Šmuce

 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Sveikas..pat nezinu ar ko lai sāk :(
Vakar sanāca ar puisi pāršaut pār strīpu..Viss sākas ar 5to martu manai māsai bij dz/d braucām apsveikt.Nu atbraucām sēžam pie manis mana ģimene apkārt un nu sola tur paēst un tā..bet ne tas..vienmēr kad viņš ir pie manis viņs sēž spaida telefonu neko neapjautājas, vakar arī tikai pa rokàm telefons!Apvainojos par to ļoti jo tā ir kā necieņa pret manējiem..aizbraucām pie viņa(dzīvoju lidz sim ar vinju pie vinja gimenes) nerunāju ar viņu biju dusmīga, pateicu lai sez pie sava telefona talak..jo ja jau pat pie manis neko citu nevar,ir dienas pats lūdzās-davai braucam pie tevis.Un ja esam vinjs atkal pie telefona!
Nerunājām visu vakaru pat pa nakti gulējam katrs sava gultas pusē!No rita t.i- 6marta man ari vel bij aizvainojums es jau vinam teicu ka man nepatik ka vins to telefonu nem pa rokam kad esam pie manis jo ta ir neciena- mana mamma apsezas aprunaties a vinjs tik pa telefonu spelites..lab tas taa-Kautka saligam.mieru aizgajam paest, un tad vinjam peksni vajadzeja braukt aizvest traktora detalas uz remontu, es gribeju iet ara ar vinu bet tad pateicu ka neiesu jo tad kad gribeju vinam bij visadas citas darisanas!
Kad vins atbrauca no remonta atkal izcelas kaščis par to ka vins redz grib bucoties es vinu atgrudu jo tiesam nebij garastavokla.Vins talak jau ar speku mocija mani lida bucoties es vel vairak sapukojos :(
Viss aizgaj tik talu ka saliku somu pateicu braucu majas gribu pabut viena.negribeju visu vel vairak sarezgit, galu gala vins vakara piedzeras sarunaja man nesmukas lietas-piem ej nomirsti, man vienalga kas un ka ar tevi, ka kipa es esot ma**a, un histeriķe! Es tik ļoti nožēloju ka aizbraucu majas, vins vakar pat neatlava braukt pie vina izrunaties!Tgd vins dzerstas apkart kautkur..un kad es vinam parmetu sodien ka man nepatik ka vinjs dzer ar draugu kuram ir prpblemas ar policiju..vins pateica kada tev daļa ar ko kopa es dzeru..lieki piebilst vins mani ir/bija bildinajis..

Sanaca gari..nezinu ko darit..help..parmetumi man deres .zinu rikpjos tizli..stasts ir vel garaks vnk rakstu no telefona.Paldies
07.03.2013 15:13 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tad nav "īstās" sajūtas, bet gan nožēla. Kur jau iepriekš par savu piemēru stāstīju - pēc izšķiršanās radās iespaids, ka es tam puisim mūža vienīgā mīlestība esmu, lai gan saprotu - ja reiz tā būtu, savas kaitīgās un attiecībām traucējošās īpašības būtu labojis, kamēr vēl BIJA attiecības. Viss, kas ir pēc tam - tās ir pupu mizas.
07.03.2013 16:16 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Es nogaidīšu ar mantam!Nau speka tgd doties viņam pakaļ, tà jau sāp!
Es dažreiz jūtos ka lupata, par kuru pasmejas..Vnm kad ta nopietnak sastridamies vins skrien pie sava drauga,kurs ikdiena vnm saka eu nu kad iedzersim,aizmaucam patiset..un ta..
07.03.2013 16:17 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Bieži esu dzirdejusi-Es zinu ka tu esi ista, gribu lai tu man dava mazus berninjus,lai kopa novecojam un nomirstam!
07.03.2013 16:19 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.01.2013
gadījumā viņu nesauc Edgars? :D
07.03.2013 16:23 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Es zinu ka tu esi ista, gribu lai tu man dava mazus berninjus,lai kopa novecojam un nomirstam!

Vai Tu sirds dziļumos jūti to pašu pret VIŅU?
Es nejutu, tāpēc arī tomēr izlēmu šķirties.
Varbūt Tev ir citādāk, izanalizē, protams. Ja saredzi kādu iespēju attiecības glābt (un tas Tev ir ļoti svarīgi) neklausi mums, cilvēkiem no malas.
Bet, ja attiecībās sāp (kad pēdējo reizi juties tā pilnīgi laimīga?) .... manuprāt, nav vērts sevi mocīt, gaidot kaut ko, kas var arī nepienākt.
07.03.2013 16:24 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
ne vins ir Viesturs!
Es ja zinu ka gribu but ar vinju!Tad kad vins ir skaidra un viss ir labi tad es esmu ljoti laimiga!Vins mani lutina,dara ko velos..bet ka uznak kads strids ta aiziet..un viss tas notiek tikai tad kad esu majas.Kamer esu kopa ar vinju un nebraucu neku tad viss ir labi!
07.03.2013 16:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu esi malacis! tu domā doties mantām pakaļ tad, kad viņš būs mājās. apsveicu!! manuprāt, tev vēl vairāk būs sačakarēti nervi un puisis sava alkohola iespaidā var tev ko arī nodarīt.
tu vnk gribi nogaidīt, jo ceri, ka viņš tev nāks lūgsies un ka varbūt šoreiz viņš mainīsies.
nu varbūt vēl pēc kādām 100 reizēm tu sapratīsi kā ir. katram cilvēkam ir nepieciešams dabūt pa pierē punu. tikai, cik daudz punu, tad jau ir no katra paša atkarīgs, cik daudz katram pašam sev patīk sāpes nodarīt.
07.03.2013 16:29 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Tad kad vins ir skaidra un viss ir labi bet ka uznak kads strids ta aiziet.


Nu nezinu... es parasti izrunāju tieši tādus pašus vārdus savām draudzenēm, kas prasīja - kāpēc vēl viņu paciet?!!
Un tagad es tā domāju - vai tad cilvēkā ir normāli eksistēt divām pilnīgi polārām personībām?
07.03.2013 16:32 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ļoti cien.diskusijas autore, lūdzu, pirms uzsāc attiecības- izaudz!

No diskusijas redzu, ka cilvēki (puisis un meitene, abi) nav izauguši, nezina, ko vēlas no attiecībām.

iesaku sākumā pievērst uzmanību skolai, izglītībai, sevis attīstīšanai un sevis iepazīšanai, un tikai tad līst cita cilvēka sirdī un dvēselē.

Nevajag spēlēt pieaugušo spēlītes, ja neesat iepazinušies ar noteikumiem. Tie jums pagaidām nav pieejami, jūsu vecuma dēļ (nav runa par gadiem, ja kas).
07.03.2013 16:33 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ka es tgd varu braukt visam pakal ja vina nau majas?! Nau tik vienkarsi-ta tai pasa laika ir svesa maja!
Es negaidu ka lugksies vai kka ta! Vinam pasam jasaprot kas un ka! Es neesu ar tik stiipriem nerviem lai aukletos!
Ja gribes atnaks atpkal ja ne tad nau lemts!
07.03.2013 16:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es aizietu pakaļ mantām un miers. atvainotos vecākiem vai vienalga kas tur dzīvo, par traucējumu un savāktu mantas. ja ar viņiem būtu izveidojušās tuvākas attiecības, tad nedaudz arī ko paskaidrotu, lai cilvēki neapvainojas un nejustos šokēti.
tu negribi iet svešā mājā, bet tev labāk patiktos tie skandāli ko jūs abi sarīkotu šo cilvēku priekšā? tas taču nav nekas tāds.. tu jau nezodz vai nedemolē. tev ir morālas tiesības paņemt savas mantas jebkurā laikā. un beidz izdomāt atrunas.
neiesaku tev ņemt mantasm, kad viņš ir mājās arī tādēļ, ka jums jebkurā gadījumā neizveidotos konstruktīva saruna un beigu beigās tāpat nonāksies pie apvainošanas. turklāt, ja viņš būs dzēris, tas visu var pastiprināt. domā, ka viņš tev tā vnk pateiks - jā, labi, ej un paņem mantas?
var jau būt, ka tā, bet tā kā jūs abi esat skandelētāji, nedomāju, ka tas tā beigsies
07.03.2013 16:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vēl viena lieta - c`mon tu tur dzīvo, bet nevari aizbraukt mantām pakaļ, kas ir tavas? tu esi, atvainojos, dumja vai kā? a dzīvot tev tur nebija kauns?
07.03.2013 16:56 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Man vnk sāp nevelps tur tgd doties!Un es nezinu kur vinjs tagad ir !Vai ir majas vai nau!
Paies laiks kad nomierinasies viss un, es busu gatava tad ari panemsu!Nau man labu attiecibu ar vecakiem jo diezgan runatigi vinji nau!
Man tgd ir vienalga kas ar mantam..tas ir tikai lietas!
07.03.2013 17:19 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
up :/
07.03.2013 17:35 |
 
Reitings 44
Reģ: 25.02.2013
Kikinja- dārgumiņ! Es saprotu, ka grūti,bet tomēr- ieklausies komentāros! Padomā!!!!
07.03.2013 17:41 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Pasaki viņam_ "Ej d*rst ar tām mantām, man viņas nevajag!" :D :D :D

Drīkst zināt, kāpēc tu nemāki rakstīt latviski?
07.03.2013 17:42 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ka tad es rakstu? Jau teicu ka rakstu no telefona un vinjam nau garumzimju! lolz
07.03.2013 17:44 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
S*ds ar garumzīmēm.... ! :D nau nau nau- ņau :D
07.03.2013 17:46 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ai...ne teksta ta vaina!
07.03.2013 17:50 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Ja vins telefonu pa rokam vislaik tur, tad iespejams nervozee, jeb vnk nosit savu laiku? Zinu tadus kadrus..
Varbut vins neaizdomajas, bet jaa.. ta ir necienas izraadiisana.

Vins tiesam nesmuki sarunaja tev tadas lietas. Ieteiktu tev tureeties taalaak no vina... lai jau dzerstas rinkii, ja tas vinam ir vajadziigs.
07.03.2013 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits