Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

prakses vietas Liepājā

 
Reitings 2
Reģ: 12.03.2013
Sveikas! :)

zinu, ka esat atsaucīgas, tāpēc nolēmu riskēt un tomēr pajautāt par prakses vietām Liepājā.
nākamā mēneša beigās man sāksies prakse, kas saistīta ar uzņēmējdarbību, tomēr Liepājā bez pazīšanās prakses vietu atrast ir tiešām grūti (saku gan pēc savas, gan kursa biedru pagājušā gada pieredzes).

ko tad es vēlos no jums?! noteikti ne to, lai manā vietā atrodat prakses vietu. :D bet.. vēlos dzirdēt par jūsu pieredzi, kuri uzņēmumi ir atsaucīgi praktikantu uzņemšanai? kur jūs Liepājā izgājāt savu praksi? utt..

Jūsu ieteikumi, viedokļi un pieredze man tiešam noderētu.

P.S prakse.lv, cv.lv un tamlīdzīgi portāli jau ir izčekoti, nekas man piemērots diemžēl šobrīd tur nav atrodams.
12.03.2013 16:17 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Es vienkārši tavā vietā zvanītu personāla daļai jeb pieteiktu tikšanos (nevis sūtītu epastus) uz pašas izvēlētām vietām... Bieži vien jau tie, kuri būtu gatavi pieņemt praktikantus, nemaz neafišē to, bet ļauj praktikantiem pašiem pieteikties...
12.03.2013 16:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.03.2013
pagājušajā gadā sūtīju gan epastus, gan zvanīju, gan gāju uz uzņēmumiem. atbilde viena - mēs jums pārzvanīsim vai arī praktikantus neņemam vispār. :/

nožēlojami, bet tā ir..
12.03.2013 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits