Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotosesija

 
Reitings 503
Reģ: 29.01.2009
Labs vakars!
Man uzdāvināja fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa. Tagad sāku domāt, kā tam ir jāgatavojas, tas notiks studijā. Vai līdzi ir jāņem vairākas drēbes, apavi? Vai arī, kad zvanīšu pieteikt laiku, man par to visu pabrīdinās un apskaidros?
Ļoti jauka dāvana, jo pati neko tādu nebūtu sev nopirkusi, bet tomēr esmu nedaudz samulsusi, kā es tur viena pati iešu un tagad ģērbšos un pozēšu... Neuzskatu sevi par neglītu vai ļoti kompleksainu, bet nekad agrāk neesmu neko tādu darījusi.
13.03.2013 23:18 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Paskaidros, ja normāls fotogrāfs, jo kā gan cilvēks pats var zināt, ja iepriekš ar to nav saskāries? :)
Vispār tev par to nav jādomā, te tiešām viss ir fotogrāfa rokās, labs profesionālis arī saprot, ka kādam tā ir pirmā reize un varbūt nav viegli atbrīvoties kameras priekšā... Mēs jau te visas varam dot padomus, bet nu beigās vienalga viss būs atkarīgs no tā, kā ar tevi strādās, vai mācēs atrast pieeju un kontaktu, vai nē.
13.03.2013 23:23 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
nemu lidz vairakus ar apgerbus un apavus, un izdomaju ari tematus! nav tik traki ka liekas :D bet var jau panemt lidz draugu/draudzeni un kaut sakuma pafoketies kopa un kad atbrivojies, tad viena :)
13.03.2013 23:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu parasti jau klients izveelaas, kaadaa stilaa veelaas tikt bildeets. Es tavaa vietaa panjemtu dazaadus ieteerpus un aksesuaarus, lai var ar tiem paspeeleeties. Un noteikti izlasi padomus par grimmeshanos prieksh bildeeshanaas.
13.03.2013 23:24 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.01.2009
Paldies, meietenes!
Domāju, ka vēlos vairāk tādu klasiksi smalko stilu, skaistu kokteiļkleitu, augstus papēžus, tas arī ir mans stils, kurā jūtos vislabāk. Bet laikam jau vajag arī kādas džinsas un blūzīti, lai var pamainīt. :)
13.03.2013 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits