Pieķēra lasot viņa sms

 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Sveikas!
Šodien pie manis bija bijušais puisis, ar kuru pamazām esam atsākuši savas attiecības. Pa to pauzi, kamēr nebijām kopā, abiem bija sākušas veidoties jaunas attiecības, tāpēc gribēju pārliecināties, vai tagad esmu viņam vienīgā. Bijām mazliet iesvīduši, tāpēc puisis nolēma ieiet dušā un atstāja savu mobilo uz galda. Likās, ka viņš jau sācis mazgāties un es paņēmu viņa telefonu un sāku skatīties sms. Pēkšņi izdzirdēju, ka attaisas vannas istabas durvis un aši noliku mobilo atpakaļ, neizslēdzot sms sadaļu. Šķita, ka viņš nemaz nepamanīja, ka biju to telefonu aiztikusi. Vēlāk, kad viņš jau bija aizbraucis, saņēmu sms: ja kas, pēdējās sms man ir tikai ar tevi..
Es atvainojos gan caur sms, gan draugos mīlīgo vēstuli uzrakstīju. Viņš izlasīja, taču neatbild. Ko darīt? Negribas baigi viņam tagad krist ceļos, bet negribas arī lai attiecības izjūk īsti nesākušās. Kā jūs rīkotos?
13.03.2013 20:55 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
izskatās, ka puisis vienkārši meklēja iemeslu, lai nebūtu jāturpina attiecības. Pamīcījas ar tevi un viss, neesi vairs vajadzīga. Ceru, ka kļūdos..
arī es parasti paskatos, kas draugam jauns telefonā, bet daru to viņa klātbūtnē, viņam vienalga :D
14.03.2013 13:36 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Nu mīļā mana, kāpēc jāriskē lienot puiša telefonā!?
Mēģini iejusties puiša vietā, kā tu sajustos, ja pieķertu, ka puisis līdis Tavā telefonā?
Man personīgi tas liktos tik bērnišķīgi, un mani tas no puiša attālinātu. Bet ja tomēr būtu ļoti saķērusies puisī, tad piedotu. Tāpēc skaties pati, ja viņš negrasās atbildēt, tad varbūt jums nemaz nav lemts būt kopā? Viņš varbūt nav nemaz tik ļoti saķēries Tevī?
Es iesaku, pirms kaut ko izdomā darīt vai melot puisim, riskējot uz jūsu attiecībām, padomā par sekām, kādas tās varētu būt, ja puisis pieķers Tevi, vai uzzinās, kā tu rīkojies. Un tas varbūt liks Tev uzticēties puisim un atturēties no kaut kādas melošanas, vai muļķīgām izdarībām.
Man personīgi ja nav izvēles un puisim ir jāsamelo, tad es vienmēr pirms to daru padomāju par sekām, un, izdomāju, ko atbildēt, ja puisis pieķer melos.
Veiksmi Tev, un uzraksti, vai tomēr viņš atbildēja vai ne ;)
14.03.2013 13:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Negribas baigi viņam tagad krist ceļos, bet negribas arī lai attiecības izjūk īsti nesākušās.


Ja šīs attiecības izjuks nesākušās, okšķerēšana telefonā būs bijusi nevis iemesls, bet gan ''pēdējais piliens''. Ja viņam esi gana svarīga un mīļa, tad jau nekur nepazudīs :)

Tu jau viņam atvainojies.. viņš saprot, ka nožēlo savu rīcību.
14.03.2013 14:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, visvairāk cepjas par telefona čekošanu tie cilvēki, kam ir ko slēpt vai klusībā to apsver..
Protams, nevajag to jaukt ar slimīgu kontroli un vajāšanu :)
14.03.2013 14:05 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
vai nu lasi tā,ka neredz, vai arī nelasi vispār.

es neviena telefonā nelienu un dzīvoju mierīgi :)
14.03.2013 14:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Labāk tā:


nekā:
14.03.2013 14:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ups... sajaucu.. gribējās ielikt bildes pie krūšu pārdzīvojuma topic :)
Sorry.. :)
14.03.2013 14:11 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Atbildot uz Skārletas komentāru maniem vārdiem:
kā kuram. man draugs arī ik pa laikam muļķojoties pārbauda sms, uz ko es viņam atsmeju, ka visu, kas slēpjams, jau paspēju izdzēst. nejūtos slikti, jo zinu, ka man tiešām nav ko slēpt.

Jā, piekrītu - kā kuram un tieši tāpēc nevajag uzskatīt, ka visi, kam nav patīkami, ka viņus pārbauda, krāpj. Ir dažādi cilvēki - vieniem tā vajadzība pēc privātās telpas lielāka, otram mazāka. Citam pagātnē varbūt bija kāda nepatīkama situācija, kādēļ reaģē asāk un apvainojas vairāk. Manā privātajā telpā vairākkārt ir iejaukušies, man bija nepatīkami un tagad, ja kāds vēlreiz to atļautos izdarīt, man būtu ne tikai nepatīkami, bet pretīgi, riebīgi.

Es uzskatu, ka var pārbaudīt otra telefonus utt., ja vien abiem tas ir pieņemami. Ja nav - var pārbaudīt, bet rēķināties ar sekām. Ja sākas šādas diskusijas un atbildes scēnas (ak tad tev ir ko slēpt????), manuprāt, tas ir lielākajā pakāpē stulbums un bērnišķība.
14.03.2013 14:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tev ir tikai jāgaida. kā būs tā būs. jebkurā gadījumā, neviens vīrietis necienīs sievieti, kura zemojas un otrādi. būs priekšdienām mācība
14.03.2013 14:43 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Es arī uzskatu, ka Tev atliek vien gaidīt :)

Nevajag vairs nekādu atvainošanos vai scēnu taisīšanu.
14.03.2013 16:20 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
paldies meitenes!galu galā, pati esmu sapratusi, ka tas nav nekas tāds, par ko viņam būtu baigi uz mani jādusmojas un jāsaka, ka ir manī vīlies. vienīgā problēma tagad ir tā, ka viņš uzskata, ka vispār vairs viņam neuzticos, jūtas aizvainots. varu atvainoties cik gribu, nekas nelīdz. ahhh, nu ko lai dara? ļoti negribas pazaudēt, bet nu tas laikam ir vienīgais risinājums, jo neesmu no tām, kas skries pakaļ, kaut arī šobrīd gribētos, jo esmu vainīga pie šīs situācijas.
14.03.2013 18:47 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Man neškiet, ka jums viss tur nopietni sanāks, jo par tādiem sīkumiem netaisa brēku. Plus jūs jau bijāt šķīrušies, parasti ar tiem bijušajiem nekas labs neatjaunojas.
14.03.2013 18:55 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Puisis beidzot saprata, ka man bija iemesls tā rīkoties, piedeva. Paldies visām par padomiem, īpaši tām, kas teica, ka nekas nesanāks. Tas tikai dara stiprāku. ;)
14.03.2013 23:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Neciešu tādas "draudzenes", kuras spiego un vij intrigas. Tā puiša vietā izlemtu, ka ar to šīs attiecības arī ir izbeigušās.
16.03.2013 14:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits