ļoti mazas krūtis.. bez krūštura?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jautājums it īpaši meitenēm ar ļoti mazām krūtīm(70A, AA...)..

Piemēram es - visu mūžu esmu uzskatījusi sevi par savā ziņā nepilnīgu. Uzvelku tos krūšturus, izvairoties no lieliem polsteriem, un tik un tā īpaši tas neko nemaina. Tāpat var redzēt, ka nav pat B izmērs. Tāpēc šovasar domāju saņemties un pieņemt sevi tādu, kāda esmu un vilkt kleitas bez krūštura.

Esmu pietiekami veca, lai zinātu, ka lielākas krūtis man nespīd. Un operācijas nekādas arī nevēlos. Esmu diezgan tieva un nevarētu teikt, ka izskatos briesmīgi bez krūštura, bet krūšu dēļ resna palikt arī nevēlos.

Jautājums ir- ko jūs domājat par sievietēm, kas krūšu rajonā nav apdāvinātas un nevelk krūšturi? Vai jūs tā darītu? Vai jums ir kauns par mazo krūšu izmēru (ja tāds ir)?
01.03.2013 23:44 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nav ne vainas.
Un valkāt apģērbu bez krūštura ir super.
Krūšu gali caur apģērbu ir seksīgi.
02.03.2013 11:41 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Es labāk skatos uz šāda pensionāra pupiem, nevis nipķiem, kuru saimniece tādā veidā cenšas celt savu pašapziņu. Negribu nevienu aizskart, bet šis vecis izskatās daudz estētiskāk nevis -AAAA izmēra pupi.
02.03.2013 11:42 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko jūs domājat par sievietēm, kas krūšu rajonā nav apdāvinātas un nevelk krūšturi? Vai jūs tā darītu? Vai jums ir kauns par mazo krūšu izmēru (ja tāds ir)?

1. neko nedomaju par sievietem ar mazam krutim. vienigais, ja cilveks ir ar lieko svaru, masivs un tad nav krutis, tad zel. saprastu, ja vel loti, loti tievajam nav.
2. man pasai nav mazas krutis, tapec nevaru iedomaties ka tas ir nevilkt krusturi. vai tad mazajiem pupiniem zirnisi nespides ara???
3.nevaru atbildet uz so jautajumu, jo man nav mazas.
02.03.2013 11:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nedomāju, ka kāda tā ceļ savu pašapziņu, vienkārši bez krūštura staigāt ir ērtāk. Un, ja tas arī ir smuki (ja krūtīm pēc dabas ir skaista forma), tad tas tikai papildus bonuss.
Tieši pārspīlētu polsteru nēsāšana man šķiet kā mēģinājums celt pašapziņu. Sievietēm, kas staigā, kādas ir un par savām krūtīm nekomplekso, biežāk ar pašapziņu viss ir kārtībā. Vismaz man tā šķiet.
02.03.2013 11:47 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
raven, ja tev ir liidziigs augums, kaa tevis ieliktajaa bildee, es nesaprotu, par ko jaakomplekso. tev tieshaam neviens nesaka komplimentus par tavu smalko augumu? tas ir ljoti skaisti.
par kruushturi runaajot, zem apgjeerba no stingraaka, necaurspiidiiga auduma var nevilkt, bet zem trikotaazhas piem. vai t-krekliem labaak uzvilkt.
un, ja tev garderobee buus paaris push up kruushturi, kas liks izskatiities labaak noteiktos apgjeerbos, tad tas par sliktu nenaaks un nebuus tavas zemaas pashapzinjas demonstreejums. arii lielaaku kruushu iipashnieces peerk push up, lai izveidotu dekoltee, piemeeram. nav jau taadi jaaneesaa katru dienu.
02.03.2013 12:04 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Man arī ir mazas krūtis, bet pagaidām izvēlos nēsāt krūšturi arī vasarās, jo nevaru sadūšoties to nedarīt, liekas, krūtis tad pazudīs pavisam.
Bet tā tiešām būtu daudz ērtāk, jo atrast labu, vasarai piemērotu, krūšturi ir gandrīz neiespējami, vismaz man.
Par tādām,kurām krūtis ir mazas,nedomāju neko sliktu, pat ja krūšturi nevalkā, pati labprāt atļautos uzvilkt kleitu vai krekliņu ar atkailinātu muguru...
Raven, neuztraucies un beidz kompleksot, laikam vīrieša blakus tev arī nav, bet, līdz ko būsi sevi pieņēmusi, uzradīsies arī vīrieši,kuriem mazas krūtis neatsver cilvēka personību un pārējo izskatu, vismaz ar mani tā notika. :) Arī uztraucos un kompleksoju,domāju par operācijām, bet draugam lielas krūtis liekas nepievilcīgas, jo nokarājas un nav tik tvirtas!
02.03.2013 12:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
annija, paskaties tv3pay smieklu raidijumu pliks un smiekligs vai ka ta (funny and naked). tur meitenes atkailina krutis un filme ar slepto kameru viriesu reakciju. tici man! tavam puisim labak patiks tie pupini, nevis delitis, jo tas, ja ir lielas krutis, nenozime,ka uzreiz ir nokarenas un neglitas. ta tik viriesi saka savam kompleksainajam draudzenem, kamer...!
02.03.2013 12:27 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Marta, mēs tieši vakar skatījāmies kaut ko tamlīdzīgu, viņa draudziņš un seja pat ne mazāko prieka izteiksmi neparādīja, kaut es cītīgi un neuzkrītoši vēroju! :D Centos viņam iestāstīt to pašu, teicu, ka neapvainošos, pat ja tā būs, lai tikai pasaka,ko patiešām domā, bet nekā, mans augums joprojām liekas seksīgs! Ticēšu labāk sev un puisim, katram savs. :)
02.03.2013 12:33 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
''Ladies, I adore you, but some of you need to cover up your tits and read a book.''

Man liekas pretīgi,ja izspiežas galiņi, jo īpaši meitenēm kurām krūtis ir mazas, un tad liekas,ka tikai zirnīši vien. #sick
02.03.2013 12:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu es ari ar savu esmu skatijusies so raidijumu. vai tad man tapec bija javero puisa sejas izteiksme?nu nekada baiga grimase jau tur nebija un domaju, ka tikai tadam pajocigam vai bada turetam virietim bus ta, ka punkis un siekala teces uz pupiniem skatoties televizija.:D
ieteicu paskatities so raidijumu tev, lai zinatu, ka ari lielas krutis nemedz but nokarenas. un tur loti daudzam meitenem vinas man personigi skita simpatiskas.
02.03.2013 12:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Marta, kas Tev liek domāt, ka Tu pārzini Annijas puiša gaumi labāk, nekā viņa?
Neesi dzirdējusi, ka ir vīrieši, kam labāk patīk nelielas krūtis? (un mazas krūtis nav tas pats, kas "dēlītis".)
Ir kultūras, kurās mazas krūtis ir vispārpieņemts uzskatīt par skaistākām (neatceros precīzi, bet tas bija kaut kādās aziātu valstīs)?
02.03.2013 12:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu es nesaku, ka zinu gaumi, bet es domaju, ka nereti viriesi ir loti toleranti pret savam milotajam meitenem un saka ko tik vinam pa pratam, lai neaizvainotu.
02.03.2013 12:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tiesam cilveki ir dazadi.
zinu ari virietim, kuram patik tikai 100kg beibes un ari tadu, kam meitenes uz 45kg. katram jau savs tiesam.
02.03.2013 12:41 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vasaras , ja nestradaju, krusturi nelieku. Tapat velku loti daudzas kokteilkleitas / vakarkleitas, kuram krusturis nav paredzets. Apzinos, ka ar savu krusu formu varu to atlauties.
Man liekas, LV ta ir problema, jo sabiedriba ta nav pienemts,eksiste parak daudz aizspriedumu un stereotipu.
Stilu ir jaizkopj- var nevalkat krusturi ta, ka tas izskatas vulgari. Un vari ari ta, ka to pasniedz Vogue vai sava laika Dzeina Birkina.

Kad dzivoju Latvija, man ideja par iziesanu no majas bez krustura likas neiedomajam.
02.03.2013 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Atkal stereotipi.. Lielas krūtis, protams, visām ir nokarājušās un nesimpātiskas, turpretī mazas krūtis tak formu vispār nezaudē un līdz pat vecumdienām stāv kā stāvējušas, vai ne?
Esmu ievērojusi, ka tās, kurām ir mazas krūtis, cenšas bieži vien uzsvērt to, ka lielas krūtis ir neglītas, nokarājušās utt. Mazvērtības kompleksi, vai?
02.03.2013 12:44 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
izklausījās gan, ka ko tādu biji teikusi
tici man! tavam puisim labak patiks tie pupini, nevis delitis

Var jau būt, ka puiši reizēm tā saka, lai izpatiktu savām meitenēm. Bet var arī būt, ka viņiem tik tiešām labāk sāk patikt tādas ķermeņa formas, kādas ir tieši viņu partnerēm. Nemaz nerunājot par to, ka ir gaumes dažādas un citiem patīk mazi pupi.
02.03.2013 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Ne jau izmērs ir izšķirošais, meitenes. Tak arī mazas krūtis nepavisam nav tvirtas, skaistas un savā vietā. :D
02.03.2013 12:46 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
jajaja! vienalga. mazie pupi tagad apvainojas par manu komentaru!:D
02.03.2013 12:46 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Ja krūšu forma atļauj un izmērs nav liels, tad domāju, ka var zem kāda biezāka auduma apģērba krūšturi nevilkt. Tomēr estētisku apsvērumu dēļ ir prātīgāk uzlīmēt tās speciālās "krūšu uzlīmes''.

Es būtībā nesaprotu par ko meitenēm tik lieli kompleksi sakarā ar krūtīm. Palasot komentārus, rodas iespaids, ka krūšu izmērs nosaka, cik veiksmīga būs dzīve.
02.03.2013 12:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
sunshine28 - nē, kāpēc iedomājies, ka sievietēm ar mazām krūtīm vajadzētu būt ar mazvērtības kompleksiem? Tas ir diezgan apvainojoši, ka norādi, ka tā vajadzētu būt.
Un, ja paskatās to vidējo aritmētisko, tad tomēr to lielo krūšu īpašniecēm biežāk iņas nokarājas utt., it īpaši, paliekot vecākām.
02.03.2013 12:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits