Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trakumi.

 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Čau :)
Man ir puisis, diezgan pretēji viens otram, bet tajā paša laikā līdzīgi. Man patīk iet izklaidēties uz klubiem, bet viņam nē. Man katru nedēļu piedāvā iet izklaidēties, bet viņam tas nepatīk. Ir pat bijis gadījums, kad viņš sadusmojies un licis man izvēlēties vai nu viņš vai klubi.
Es nezinu ko darīt. Šķirties klubu dēl, man liekas, ir stulbi (atvainojos), piekāpties viņam...? Nezinu. Palīdziet. ;)
06.03.2013 22:55 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Kompromiss.Dažreiz tu aizej izklaidēties,dažreiz paliec mājās.
06.03.2013 22:55 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Es arī par kompromisu - loģiski, ka tavs puisis grib tacu uzmanību pēc iespējas vairāk, bet atmest pavisam savas vēlmes ari nav ok, tā ka meklējiet kaut ko pa vidam :)
06.03.2013 22:58 |
 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Nu es jau tā daru. Veltu daudz laika viņam, taču viņš ir greizsirdīgs un domā, ka es klubos varētu atrast citu puisi. Par to ir ļoooti daudz runāts līdz brīdim, kad man tas viss apniks. Nezinu ko darīt. Citreiz pat ir doma, ka mums varētu nesanākt. :/
06.03.2013 23:01 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Ja grib,citu puisi var arī veiklā sastapt!
06.03.2013 23:01 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
veikalā
06.03.2013 23:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cik gadu puisim? Manaa draugu/pazinju lokaa (vecuma grupaa ap 30) nav pienjemts, ka aiznjemtas meitenes vai aiznjemti puishi iet vieni izklaideeties uz klubiem un sameeraa reti arii kaa paari dodaas. Ir iesaknjojies tas uzskats, ka klubi ir domaati jauniem, single jaunieshiem.
06.03.2013 23:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bet ja iet izklaidēties uz klubiem Tev ir ļoti svarīgi?tas ir tāpat kā puisim pateikt-es no Tevis šķiršos,ja Tu skatīsies basi pa tv, vai arī iesi nodarboties ar breika dejām.
ja Tu godīgi uzvedies un netaisi ziepes, tad viņam nav pamata uztraukumam
06.03.2013 23:11 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
saprotu puisi, jo katru ned. iet izklaidēties pa klubiem, esot attiecībās? jā, zinu, tūlīt būs miljons komentāri par to, ka jābūt uzticībai, jābauda jaunība utt., tas nav nekas nosodāms, bet, piedodiet, katru ned.nogali? varbūt tev kaut kas pietrūkst attiecībās, varbūt neesi gatava nopietnām attiecībām? neredzu iemeslu vēlēties tā ballēties, turklāt bez sava vīrieša. domāju, ka vīrietim nav patīkami, ka vispār gribi iet un ballēties, tāpēc bailes, ka atradīsi citu.
kompromiss - neej uz klubiem katru ned. nogali, ej retāk. nepaliec līdz 4 rītā.
06.03.2013 23:14 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
kādi klubi, ja tev ir savs vīrietis? es būtu priecīga, ja būtu ar ko pavadīt vakarus, nekā vienai kulties no rīta mājās no vecrīgas katru nedēļas nogali...
06.03.2013 23:22 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tas jau atkarīgs kā vīrietis piedāvā izklaidēties. ja viņš ieslēdz vienkārši tv,lai skatītos kārtējo kaušļu filmu,tad ,protams, es saprotu meitenes izvēli braukt tusēties
06.03.2013 23:25 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Nafig tos klubus? :D
Tieši forši ir pavadīt vakaru kopā ar draugu! :)
06.03.2013 23:26 |
 
Es tevi saprotu, jo man bija tas pats. Pirms satiku savu puisi, es biju lielā ballētāja, bet viņš gan ne un arī nevēlējās par tādu kļūt, arī laist mani nekur negribēja greizsirdības dēļ. Sākumā, protams, bija pretrunīgas emocijas, tomēr es piekāpos viņam, jo sapratu, ka attiecības ir svarīgākas par kaut kādām ballītēm. Kad abiem bija garastāvoklis, gājām ballēt kopā, reti gan tas bija, bet nu tik un tā :) Laikam ejot, viņam pašam arvien biežāk (nu, salīdzinoši..) gribējās tusēt. Un nu, pēc apmēram 2 gadiem, viņš ir paziņojis, ka uzticas man pilnībā, es varu iet tusēt arī bez viņa, jo viņš, redz, beidzot ir sapratis, ka to var darīt arī nekrītot kādam citam ap kaklu :D
07.03.2013 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Pievienojos zili_rudzi

Pati agrāk biju visurgājēja, ballējos gandrīz katras brīvdienas. Bet atšķirība ir tāda, ka brīdī, kad iesaistījos nopietnās attiecībās, man pašai vairāk laika gribējās pavadīt ar draugu, nevis ballītēs. Bez viņa iet uz klubiem nemaz negribas, apkārt tik daudz pretīgu puišu slienājas, ka nelabi paliek. Protams, aiziet kādreiz pasēdēt ar draudzenēm - tas ir normāli, arī padejot u.t.t., bet ne jau katru nedēļu tā jānotiek! Un arī mans neballētājs ir samierinājies.
Bet tavā situācijā... kāpēc tev gribas vispār iet vienai? Nepatīk labāk pavadīt laiku ar draugu?
07.03.2013 07:45 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
manējam arī klubi nepatīk, man nedaudz patīk.

Viņš mani laiž, ja negrib iet. Padara kaut ko pa mājām, ko pats grib, atpūšās. Es vienu reizi mēnesī vai divos labi ja aizeju, un atkal mājās miers uz ilgu laiku. Domāju, ka tās aizliegšanas otram kaut ko darīt, ne pie kā laba nenoved- jo aizliegtais auglis tas saldākais.

Parasti uz klubu aizbraucot, knapi stundu tur nodejoju, gribas mājās pie mīļuma :))
07.03.2013 08:08 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.01.2013
Kā tu justos, ja viss būtu otrādāk, ja Viņš būtu ballētājs un tu nē?
07.03.2013 08:44 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vēl jau vienmēr paliek iespēja iet abiem kopā .. un, ja Tu piekāpies un sēdi nedēļas nogalē mājās, tad viņam vajadzētu reizēm piekāpties un nākt Tev līdzi uz klubu.

Es ar jauno draudzeni gandrīz katru nedēļas nogali ejam kopā uz klubu. Nekādu problēmu - izdejojamies un atpūšamies. Parasti divatā vai trijatā .. gadās arī, kad lielākās kompānijās.

Bišku dīvaini gan paliek ap dvēseli, kad, aizejot pēc kokčika līdz bāram, kāds jau viņu ir savācis dejot vai sāk koļīt, reizēm pat uzbāzīgi un redzot, ka viņa atnākusi ar citu .. bet nu nākas ar to sadzīvot. Viņa pieaugusi sieviete un zin, ko dara. Bez tam tādas, kas nemāk čali atšūt, mani neinteresē un kamēr čalis nesāk pārkāpt robežas, es neiejaucos. Bez tam, man ir savas metodes, kā tikt ar situācijām galā :D

Bet es ļoti labi saprotu tos čaļus, kas nelaiž savas sievietes vienas uz klubu, īpaši jau to sieviešu čaļus, kuru sievietes ir viegli pierunājamas, nespējīgas pateikt stingru "nē" vai lieto aklo vairāk nekā vajadzētu. Un tāpat nevienam vīritim nepatīk, ka gar viņa sievieti slienājas alko salietojušies citi vīrieši un, ejot uz klubu sieviešu kompānijā, bez tā neiztikt. Izņēmumi ir specifiski klubi ..

Lol, man pat gadījās, ka čalis pienāca un aizveda savu sievieti prom no manis dejas vidū :D Pirms tam nebiju pamanījis, ka viņa ar čali atnākusi .. tā nebūtu uzaicinājis dejot ..
07.03.2013 08:45 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
A, ko tajos klubos vispār tik interesantu dara, ka meiča gatava šķirties to dēļ? nē, nu goda vārds - ko tajos dara? manā mazpilsētā tie klubi nav tādi,uz kuriem triekties katru nedēļas nogali..
Man nav saprotams,kā var iemainīt īļoto cilvēku,lai ietu uz klubu....
07.03.2013 08:55 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kādus variantus vīrietis piedāvā kā izklaidēties?
Man patīk dejot un eju uz klubu ,lai padejoju! eju arī uz deju nodarbībām,bet ar tām ir par maz.
samazini savu tusēšanos līdz 2reizēm mēnesī, vai arī vienu reizi mēnesī,ja viņu tas tā tracina.
07.03.2013 09:08 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ļoti pieņemama attieksme no puiša puses. Manējais arī negrib lai es eju uz klubiem un pilnībā to atbalstu. Kad bija 16-18 gāju pastāvīgi uz klubiem. Ko es no tā ieguvu? Tikai galvassāpes nākamajā rītā, ja godīgi. Protams, bija lieliski mirkļi, daudz smieklu, draudzeņu un jaunu pazīšanos, bet to visu var iegūt arī ārpus kluba. Ar savu īsto vīrieti arī iepazinos universitātē, ne klubā:) Katrs dara kā grib, bet manējais uztrauktos par mani un tas ir galvenais iemesls. Man arī tas vairs nav vajadzīgs. Ir forši reizi pusgadā, gadā ar draudzenēm "atlaist", bet ne biežāk. Ir daudz foršāki brīvā laika pavadīšanas veidi.
07.03.2013 09:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es arī agrāk biju baigā tusētāja un gāju uz klubiem un neklausījos iepriekšējos puišos, lai gan tur nebija ko klausīties, jo viņi paši nebija nopietni.
uzsākot pašreizējās attiecības, es domāju, kā būs ar to tusēšanu, jo viņam nepatiktu, ja es ietu viena ar draudzenēm uz klubu tusēt, bet viņam pašam iet nepatīk. bet īstenībā ar to nekādu problēmu nebija, jo man to vnk nevajadzēja. mēs pietiekoši labi pavadām laiku kopā un labpārt izbaudām mūsu divvientulību un apkārtējos cilvēkus nemaz tik ļoti negribās. pie tam vēl ir daudz citu darbiņu un pienākumu kā teikt katram, un nav ne laika ne gribēšanas skraidīt pa klubiem.
nu bieži vien šeit vīrieši nepiekāpjas, ka sieviete iziet kaut reizi mēnesī patusēt un otrādi. nezinu, padomā vnk, varbūt tu vari iztikt bez klubiem. ja nevari, tad mēģini kko sarunāt ar draugu. piekrītu tam variantam, ka ja tu vairs neej viena uz klubiem un vairāk sēdi mājās, tad tajās retajās reizēs, lai vismaz draugs iet ar tevi. bet tā vietā, lai ietu uz klubu, kāpēc jūs nevarat uzrīkot ballīti mājās ar mūziku, draugiem, uzkodām un dzērieniem? man tas kkā daudz labāk ir iepaticies, jo nav jādomā, kā tikt mājās, kā sāp kājās un kur pie velna lai tās kurpes bāž, jo gribās jau uz rokām staigāt rīta pusē.
07.03.2013 09:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits