Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lauva (es) + Vēzis (viņš)

 
Reitings 61
Reģ: 11.02.2013
Vai kādai ir bijušas attiecības ar Vēzi? vai ticat likteņa nesaderībai?

Man ir bijušas ilgstošas attiecības nu jau ar trim vēžiem un visas pajukušas. Puišu vecums bija dažāds, taču visas attiecības beidzās vienādi! tagad esmu dziļās pārdomās par šo visu, jo man pie sirds klauvē nu jau ''kārtējais'' vēzis, puisis, kurš mani interesē jau daudzu, daudz gadus, taču nekad neesmu devusi viņam iespēju, tagad baidos..
02.03.2013 11:57 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Esmu lauva un mans puisis ir vēzis.
Nekad tā īpaši neesmu meklējusi informāciju par mūsu saderību, taču ir reizes, kad nācies dzirdēt par to kā sadzer šo zīmju pārstāvji. Ir gadījies nejauši palasīt par saderībām un jāatzīst, ka viss bijis precīzi.
Man ar viņu patiešām nav viegli. Viņam ir tāds raksturiņš, ka var teikt tā - atliek vai nu uzreiz iet prom vai pielāgoties. 2 gadus cīnījos, tagad jau esmu pielāgojusies, spēju pēc sejas izteiksmes, kustībām vai pat pēc runas veida noteikt, kad drīkstu ar viņu runāt un kad labāk paklusēt. :D
Viegli nav, bet ja soli pa solim un ar pacietību spēj izzināt puiša rīcību un raksturu, tad beigu beigās tik traki viss nemaz nav. :)
02.03.2013 23:53 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Atvainojos... nevis "sadzer", bet "sader"!
Dzeru alu, laikam tas ietekmē vārdus, kurus rakstu! :D
02.03.2013 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Es vienmēr esmu uzmanību pievērsusi horoskopam. Manuprāt tas ir ļoti svarīgi.
02.03.2013 23:56 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Kas vainas vēžiem? :D
02.03.2013 23:57 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man draugs ir Vēzis, un esmu lasījusi horoskopus krustu šķērsu, esmu jaunava un pēc tām zīmēm mums saderība ir. Vēži ir ļoti ģimeniski, manējais ir izteikti, viņam ir dēliņš, un viņš par viņu stāv un krīt un tur vai kas, tāpat ļoti rūpējas par savu mammu. Vēži arī neizrāda savas jūtas, viņi nemētājas ar vārdiem, bet reizēm kaut kāda rīcība, atgadījums, izturēšanās pasaka daudz vairāk kā tūkstošiem vārdu(nu gluži kā rafaello), un tas nav par apdāvināšanu ar ziediem vai dāvanām, savādāk. Manējais nestrīdās, neaizskar manu viedokli. Ļoti neatlaidīgs un mērķtiecīgs.
03.03.2013 00:17 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Man tuva tēma, tapēc izpaudīšos.
Pirmkārt, kā jau teici, ka visi tavi puiši ir bijuši vēži, acīmredzot tavā horoskopā vīriešu planēta ir saistīta ar vēžiem...bet iepriekšējie nav bijuši pilnīgi, lai saderētu ar tevi. Man, piemēram, dabiski piesaista skorpioni un mežāži, jo man ir daudz planētu šajās zīmēs, savukārt vīrišķā planēta ir dvīņos. Dvīni vel neesmu sastapusi, taču tīri intereses pēc vēlētos izzināt, kāds ir šis vīrietis.
Bet par tēmu runājot, pamēģini, tev nav ko zaudēt, visa dzīve priekšā, tik daudz ko vari no tā visa iemācīties, nav svarīgi, kas būs, svarīgi tas, kas ir tagad. YOU ONLY LIVE ONCE. :)
03.03.2013 03:08 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.02.2013
''Perversā'', pareizi jau tu saki - mēs dzīvojam tikai vienreiz. Taču,kad 10 gadus savas dzīves ir nācies pavadīt ar , teiksim tā, ne ar to, tad tagad vēlos būt piesardzīgāka un ieklausīties nedaudz arī citu padomiem nevis tikai savai sirdij.
03.03.2013 07:56 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
lauvai ar vēzi ir laba saderība.
vienīgā problēma- Tu viņu uzskatīsi par pārāk vienaldzīgu,jo pati būsi-kā jau lauva- uzmanības centrā nonākt tīkojoša, skaļa, valdonīga.
03.03.2013 09:28 |
 
Reitings 624
Reģ: 08.11.2011
Varbūt kāda no Jums ir Dvīnis,un draugs lauva? :D
03.03.2013 09:39 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.11.2012
visas šīs saderības jau arī ietekmē jūsu mēness zīme, ko nosaka, zinot jūsu dzimšanas datumu un laiku!
03.03.2013 09:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Dvīņiem ar Lauvu sader (manā skatījumā) vairāk nekā Lauvai un Vēzim. Tur jāskatās no dažādiem aspektiem, ja ar Vēzīti viss salāgojas un varat pieciest viens otra rakstura atšķirības, tad attiecības izvērsties var ļoti labas. Vēzīši ir jūtīgi, Lauvas- temperamentīgas, kas bieži veido situācijas, kad Lauva aizvaino Vēzi. Tomēr lielos vilcienos uzskatu, ka, ja var vienreiz mūžā sadzīvot ar ūdens zīmi (kas pašā būtībā ir cimperlīga, jo ātri uzmet lūpu un ilgi tur ļaunu prātu), tad pats esi ieguvējs, jo ūdens zīmes nereti pārbauda tavu pacietību. Ar viņiem vajag runāt, runāt un izrunāt. Man (kā Lauvai) ir nesaprotams, kā var tik ilgi pūčoties par vienu pārpratumu, jo es ātri piedodu, bet nu Vēžiem viss sagremojas lēnāk :D
03.03.2013 10:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mums ari horoshopi ir nesaderigi. tiesa, neesam tava kombinacija. bet tomer ja mil viens otru, tad pielagojas!
03.03.2013 10:50 |
 
Viņam ir tāds raksturiņš, ka var teikt tā - atliek vai nu uzreiz iet prom vai pielāgoties.
Viegli nav, bet ja soli pa solim un ar pacietību spēj izzināt puiša rīcību un raksturu, tad beigu beigās tik traki viss nemaz nav.


Man ar savu Vēzi ir tāpat. Es gan esmu Ūdensvīrs, un mūsu horoskopi nav saderīgi, taču nedomāju, ka tam ir nozīme. Kā jau Marta saka - ja mīl, tad pielāgojas :)
03.03.2013 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits