Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ebay.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pirmo reizi mūžā vēlos izmantot ebay.co.uk
Varbūt kāda var pastāstīt ko vairāk ar ko jāsāk. Vai LV kartes der? Vai arī jātaisa paypal? Ir arī Payoneer MasterCard..bet viņai nav iternetbanka ( jebkurš uz šīs kartes var man uzskatīt naudu, bet nav ne jausmas vai ar viņu var norekinaties internetā)
2) Kur un kāda ir garantija ka preces atnāks un nebūs bojātas vai pareizā krāsā izmērā?
3) shipping process kādas aptuveni vidējās izmaksas, citām precēm ir redzēts shipping free bet vai uz to var paļauties? Un ja prece neapmierina/ nav atnākusi pareizā izmērā vai sūtot atpakaļ var atgūt naudiņu?

Jo tomēr drēbes tur tīri skaistas var iegādāties par zemākām cenām . Ja godīgi LV (izņemot Rīgā)
veikalos jau vispār reti ko var atrast..
07.03.2013 04:37 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Zinu, ka ISIC karte neder , nevar reģistrēties paypal :( Obligāti i-bankā reģistrē karti drošiem pirkumiem internetā :)

Vari apskatīties feedback, ja ir piemēram 95% positive feedback, tad maz ticams, ka nesaņemsi vai kā, rēķinies ka sūtīties var arī mēnesi vai vairāk.

Es sūtu tikai ar shipping free, viss vienmēr atnācis 2-5 nedēļu laikā

Var atgūt manuprāt, rakstot sellerim
07.03.2013 05:12 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
man ir isic un der. teica, ka tieši isic arī der lai iepirktos ebayā.
07.03.2013 07:22 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Skaidrs, man tieši neder, nu varbūt tur vēl kādi faktori!
07.03.2013 07:39 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Es arī nekad neesmu lietojusi ebay ..un jā,man drīz arī vajadzēs kko pasūtīt.:D
07.03.2013 07:59 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
ISIC der. :) Paypal vajag obligāti-Tavai un pārdevēja drošībai. Un tas ir tik pat elementāri kā inboxā reģistrēties.

garantijas nav nekādas- jāskatās pārdevēja reitingu un atsauksmes. Jālasa apraksts- obigāti!

pie katras preces, pirms samaksas parāda summu, kāda sanāk latos.

Ja rakstīts, ka nav šipings- tad nav!
07.03.2013 08:04 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man arī ar isic karti negāja.Speciāli tāpēc taisīju open karti.Varbūt divu gadu laikā kaut kas mainījies.
07.03.2013 08:05 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
man ar ISIC vienmēr viss gājis, arī ārzemēs esmu maksājusi.
Varbūt atkarīgs kurā bankā? man swedbanka
07.03.2013 08:11 |
 
1) Jā, lai reģistrētos Ebay, vajag reģistrēties arī Paypal, jo tikai tur tu vari piereģistrēt karti, ne jau Ebay. Par kartēm daudz nezinu. Man ir Swedbank ISIC un viss darbojas. Galvenais ir ieiet internetbankā un pieteikt savu karti drošiem pirkumiem internetā, tad arī aizies, vismaz tā vajadzētu būt... Nu pamēģini piereģistrēt savu karti, tad jau redzēsi, kas būs. Paypalā ir norādes...
2) Nu to garantē pārdevējs. Bet pēc pieredzes saku: ja sūti kaut ko no lētā ķīniešu gala, tad jārēķinās, ka kaut kas var būt ne tā.
3) Es visu sūtu tikai ar Free Shipping. Nekādu problēmu nav bijis. Ja arī prece neatnāk, vari rakstīt pārdevējam vēstuli, ka neesi to saņēmusi laikā un vēlies atpakaļ naudu/lai izsūta vēlreiz. Parasti liek vēl nedēļu pagaidīt, un ja tad vēl nav, uzrakstīt vēlreiz, un tad jau viss nokārtojas. :)
Un ja prece neapmierina, tad jā, vari sazināties ar pārdevēju un vienoties, ka sūti preci atpakaļ un atgūsti naudu. Bet vari arī šmaukties, pasakot, ka neesi saņēmusi preci laikā un vēlies naudu atpakaļ - parasti arī tas darbojas, jo neviens jau negrib sliktu reitingu. :) Bet tā dari tad, ja precei nav tracking number (tos parasti liek dārgām, vērtīgām precēm)...
Ja pārdevēji nereaģē uz tavām sūdzībām, vari sākt Ebay lietu pret viņu (start a case) lai atgūtu savu naudu. Tā, lūk.
07.03.2013 09:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits