasu par daudz ... ar darbiem jau pierāda, ka daudz nozīmēju, bet sevi nesaprotu, kādēļ man ir svarīgi, lai ar vārdiem vēl apstiprina :/
14.03.2013 15:33 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Ak dievs! Sievietes!
Piekritīšu ^^ pirmajam teikumam!
14.03.2013 15:35 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Es arī īsti nesaprotu, ja jums attiecībās viss kārtībā, jūties laimīga, viņš ir uzticīgs, nekrāpj vai nevazājas apkārt, tad kādēļ meklēt kaut kur vainu?

Ja tas Tev ir svarīgi- parunā ar viņu par to. Bet es arī piekrītu viedoklim, ka vārdi (un rafaello :D ) pasaka vairāk kā simtiem vārdu.
14.03.2013 16:01 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Es viņam esot pati svarīgākā un dārgākā, nevienu citu viņam nevajagot


Vai tad šo vārdu zemteksts nav- es Tevi mīlu?
14.03.2013 16:02 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Mes it ka sakam viens otram "Es tevi milu" 10x diena, bet paskaidrot, kas ir milestiba es laikam nespetu :D
Vispar jau milestiba ir kimiska reakcija smadzenes, bet nu kapec tieshi ar to cilveku tadas sajutas rodas - es nezinu :D
14.03.2013 16:03 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Laikam tā arī ir, ka meklēju problēmu attiecībās, bet, kā jau teicu, man ir svarīgi šos vārdus dzirdēt - nevaru izskaidrot, kāpēc :)

Esam par to runājuši (drīzāk jau es, sanāk, runāju), bet viņš tikai skatās uz mani skumīgām (vai neapmierinātām) acīm un klusē.
14.03.2013 16:16 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Vīrieši daudz biežāk savas jūtas parāda ar darbiem un tas, manuprāt, ir daudz patiesāk, nekā izteikties vārdiem .. vienīgā problēma, ka sievietes mīl ar ausīm ..

ļoti labi pateikts!
14.03.2013 16:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta jau ir ar tiem satraumetajiem vargajiem viriesiem, kuri nespej un negrib tikt pari...
14.03.2013 17:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits