Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša rīcība pret mani.

 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Ai, meitenes, besis, sirds mazliet sāp, jo atkal kaut kas nesanāk attiecību jomā. Gribas man visu pārtraukt, pirms viņš to izdara, bet nevaru, stulbi ceru - ja nu tomēr kaut kas mainās. Gandrīz esmu pārliecināta, ka nekas nemainīsies. Manam šā brīža puisim ir daudz plānu nākotnei, kad viņš par tiem runā, jūtu, ka es nemaz neietilpstu tajos plānos.
It kā pa lielam viss ok mums, kopā forši, bet viņš mierīgi var man nepiezvanīt divas trīs dienas. Kad es kaut ko mēģinu sarunāt, tad viņam neesot laiks. Pirmdienā viņš pasaka, ka nezin ko darīs trešdienā, tāpēc neko negrib sarunāt.
KO es ar to gribu pateikt? Esmu pārliecināta, ka viņam esmu tikai tad vajadzīga, kad pašam galīgi nav ko darīt. Viņš nemēģina mani satikt katru vakaru.
Pēdējais teikums no viņa bija - "kaut ko izdomāsim uz nedēļas nogali, ja man būs brīvs!"
Mietenes, nu sakiet kā ir!!! Nav ko man cerēt, vai ne?

Paldies, ka uzklausījāt.
06.03.2013 06:15 |
 
Nu jā, izklausās, ka īpaši daudz laika viņš tev necenšas veltīt... Bet, pirms laidies lapās, varbūt tomēr aprunājies ar viņu?
Starpcitu - ar ko viņš nodarbojas, ja jau ir tik aizņemts visu laiku (tā vismaz šķiet)?
06.03.2013 08:34 |
 
Reitings 81
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos savu attiecību sākumu..:))Pēc pirmā randiņa mīļotais bija katru dienu klāt, kaut vai uz stundiņu, bet vajadzēja..:))Paši tagad dažkārt iesmejam, ka kopš pirmā randiņa neesam kopā pavadījuši tikai pāris dienas, kad kāds ir komandējumā:)
06.03.2013 10:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mjaa man aju arī šķiet, ka nu neesi tu viņam vajadzīga...

Pajautā skaidrā tekstā.. tā arī pasaki, ka jaunība pa īsu lai izniekotu laiku, un kamēr viņš te velk garumā tevi izmantojot tagad un nākotnes plānos neiekļaujot, timēr tu vari satikt kādu kurš iekļaus...
06.03.2013 10:16 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Visprātīgāk būtu izrunāt šo problēmu ar pašu puisi un pie secinājumiem nonākt kopīgi.
Lai veicas! :)
06.03.2013 10:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tev patiik buut kopaa ar viirieti, kuram neesi miiljotaa?
06.03.2013 10:28 |
 
Reitings 328
Reģ: 21.01.2013
Es jau gan tavā vietā pajautātu, kādu nākotni viņš redz jūsu attiecībām, bet diez ko cerīgi neizklausās... :(

Man ar' šitā vienu reizi bija (līdzīga situācija kā tev), tad nedēļu viens otram nedevām nekādu ziņu (es savā gudrā galvā biju izdomājusi, ja būšu vajadzīga, tad zinās, kur atrast) un te pēkšņi viņš uzradās un es tik mīļa un laba un viņš redz esot ilgojies :D Laikam saprata, kā viņa attieksme man lika justies. Lieki piebilst, ka šīs "attiecības" jau sen ir beigušās... :)
06.03.2013 10:30 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.02.2013
Stulbi, ka viņa attieksme ir tāda, bet noteikti vajag izrunāties, ja tu viņam kaut ko nozīmē viņš centīsies to mainīt.
Cik viņam ir gadu? tas daudz ko izsaka, jo parasti šāda cimperlīga un nevīrišķīga attieksme ir gados jaunajiem :D :)
06.03.2013 10:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es ieteiktu viņu sūtīt pupās. es pateiktu (un esmu tā arī izdarījusi) skaidri un gaiši savu nostāju, ka ju tu vēl nezini, ko darīsi, tātad tev vēl nav plānu. nu tad satiekamies. pati jau teici, ka vin''s ar tevi satiekas tikai tad, kad pašam nav ko darīt. ja tu gaidīji tam apstipirinājumu šeit, tad esi to dabūjusi. ja arī pēc tava viedokļa izteikšanas nekas nemainās, es viņu vēlākais mēneša laikā pamestu, un pati vsp ne rakstītu, ne zvanītu.
šādi te viens puisis izšķīrās ar savu draudzeni, jo viņai nekad nebija laika - jāstrādā, slima, nogurusi, nezina vēl plānus. tas bija apmēram tā - ja nedēļu iepriekš kkur uzaicinās brīvdienās, tad pasaka, ka nezina ko darīs, jo pārāk tālu vēl tas viss, bet, ja pajautās 2 dienas iepriekš, tad jau ir par vēlu, jo redz nevar tā pēdējā brīdī saukt uz kādu tusiņu :D nu nepagāja necik ilgs laiks, ka viņi izšķīrās. ieteiktu tev darīt to pašu, jo tas nav nopietni. kā papildus bonuss ir tas, ka vin''s pat tevi netaisās iesaistīt savos nākotnes plānos. kad viņš runā par tiem un sapņo, tad pajautā - vai es vsp kādos tavos plānos ietilpstu? un kā tu uztver mūsu attiecības? vai tu visu mūžu taisies tikties reizi mēnesī?
06.03.2013 10:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aizmirsu vēl pateikt- iemīlējies puisis nemeklēs attaisnojumu, lai nesatiktos, bet meklēs aizbildinājumu visiem citiem, lai satiktos ar tevi. katru dienu jums nav jātiekas, jo katram var būt savi plāni - vnk atpūta un izgulēšanās, treniņi, vecāku apciemošana, sporta pārraides noskatīšanās vai iepirkšanās (kaut vai pārtika), ēst gatavošana (izņemot, ja viņš ēd tikai kafenēs). jūs abi aizejat pilnīgās galējībās. tu gribi pārāk bieži satikties, bet viņš vsp negrib tikties. viņam tādas vēlmes nav pašas par sevi, jo satikšanās aiz neko darīt vsp neko nenozīmē. izskatās, ka tu viņam esi tikai sexam. tu neesi pārpratusi jūsu attiecības?
man šķiet, ka viņš vsp tās neuztver nopietni, bet tu jau kko sasapņojies.jūs atšķirīgi uztverat jūsu attiecības. tāpēc tā arī ir. jūs kādreiz esat runājuši, ka varētu kādreiz dzīvot kopā vai vismaz kādreiz aizbraukt kkur divatā? nav jau uzreiz jārunā par kāzām un bērniem, bet kkādi tuvāki attiecību plāni jau katram ir. ja tādu nav, tad šis cilvēks vismaz ar tevi nevēlas attiecības.
cik ilgi jūs esat kopā?
06.03.2013 10:54 |
 
Reitings 28
Reģ: 19.02.2013
Ja ir iespēja - tiec prom. Man ar izskatās, ka esi vajadzīga tikai, kad ir laiks un nemaz nemēģina ieplānot laiku tev, kas ir jōcīgi.
06.03.2013 12:08 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
1kārt varu teikt,ka diezi viņš mainīsies
2kārt Personīgi man vairāk patīk pakārtot attiecības dzīvei nevis dzīvi attiecībām,it īpaši sākumā
06.03.2013 12:12 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Mans viirs man staastiija par savu pirmo nopietno meiteni, un tas bija tieshi taa kaa tu apraksti- jaa,vinjhs gribeeja itkaa attieciibas,vinja bija taa,kas bija ljoti ieientereseeta,lai shiis attieciibas izdotos,bet vinjhsteica,ka bijushas pat reizes,kad vinji 3 ,4 dienas tikushies, jo vinjam nav iisti gribeejies,ja draugi kaut ko ierosinaajushi dariit,tad vienmeer izveeleejies draugus,kad balliite cauri,tad taakaapie vinjas gaajis, liidz ar to peec 2,5 gadiem sapratis,ka laikam jau taas nav taadas iistaas lielaas juutas,kad gribas buut kopaa ar to otru,daliities visaa utt...tad arii izshkjiirushies. Manupraat,tu jau pati zini atbildi uz savu jautaajumu.
06.03.2013 12:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
stulbi ir but otram tikai par izklaidi. tas ir ari loti sapigi.
06.03.2013 13:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja. es tiesam varu pateikt, ka zinu ka ir tad, ka cilvekam tu interese. vins 1. zvana, raksta, velas tikties. plano ko kopigu. tavs aprakstitais gadijums, kad man bus laika un velme nav tas gadijums, ka cilvks tevi miletu.
06.03.2013 13:16 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitenes, ka apstiprinājāt manas aizdomas, nu jā, es jau to visu pati zināju, tikai naivi cerēju.
Tagad, kad ar skaidru galvu visu apdomāju, ir sīkas detaļas, kas signalizē, ka tomēr nav viss tā - neesmu arī no viņa saņēmusi nevienu mīļu sms (vienreiz gan bija), nekad pa ielu neejam sadevušies rokās, apķer mani reti un tad tikai aiz slēgtām durvīm.
Esam pazīstami vien 4 mēnešus un starp citu, pašā sākumā viņš man teica, ka nav gatavs nekam nopietnam, jo ir kā gadu atpakaļ šķīries. Viņam pāri 30.

Ārprāc, cik es naiva :D

Neko speciāli nedarīšu (nezvanīšu, nerakstīšu), vienkārši kārtošu galvu, gan jau līdzšinējās attiecības (ja tās to tā var nosaukt) beigsies pašas no sevis.
06.03.2013 18:37 |
 
pašā sākumā viņš man teica, ka nav gatavs nekam nopietnam, jo ir kā gadu atpakaļ šķīries.


Nu re, te arī, manuprāt, ir atbilde...
06.03.2013 19:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu viņš jau tev pateica, ka nav gatavs nekam nopietnam. piedod, bet no kurienes tu izrāvi, ka viņš tagad ir gatavs? viņam tas nav jāatkārto ik pēc nedēļas. es saprastu, ka ja jūs k';adu gadu satikties, tad varbūt pa šo laiku kkas var mainīties. kaut gan 4 mēneši arī nav 4 dienas. viņš jau ne pie kā vainīgs. vnk tu neesi sapratusi viņa attieksmi pret jūsu attiecībām.
un principā, ja ir gadu kā atpakaļ, šķīries, tad es domāju, ka viņš tev vnk sprauž batonus ausīs par visu pārējo. tas tomēr ir gads, nevis mēnesis. man nez kāpēc šķiet, ka viņš vnk nevēlas neko nopietnu veidot tieši ar tevi. bet nu tas ir katram cilvēkam individuāli. ja viņš gada laikā nevar tikt pāri šķiršanai, tad viņam ir dziļākas problēmas.
07.03.2013 12:08 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
manai draudzenei tas pats. puisis var mierīgi nezvanīt vairākas dienas. iet ballēties ar draugiem, negrib viņu ņemt līdz, jo pasaka, ka, tad visa uzmanība jāpievērš viņai, un draugi novēršas. lai ļaujot izbaudīt jaunību. pats galvenais, ka es neko nevaru pateikt. pilnīgi neko, citādāk seko aizskaroši komentāri manā virzienā. pēdējās sarunas laikā viņa mani pasūtīja dirst, jo pateicu visu, ko domāju. iekšēji gan jau jūt, ka kaut kas nav kārtībā, un tās visas attiecību dusmas tiek izgāztas uz mani.
07.03.2013 13:08 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Zinu, kā tas ir. Godīgi sakot, tur nekas nevar sanākt. Vīrietis nav izaudzis, manā skatījumā un tici man, pēc tevis atradīs nākamo, lieki nepārdzīvojot par tevi, lai tikai viņam būtu šādas attiecības. Tas ir pretīgs EGOISMS un nekas vairāk. Pati saskāros tieši ar to pašu un tāds var iet dillēs!
07.03.2013 13:22 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
kādu nākotni viņš redz jūsu attiecībām,

Jūs tiešām tāda veida jautājumus uzdodat puisim ar kuru tiekaties, ja jā tad pēc cik ilga laika ?
07.03.2013 13:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits