ļoti mazas krūtis.. bez krūštura?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jautājums it īpaši meitenēm ar ļoti mazām krūtīm(70A, AA...)..

Piemēram es - visu mūžu esmu uzskatījusi sevi par savā ziņā nepilnīgu. Uzvelku tos krūšturus, izvairoties no lieliem polsteriem, un tik un tā īpaši tas neko nemaina. Tāpat var redzēt, ka nav pat B izmērs. Tāpēc šovasar domāju saņemties un pieņemt sevi tādu, kāda esmu un vilkt kleitas bez krūštura.

Esmu pietiekami veca, lai zinātu, ka lielākas krūtis man nespīd. Un operācijas nekādas arī nevēlos. Esmu diezgan tieva un nevarētu teikt, ka izskatos briesmīgi bez krūštura, bet krūšu dēļ resna palikt arī nevēlos.

Jautājums ir- ko jūs domājat par sievietēm, kas krūšu rajonā nav apdāvinātas un nevelk krūšturi? Vai jūs tā darītu? Vai jums ir kauns par mazo krūšu izmēru (ja tāds ir)?
01.03.2013 23:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ujj ja sajaucu.. gulet uz vedera ne muguras.:)
03.03.2013 16:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
MADasaHatter - par gulēšanu uz vēdera - man arī ar A izmēru tas ir nepatīkami, ja vien nepariktē zem sevis spilvenu tā, lai krūtis netiktu spiestas (tas ir, spilvens tieši tā, lai uz tā balstītos tā daļa, kas virs krūtīm... izklausās stulbs teikums, bet savādāk grūti izskaidrot).
03.03.2013 16:33 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
zaptesburka
Push-up ir polsterēti.

Izlasi vēlreiz, es nerakstīju, ka nav polsterēti, bet ir ari normāli, kur nav nez kādi milzīgie polsteri,kā parasti tirgus variantos. tas tā,lai atkal nepiekasies.

Par 65A gan nezinu, nav bijusi vajadzība. bet tādā gadījumā var neesāt arī sporta krūšturus,(protams,ne zem atkailinātām kleitām.

Un par 70A pašai kādu laiku vajadzēja tādus, tā kā nekad neiepērkos tikai konkrētos veikalos, tad nespēšu tev tagad atskaitīties,kā tu te laikam vēlies. Bet nu problēmu nebija atrast,protams,ka ne katrā veikalā,bet tā ka bez jāstaigā,pat tuvu nē.
Dažādos veļas veikalos ir, Cubus ir, Rimi hipermarketos ir, tavā pieminētajā Lindex, - tie kurus varu atcerēties.
03.03.2013 16:43 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Nez, man ir knaps B izmērs, kas pie svara zaudēšanas samazinās uz A.
Staigāju BEZ krūštura - ciet nevaru to apģērba gabalu. Ja ir kādas drēbes, zem kurām nu nekādi, tad iespīlējos, lai pašai nav lieki jāuztraucas un jādomā, vai kaut kaut kaut kas pārāk daudz nav redzams.

Atbildot autorei - nē, kauns man nav. Par ko? Par to, ka es neatbilstu kaut kādam mītiskam etalonam?

P-O-H-U-J ! :)

Man ir vingrs, veselīgs ķermenis, kurā jūtos labi.

Tas, ka kādam liekas mulsinoši tas, ka ir redzams, ka zem drēbēm nav krūštura - tā vietā, lai pētītu manas krūtis, iesaku iedziļināties, kāpēc puskailas un kailas sievietes reklāmās ir ok, bet dzīvē nez kāpēc pat krūštura neesamība tiek uzskatīta par kaut ko "vaļīgu".
03.03.2013 16:56 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
pēdiņa, man nebija nolūks piekasīties, es patiešām cerēju, ka varbūt varēsi man ieteikt kādu vietu, kur var nopirkt normālus krūšturu modeļus mazām krūtīm, ja reiz teici, ka neesot problēmu tādus atrast. Žēl, ka tomēr nevari gan pateikt, kur tad lai meklē.
Un nezinu, ko uzskati par "nez kādiem milzīgiem polsteriem", bet stipri lielākajai daļai push-upu, ko es esmu redzējusi, tie ir diezgan lieli (nepatīk ne, kā izskatās, ne, kāda ir sajūta, kad krūtis aizbīdītas nevietā). Pie tam vasarā, kad ir karsts, arī maza švammes kārta pupiem apkārt ir pretīga.
Kā arī man tiešām patīk, ka manas krūtis ir mazas, un es nevēlos karināt sev klāt kaut kādas butaforijas, kas liktu tām izskatīties lielākām.
03.03.2013 17:05 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Zaptesburka, vai tiešām Lindexā ir tikai 2 modeļi? Cubus, Reserved? Lauma? Tā kā pati tajos veikalos bieži iepērkos, neticu, ka tur visi ir push up.
03.03.2013 17:07 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Neko nedomāju , man ir vienalga. Pati tā darītu tikai karstā vasaras dienā , kleitā kurā iekšā krūšu daļā ir biezāks audums. Par cik esmu smalka man viss ir proporcionāls un nekaunos. Nu nav man D un nebūs ko tagad krist depresijā? :) ja tā pārdzīvo par savām krūtīm , vingro un uztrenē dibenu :D vīriešus tas vairāk piesaista
03.03.2013 17:08 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Par bezkrūštura staigāšanu (un vienalga, vai krūtis mazas vai lielas) - atbalstu tikai vasarā, brīvajā laikā (nevis, piemēram, darbā) un vēlams ne tādos apģērbos, kur tas ļoti lektu acīs. Vēl arī saprotu pie kleitām ar atkailinātu muguru, sāniem u.tml., lai gan arī tad vairāk patīk, ja ir pašlīmējošais krūšturis vai uzlīmes.

Tas, ka kādam liekas mulsinoši tas, ka ir redzams, ka zem drēbēm nav krūštura - tā vietā, lai pētītu manas krūtis, iesaku iedziļināties, kāpēc puskailas un kailas sievietes reklāmās ir ok, bet dzīvē nez kāpēc pat krūštura neesamība tiek uzskatīta par kaut ko "vaļīgu".

Tieši tāpēc, ka tās ir reklāmas, nevis dzīve! Tieši tāpat kā modesskatēs daudzi apģērbi nav piemēroti valkāšanai ikdienā, tā arī reklāmas neataino ikdienas dzīvi.
03.03.2013 17:15 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pievakare - jā, tiešām. Modeļi, kuri ir be polsteriem, sākas no B izmēriem Vai arī (citos veikalos) no lielāka apkārtmēra zem krūtīm.
03.03.2013 17:16 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
+ Jasmīnei par dibenu :D vīriešiem tiešām, (pēc maniem novērojumiem un pieredzes) labāk patīk sieviešu dupši :)
03.03.2013 17:16 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Zaptesburka, nu tad man ir fenomenālas spējas atrast tieši to, ko man vajag tajos veikalos, un man pretī nelec nenormāli polsterēti krūšturi. :D
03.03.2013 17:18 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ā, vienīgi vēl tajā ChinaTown kaut kad esmu redzējusi ko nepolsterētu uz savu izmēru - tādus kokvilnas krūšturīšus, kas pilda tikai piesegšanas (ne atbalsta) funkciju.
03.03.2013 17:18 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Pievakare arī man laikam ir tādas spējas kā tev.
03.03.2013 17:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pievakare - tad pasaki, lūdzu, kur var atrast nepolsterētus krūšturus uz 65/70A izmēru (tas atkarīgs no ražotāja, piemēram, Lindex krūšturiem ir 70A, Rosmes - 65A).
Jo man ļoti gribētos bišķi lielāku dažādību savā veļā, kaut ko košāku par vienkārši melnu vai baltu. Bet nevaru atrast (ja vien negribu pasūtīt internetā no ārzemēm par bargu naudu lietas, ko nevaru piemērīt pirms pirkšanas).
03.03.2013 17:21 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
zaptesburka, es ar baigi bieži nemanu nepolsterētus un normālas formas ( ne spicus, ne cietus) krūšturus uz savu izmēru, tā kā tā ir problēma ne tikai mazu krūšu īpašniecēm, bet normālu krūšturu kā tādu laikam trūkst :-D
03.03.2013 17:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Ella - interesants gadījums Tev bijis. Kas tas bija par vīrieti? Varbūt iedomājās, ka Tu to viņam par prieku tā - bez krūštura, tāpēc jautāja... vai tomēr vienkārši nekauņa kaut kāds, kas nez kāpēc iedomājās, ka viņam kāda darīšana gar svešu sieviešu krūtīm?



Vnk svešs vīrietis! Nu ar to es tikai gribēju pateikt cik ļoooti tas ir pamanāmi un uzmanību pievērsoši (un nebūt ne to pozitīvo - Ooo, cik drosmīgi, cik skaisti, cik skaistas krūtis - uzmanibu). Vai tas ir tas, ko meitene vēlās? Lai katrs vecis uz viņu siekalojas? Vai lai aprunā citas sievietes? Es saprotu, ka teorētiski varam spriest par to, ka visi tik aizspriedumaini, bet tāda tā sabiedrība ir un meitenei apdomājot ikdienu bez krūstura ar to ir jārēķinās. Protams - ka tev var būt kjipa vienalga par to visu, un kapēc gan sieviete nevar būt brīva, bet tas nemaina faktu, ka tā attieksme lielākoties būs tāda vairāk negatīva.

Vot vakar biju Koijotos un tur bija meitene bez krūštura un kleitā ar pliku muguru - nu piedodiet bet skats bija diezgan neestētisks. Viņai protams ir tiesības staigāt kā patīk, bet tas nemaina to, ka izskatās tizli.

Un pie tam krūštura (atbilstošas apakšveļas) nēsāšana piedien etiķetei. Un nav tāda apģerba, kas paredzēts bez krūštura - pat kleitas ar pliku muguru - tam ir spec neredzamie krūsturi u.t.t. Varbūt 16 gados tas vēl iziet cauri normāli, bet es savos 23 jau neatļaujos vairs apzināti tādas vaļibas, jo negribu izskatīties nezolīdi, neeleganti, vulgāri. Jo sieviete nevar izksatīties pieklājīgi bez krūštura. :)


P.s. Lūdzu nebrukt virsū, jo tika vnk prasīts viedoklis par to, ko ES domāju par to :)
03.03.2013 17:25 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Puisis man stāstīja,ka viņam klasē mācījās viena meitene,kurai arī bijušas mazas krūtis un staigājusi bez krūštura. Kur vēl prāts - augšiņas bijušas diezgan caurspīdīgas un krūšu forma bijusi kā konusi, izspiedušies pamatīgi uz āru. Iedomājoties vien to skatu - pffff
03.03.2013 17:27 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
zaptesburka + jau iepriekš minētajiem,vēl ir arī seppala un pat Maximās lielajās, domāju arī Prismā. un galu galā tik daudz tieši veļas veikalu, kur var atrast ne tikai baltu vai melnu kā teici.
Un tas, ka nav tādu mazāko izmēru šajos veikalos, bieži ir tieši tāpēc, ka izpirkti, jo mūsdienās ļooooti lielai daļai ir mazas krūtis.
03.03.2013 17:34 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cruel - jā... :( Un krūšturis taču ir lieta, kuru noteikti vajadzētu ērtu, labu (funkcionāli) un kaut cik smuku. Bet izvēle ierobežota, it īpaši, ja nepiederi tam "vidējam aritmētiskajam" pēc izmēra un pēc gaumes. (Lai gan par gaumi arī nevar zināt - ir lietas, pēc kurām noteikti būtu pieprasījums, taču tik un tā veikalos nav).

Ella - man gan šķiet, ka tas atkarīgs no daudzām lietām. Būs gadījumi, kad sieviete bez krūštura izskatīsies nevīžīgi, būs, kad - vulgāri, būs, kad - eleganti. Un būs, kad - panciski :P Atkarīgs no paša cilvēka, no pārējām drēbēm un no situācijas.
03.03.2013 17:37 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Tieši tāpēc, ka tās ir reklāmas, nevis dzīve! Tieši tāpat kā modesskatēs daudzi apģērbi nav piemēroti valkāšanai ikdienā, tā arī reklāmas neataino ikdienas dzīvi.


Nu var jau būt, ka jums pašām liekas ok, ka sievietes ķermenis tiek izmantots kā instruments produkta pārdošanā....
03.03.2013 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!