Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēdējā iespēja?

 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Ir tāda problēma, ka nesen izšķīros no drauga. Bijām kopā divus gadus. Viss bija pasakaini līdz brīdim, kad viņš aizgāja no darba un sāka sēdēt mājās, spēlēja datorspēles un aizmirsa par mani, par to, ka es arī esmu.
Kad pēc garas darba dienas atgriezos mājās viņš man nebija pat sataisījis ēst, par durvju atslēgšanu nemaz nerunājot. No datora nogāja tikai tad, kad pats sagribēja arī ēst.
Pēdējo reizi, kad strīdējāmies es viņam pajautāju, vai vēl ilgi tā darīs, ka sēdēs, nemeklēs darbu un nemainīsies. Viņa atbilde bija - jā.
Tad nu es izšķīros par lēmumu, ka nevēlos ar tādu cilvēku saistīt savu mūžu un tērēt laiku.

Tagad pagājis mazāk, kā mēnesis un viņš bez manis ir mainījies, raksta katru dienu uz draugiem.lv pa 5 vēstulēm. Ne jau īsām, bet tādām, kā esejām. Zvanās un lūdz vēl vienu iespēju, kad saku, ka ir par vēlu, viņš atbild, ka nav un ka zin, ka es viņu vēl mīlu.
Kaut gan tā tiešām nav, vairs nemīlu, nav nekādu jūtu. Bija atnācis pat uz manu darbu un lūdza piedošanu visu kolēģu priekšā. Un pēc tam visi kolēģi joprojām par mani runā un sačukstas aiz muguras. Tā teikt, pamatīgi apkaunoja.
Tagad man pret viņu tikai vienas lielas dusmas.

Kā man sadzīvot ar vēstulēm un zvaniem un visām lietām, kas par viņu atgādina? Pat, ja es ignorēju un neatbildu, viņš tāpat raksta. Saka, ka es esmu vienīgā un bez manis viņš paliks vecpuisis vai arī adoptēs kādu bērnu.
11.03.2013 14:41 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Ehh, tik sāpīgi viss liekas.
11.03.2013 14:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja tev nav jūtu, tad nav. Gan liksies mierā, noteikti paskaidro, ka viss - nē, neko nevēlies. Tādām emocionālām manipulācijām nepakļaujies -
Saka, ka es esmu vienīgā un bez manis viņš paliks vecpuisis vai arī adoptēs kādu bērnu.
11.03.2013 14:44 |
 
Reitings 128
Reģ: 27.02.2013
Kādu atbildi vēlies saņemt?
Laiks dziedē visu.
11.03.2013 14:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā, ja vairs neko nevēlies, tad tā arī skaidri un gaiši pasaki, vēl kādu laiciņu gan jau rakstīs bet tad sapratīs un liksies mierā.
11.03.2013 14:45 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Ja pati nevēlies ar viņu neko,tad turpini savas ikdienas gaitas.Lai vīrietis saprot ko ir izdarījis un pierāda ar darbiem nevis runāšanu!Pareizi darīji,ka aizgāji,nevajag ļaut kāpt uz galvas!Ja tev viņš vairāk nesaista,tad turpini savu ierasto ritmu un ar laiku viss būs kārtībā! :) Izturību!
11.03.2013 14:48 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Tas laiciņš jau ir pagājis, bet nekas nemainās. Raksta vēl biežāk, un izstāsta pilnīgi visos sīkumos, ko darījis pa dienu. Tā itkā man tas būtu svarīgi.

Kad pasaku, ka viss over. Viņš atbild, ka nevar tā taču būt, kaut kur zem dusmām taču jābūt vēl mīlestībai pret mani.
11.03.2013 14:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kurā vietā viņš ir mainījies? tikai attieksmē?

BET vai viņš ir sameklējis darbu, kļuvis pastāvīgs, nesēž caurām dienām pie pc?
tas,ka vin''s tev tagad šādi lūdzas, tas ir normāli, jo nav kas viņu uztur, pačubina, pabaro + sex pa velti. neiekrīti uz šādām gaudu vēstulēm. cilvēki var mainīties, bet ne vienmēr. paskaties no malas, ko vin''s ir izdarījis, lai jūs būtu kopā, vai strādā normālu darbu utt? tevis apkaunošana kolēģu priekšā nav tā lieta, kas būtu izdarāma, ja jūs būtu kopā.
protams, šīs atvainošanās kolēģu priekšā var būt arī ļoti romantiskas - ar milzīgiem pušķiem, konfektēm un dāvanām, pēc team tevis lutināšanu. bet man nešķiet, ka tā bija. izskatās, ka vin''s vnk aizgāja uz darbu pie tevis un uztaisīja skandālu
11.03.2013 14:49 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2013
Vai tad tajos pašos draugos nav iespēja nobloķēt? :)
11.03.2013 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un ja tu viņu vairs nemīli, tad vnk ignorē viņu. pārstāj viņam rakstīt, jo savādāk tu dosi viņam tikai liekas cerības, jo katrā tavā atbildē viņš saskata iespēju sākt visu no gala. viņš droši vien tā arī domā, ka ja tu atbildi, tad tev nav vienalga. vnk pasaki, ka viss ir cauri un ka vairāk nekontaktēsies ar viņu. un tā arī darī.
bet tas viss tad, ja tu tiešām to vēlies
11.03.2013 14:51 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Meitenes pēc šķiršanās, saka, ka darīs sev galu- puiši, ka paliks vecpuiši. Ja pati vairs nemīli viņu un attiecības nevēlies, tad bloķē draugos viņu lai vienkārši neapgrūtina tevi un viss. Kā vienā jociņā bija rakstīts "Mūsdienās pēdējais attiecību punkts ir izdzēšana no draugiem." :D Bet ko darīt, ja nekas vairs nelīdz?
Čalis jutās baigā komforta zonā iepriekš- meitene blakus, paēdis ir, sekss gan jau arī bija, var nestrādāt- ko vairāk vajadzēja. Tagad jūt ka vairs tā nav un sajūtas nelāgi, bet par to vajag domāt attiecībās, nevis tad kad viss jūk un brūk. Tā bieži vien ir liela problēma ne tikai puišiem, bet arī meitenēm.
11.03.2013 14:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ir iespēja noblokēt un arī nomainīt tel.nr., bet cilvēki jau protams nez kādu iemeslu dēļ to nedara. nezinu, vai aiz žēluma, vai kādas jūtas palikušas, aiz uzmanības trūkuma no citiem cilvēkiem vai vnk aiz garlaicības. jo vnm būs kāds , kas tev uzrakstīs. ja autore grib, lai tiešām tas viss beidzas, tad neradi situāciju tādu, ka izskatās, ka ir savādāk. vnk atbildot, ka tev ir dusmas utt, tu dod viņam cerību, ka būsiet kopā, jo dusmas taču mēdz arī kādreiz pāriet
11.03.2013 14:53 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Bija atnācis pat uz manu darbu un lūdza piedošanu visu kolēģu priekšā.


Esmu laikam bezsirde, bet ja vīrietis šādi izdarītos, es pilnībā liegtu iespēju ar mani kontaktēties. Es tiešām šādu lūgšanos neizprotu, manuprāt, vīrietis sevi tādā veidā pazemo.

Kā jau paris teica, nepakļaujies šīm manipulācijām. Neļauj viņam atkal tevi gremdēt ar viņa slinkumu (jo noteikti viņa bezdarbība arī nākotnē tevi ietekmētu).
11.03.2013 14:53 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Tagad viņš pēkšņi ir atradis darbu ārzemēs un ir jau 1 dienu tur. Bet man kaut kā liekas, ka visi tie ir meli un vienkārši kaut ko fantazē un raksta. Ehh, nezinu.
Vēl dīvaini ir tas, kad es prasīju, lai braucam uz ārzemēm, viņš teica, ka nevar, tas ir sarežģīti un tā tālāk, bet tagad Hops! un ir prom.. nekas vairs nav sarežģīti.

Nesēž vairs pie pc, to gan es redzēju, kad pēdējo reizi biju pie viņa pakaļ aizmirstajām mantām.

Un jā, nebija ne ziedu, nekā.. Bija vienkārši lūgšanās parunāties ar mani uz 10 minūtēm. Lai es paņemot pusdienlaiku. Es atbildēju, ka man tas laiks ir domāts ēšanai un aizgāju.
11.03.2013 14:54 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Man arī ir jautājums- vai vēl kaut ko viņš ir mainījis savā dzīvē atskaitot attieksmi pret tevi?
11.03.2013 14:55 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
nobloķē viņu draugos un viss, viņš tev nevarēs rakstīt, ja nu vienīgi nāks uz darbu, pasaki viņam SKAIDRU NĒ un tad puisis ar laiku liksies mierā
11.03.2013 14:55 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Vai nu tiešām jāmēģina pamatīgi un līdz galam ieskaidrot - ka dusmas ir pazudušas, tas nav iemesls ignorēšanai un nebūšanai kopā, bet gan tas, ka vairs nav arī nekādu jūtu pret viņu - vai tiešām, jābloķē nost, pirms tam aizsūtot paskaidrojuma vēstuli, kurā līdzīgs izklāsts - citādi atskries atkal uz darbu ar tekstu "kāpēc mani nobloķēji?" :D
11.03.2013 14:56 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
wendii, heh.. tas tik vēl trūktu! :D

Pluss vēl tam visam ir tas, ka pateicu, ka man ir jaunas attiecības un Tev tiešām nekas nespīd ar mani. Viņš atbildēja, ka tāpat gaidīs.
Jā, par to bloķēšanu. Pats pirmajās dienās izdzēsās no maniem draugiem.lv, bet tajā pašā dienā apdomājās un uzaicināja sevi atpakaļ (jo zināja manu paroli).
11.03.2013 15:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es nesaprotu - ja ir tik vājprātīgi nepatīkami,ka šitā lūdzas, tad kāpēc uzreiz jau nevar nomainīt paroli dr.lv? un visos citos saitos? nobloķēt draugu? nomainīt numuru?
11.03.2013 15:04 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.03.2013
Es nesaprotu - ja ir tik vājprātīgi nepatīkami,ka šitā lūdzas, tad kāpēc uzreiz jau nevar nomainīt paroli dr.lv? un visos citos saitos? nobloķēt draugu? nomainīt numuru?


+
11.03.2013 15:05 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
čāča, es taču nedomāju, ka cilvēks līdīs manos interneta saitos un vēl šitā zvanīsies un sūtīs sms.
Kaut kā patīk visu pa mierīgo nokārtot, bet šķiet, ka šeit tas nederēs. Un man riebjas mainīt numurus.
11.03.2013 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits