Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parunāsim par šķiršanos un jaunām attiecībām..

 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Es te aizdomājos par vienu tēmu.. Vai eksistē kāds noteikts laika periods, lai no vienām attiecībām mestos jaunās..
Vai tad, ja burtiski uzreiz pēc šķiršanos ar vīrieti ( ar kuru kopā bijām 3+ gadus), es uzsāku jaunas attiecības, es esmu neiejūtīga maita, kurai šīs 3+ gadus ilgās attiecības neko nenozīmēja...?
Vai tomēr tas liecina par ko citu.. Prātā nāk teiciens: Lābākās zāles pret vecu mīlestību ir jauna mīlestība..
Šeit ir mana iepriekšējā tēma : http://cosmo.lv/forums/topic/133368-/
Nu jā... Tur vēl man pat prātā nebija veidot jaunas attiecības, domāju, ka mocīšos vēl ilgi.. Bet viss sanāca kaut kā tā...Ka ir džeks, kurš ar mani vēlas veidot attiecības, arī man viņš ļoti simpatizē.. Laikam jau mums attiecības ir sākušās :) Gribu tikai parunāt..padalieties pieredzē, uzskatos.. Šajā gadījumā man nav svarīgi, ka kāds mani uzskatīs par neiejūtīga maitu, kurai šīs 3+ gadus ilgās attiecības neko nenozīmēja...? :D
Vienkārši interesanti :)
06.03.2013 18:50 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Kāda starpība, ko "kāds" uzskatīs? Visiem neizpatiksi. Ja gribas veidot attiecības, veido. Vai tad būsi laimīga, no tām atsakoties, zinot, ka skaities svētā?
06.03.2013 18:52 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Viena sieviete, uz kuras tādām kā lekcijām gāju, teica, ka šķiršanās ir pārdzīvojama maksimums 3 mēnešu laikā. Ja tas tā nenotiek, tad sievietei ir kaut kādas dziļākas problēmas.
06.03.2013 18:59 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
nu katram jau savs, ja abi šķiras , jo abpusēji to vēlas, tas kāpēc ne? ja es šķirtos un puisis uzreiz atrastu jaunu, būtu kā būtu. tad padomātu tiesam tik maz nozīmeju, ka pat cieņu nevar izrādīt? bet tas ir atkarīgs no katra paša.
06.03.2013 19:01 |
 
Te viedokļi dalīsies. Manuprāt, tas tiešām ir stulbi, ja pēc ilgām attiecībām uzreiz metas nākamajās. Kā jau ananās rakstīja, arī man uzreiz rastos šaubas, vai vispār tam otram cilvēkam kaut ko nozīmēju, justos aizvainota, jo man tā liktos tāda kā necieņas izrādīšana. Pati arī tā uzreiz nevarētu - krist citam ap kaklu...
Bet no otras puses - cilvēki ir dažādi. Ja dzīve tev ir piespēlējusi šādu iespēju - simpātisku cilvēku, ar kuru labprāt veidotu attiecības, un par šo lēmumu esi pārliecināta, tad šaubos, vai citu cilvēku domām vajadzētu būt šķērslim. Vienmēr jau būs ''kāds'', kurš arī padomās, ka tu esi neiejūtīga maita un vēl visu ko, bet ja tu būsi laimīga ar savu izvēli un dzīvosi saskaņā ar sevi, tad jau viss būs kārtībā. :)
06.03.2013 19:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man starp abām attiecībām starpā bija viens mēnesis.

Ar ex kopā biju 1,5 gadu, vienu brīdi likās, ka ja kādreiz šķirtos, tad nepārdzīvotu nekad mūžā, bet pēdējo pusgadu bija tik daudzi strīdi un solījumi laboties, ka tas pamazām sāka nokaut visu skaisto, kas bija starp mums, kā arī, kad man iepatikās mans tagadējais mīļotais, tad ex arī tā pateicu, ka man patīk cits un tā palēnām arī izšķīrāmies. Pēc šķiršanās ex mani nokaitināja vēl vairāk, ka man bija pilnīgi vienalga, ko viņš par mani domās, jo vairs nerunāju, līdz ar to pēc mēneša uzsāku jaunas attiecības, kas jau ir vairāk kā 5 gadus. :)
06.03.2013 19:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Katram savs. Ar bijušo bijām kopā 4 gadus, viņš ar savu nu jau sievu kopā bija pēc 2 mēnešiem, es ar savu - pēc apm.4.
Kad bijušais sagāja kopā ar to meiteni tik ātri, man tā šķita bezmaz necieņa, bet tā nav :) Kā katram sanāk, tā sanāk.
06.03.2013 19:42 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu man te viens pazīstams pāris (izbijušais pāris) .,kopā bija kādus 4 gadus. Puisis dzēra,nedeva par sevi ziņu, kamēr meitene mācījās citā pilsētā. Meitene atbrauca mājās,meklēja puisi,puisis tikmēr salaidis ar citu, paris paskiras. Meitene gāja balleties un nedēļu pēc tam sāka satikties ar citu. Tagad man meitene saka,ka nozelo,ka izskiedusi visu laiku,ko pavadījuši kopā. Un tam puisim kraapejam bus bēbis no tās meitenes,ar kuru nokrapa savu bijušo. Bet tai pat laika viņš raksta draudzenei,ka nespēj viņu aizmirst,mīlēs mūžīgi utt. Pats gan izdarīja izvēli.

Diskusijas autorei- neiekoncentreejies,ko par to visu domās citi. Tā taču tava dzive! Ir jānotiek parmainam - cik agri vai vēlu tās notiks,tas jau ir cits jautājums :) Tev nav jājūtas vainigai,ka uzplaiksnijusas jaunas jūtas - visi esam tikai cilvēki :) Izbaudi :)
06.03.2013 19:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ar savu tagadējo sāku attiecības šķiet 3 mēnešus pēc šķiršanās no bijušā. Labi, sākumā bijām vairāk kā draugi, bet klusībā simpātijas bija abiem
06.03.2013 20:41 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2009
nedomā par to ko domās citi,ja jums ir jūtas tad uz priekšu,lai wēlāk nav jānožēlo ka palaidīsi garām labu puisi
06.03.2013 20:44 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Man tieši tagad ir tā, ka pēc 2 gadu ilgušām attiecībām uzreiz iemetos citās. :)
Neko nenožēloju, jo tas ir liktenis. Tā tam vienkārši jābūt un viss!
06.03.2013 20:46 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Nu katram cilvēkam sanāk savādāk. Neuzskatu,ka tur vajadzētu ko pārmest. Man gan personīgi pēc pirmajām attiecībām pagāja 2gadi kamēr sākās jaunas attiecības un pēc otru attiecību beigšanās ir jau pagājis 1gads un man vēl nav bijušas jaunas attiecības. Bet ja arī es būtu atradusi ātrāk ar ko gribētu būt kopā,tad būtu kaut pēc mēneša vai nedēļas. Varbūt gluži,ja nākamajā dienā jau iemetās jaunās attiecībās,būtu nepatīkami,bet nu iepriekšējās attiecības ir beigušās un lai cilvēki dara kā grib. Galvenais lai cilvēks neuzsāk attiecības kamēr otras vēl nav beigušās.
06.03.2013 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bet varbūt šo trīs gadu laikā attiecības jau bija tik ļoti beigušās, ka jaunas attiecības ir tikai nākamais solis jaunas mīlestības meklējumos?

Tās iepriekšējās netika kā ar nazi nogrieztas, kamēr jūtas vēl bija, bet gan - visas jūtas beidzās vispirms un tad arī sekoja šķiršanās? Beidzās iemīlēšanās fāze, bet mīlestības diemžēl nebija. Neko maitisku neredzu.
06.03.2013 21:42 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Tas ir kā kurā gadījumā. Ir sievietes kuras tā arī nemetās jaunās attiecībās..Ir kuras metās uzreiz, vai pēc kāda laiciņa.
Man pagāja mēnesis un sākās jaunas attiecības ar cilvēku kuršman tā mēneša laikā atvēra acis, smīdināja un lika pavisam aizmirst to cilvēku. Nekā ļauna nav pret ex, bet tagad kad netīšām uzgāju viņa profilu dr.lv pilnīgi nespēju noticēt, ka biju ar viņu kopā te jau gandrīz 3 gadus. Jo viņš dzēra, tusēja un bija mani arī krāpis. Un tagad dara to pašu.
07.03.2013 09:17 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es esmu maita bijusi divreiz...

1 . 5 gadu attiecības pārtraucu pasakot, ka vajag nedēļu pauzīti apdomai vai gribu turpināt attiecības ( bija jau strīdi, principā pieraduma attiecības no tīņu gadiem), tas bija tad, kad bijus satikusi puisi, kuram es ļooti patiku un kurš man simpatizēja pat ļoti, tad nu pa to nedēļu aizgāju uz dažiem randiņiem, sapratu, ka tās 5 gadu attiecības arī tiešām bija pieraduma pēc jau pēdējos 2 gadus, un nerēķinoties ne ar ko, domājot tikai par sevi, pateicu atā un nodevos jaunajām attiecībām...

2. Jaunās attiecības uztveru kā pārejas punktu, esmu pateicīga tam puisim, ka izrāva mani no pirmajām, kurām nepratu pielikt punktu, jo nesapratu, vai man ir kāda sjūtas vai nē un domāju ka neprotam dzīvot viend bez otra jo bijām peiraduši... šīs jaunās ilga vien pus gadu, puisim bija totāli savādāki dzīves uzskati un dzīves ritms nekā biju peiradusi... satikāmies, pusdienslaikos, gājam izklaidēties atsevišķi un tādā kis'misā'visa ikdiena.. papusei randiņojām, pa pusei dzīvojām kopā nu tā ne šis ne tās...

3. Tad uzradās trešasi, kuram atkal es ļoti patiku un viņš man... tad kad otrais man nebija piezvanijis 4 dienas ( testēju cik esmu viņam vajadzīga un pati nezvanīju beigās), sapratu, ka nu nav tur tolks, cilvēks foršs, superīgs, bet viņam vienkāŗsi nevajag attiecības, neprot dzīvot attiecībās, es esmu ģimeniska tipa cilvēks... tā arī apsēdāmies parķā uz soliņa un sarunājām, ka nav jēga turpināt... kopš tās dienas arī neesma redzējušies...

un arī tad jau ar puisi nr. 3 paralēli ne gluži tikos vai gāju uz randiņiem, bet viņš bija manā draugu bariņā kas kopā gāja uz vis;adiem pasākumie.. līdz ko izšķīros no puiša nr. 2 sākām tā kā satuvināties.. arī sanāk, ka uzreiz...

Nu lūk esmu bijusi maita 2 reiz, bet nu kapēc nevadīties pēc savām jūtām, bet vadīties pēc, kaut kādiem mistiskiem stereotipiem?? Ar puisi Nr 3 esmu kopā ju 5 gadus, ir mazais un viss OK... ja būtu pieturējusies pie principa, ka nav labi tā mesties jaunās attiecībās uzreiz, tad man tas viss skaistais un jaukais kas tagad ir nebūtu ;)
07.03.2013 09:28 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Manuprāt, jāskatās kādas tās attiecības bija. Man bija attiecības 4 gadus, bet pēdējo gadu tā teikt, vilku ar gariem zobiem, jo sapratu, ka viss cauri, bet puisis negribēja izbeigt attiecības un tad visu laiku strīdējāmies utt. Ne man, ne viņam uzreiz neuzradās jaunas attiecības, bet arī, ja būtu, tad man liktos, ka ir ok, neskatoties uz to ka bijām 4 gadus kopā, jo kā jau minēju - tas pēdējais gads bija crazy vienkārši..

Mans rezumē - tas ir ļoti individuāli, jāskatās dziļāk kādas tās attiecības ir :)
07.03.2013 09:32 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Ar tagadējo sāku attiecības kādu nedēļu pēc šķiršanās no ex. Tā sanāca. Man pofig,ko viņš vai kāds cits par to domāja. Es jutos tā,kā es jutos.
07.03.2013 09:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu nē tu neesi maita. vnk, ja attiecības sevi ir izsmēlušas un tev pret to cilvēku vairāk nav tādas jūtas un ja tu nevēlies to brīvību, tad, kāpēc gan neuzsākt jaunas attiecības? tev nav jāžēlo otrs cilvēks, lai viņš tikai nejustos slikti un nepamadomātu par tevi ko sliktu, jo tu jau tik ātri esi jaunās attiecībās. drīzāk man šķiet, ka tu par to domā, ko par to padomās tavs bijušais. jūs esat tagad šķirti un tev ir tiesības dzīvot tā, kā tu gribi. ja tu sapratīsi pēc kāda laika, ka nejūties gatava tomēr ļoti nopietnām attiecībām, tā būs tava izvēle. un varbūt šis ir tavs lieliskais! ja tu tā jūties, tad nelaid šo iespēju sev garām. bieži jau nu tas dzīvē nenotiek/
07.03.2013 09:37 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ļoti individuali!
Es arī ar bijuso izšķīros (kopā 3gadi) un jau pēc divām nedēļām gāju uz randiņu ar citu. Kāda starpība par vecajām attiecībām! Tas, ka biju ar viņu kopā 3 gadus, nenozimē , ka man šo 3 gadu vārbā būtu "jāmūķeņo" 3mēneši!! Es jutos brīva, baudiju dzīvi, gribēju iet uz randiņiem gāju, nedomājot par to, ko citi domā! Mana dzīve kā nekā!
07.03.2013 09:41 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Neziu, kas ir tā lielā ļuba ? Nekad neiemīlos. Varētu tā mierīgi pamest savu vīru un pēc nedēļas jau būt cits. Man vienalga, esmu nejūtīga maita. Ir labi ar to cilvēku un viss. Kā izpaužas tā mīlestība, ko?
07.03.2013 09:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Te jau viss ir pateikts .. ļoti individuāli tas viss.

Bet galvenais - piekāst, ko citi saka vai domā! Tā ir Tava dzīve! Ja esi satikusi foršu čali, nezaudē viņu muļķīgu steriotipu vai apkārtējo viedokļu dēļ! Veiksmes:)
07.03.2013 09:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits