Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Vīrieši
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
|
nākamā »
Men,men,men
la femmina
8160
Reģ: 29.09.2009
Bildītes acīm! :D
Liekam tik iekšā!
0
0
01.03.2013 23:08 |
Heartkiller
9435
Reģ: 06.03.2009
0
0
02.03.2013 11:47 |
Gabriela Lee
551
Reģ: 23.01.2013
Kas pa skatienu, kas pa acīm
0
0
02.03.2013 11:50 |
MIA1
729
Reģ: 07.06.2012
Teikšu godīgi...No visām meiteņu ieliktām bildēm,man patīk tikai 2! :D
0
0
02.03.2013 11:54 |
Gabriela Lee
551
Reģ: 23.01.2013
Skaista seja vīrietim :)
0
0
02.03.2013 11:57 |
Marta(tā foršā)
7781
Reģ: 12.11.2010
no seriala spartacus.
0
0
02.03.2013 12:22 |
CariDee
2673
Reģ: 25.05.2012
http://www.youtube.com/watch?v=n7-T8FSUQ_w
0
0
02.03.2013 12:50 |
Valencia
1726
Reģ: 14.06.2010
Manā skatījumā seksīgākais un pievilcīgākais vīrietis uz planētas. Klasiskais smukpuisīšu tips man nevisai.
0
0
02.03.2013 12:55 |
Valencia
1726
Reģ: 14.06.2010
Un dīvainā kārtā sejas panti un mazliet arī ķermeņa uzbūve sakrīt! Lucky me :D
0
0
02.03.2013 12:57 |
Valencia
1726
Reģ: 14.06.2010
.. sakrīt ar manu vīrieti :D
0
0
02.03.2013 12:58 |
Gabriela Lee
551
Reģ: 23.01.2013
Esmu atradusi vienu latviešu čali līdzīgu Channingam Tatum.. gandrīz kopija..
0
0
02.03.2013 12:59 |
ņam ņam
12651
Reģ: 29.01.2009
sunshine28 :D :D es gan teiktu, ka viņš ir viens no tiem klasiskajiem smukpuisīšiem, man šķiet, ka vienmēr vairākas reizes šādās diskusijās tiek likts :D
0
0
02.03.2013 13:02 |
Valencia
1726
Reģ: 14.06.2010
Nu nē.. viņš ir citādāks. Tāds mazliet skarbs, es pat teiktu. :D
0
0
02.03.2013 13:03 |
demoiselle
4946
Reģ: 20.08.2010
Man vinemēr ir patikuši dressmann vīrieši :D Viņi ir tādi.. nu vīrieši
0
0
02.03.2013 13:12 |
smirnoff
2817
Reģ: 04.06.2009
(l) mmmmmmmm!!!!
0
0
02.03.2013 13:26 |
MsMad
615
Reģ: 20.10.2009
Heh, esmu atradusi sev Tādu vīrieti! :)
0
0
02.03.2013 13:26 |
rewin
803
Reģ: 16.11.2010
0
0
02.03.2013 13:41 |
dzosefine
5181
Reģ: 29.01.2009
Lavandas lauks
, tas ir Mett Bomer un jā, laikam viņš pretendēja uz Greja lomu. :) Bet man viņš vairāk jeb pašlaik asociējas ar Nīlu no White Collar :D
0
0
02.03.2013 14:02 |
kisskissmjau
3273
Reģ: 16.06.2012
0
0
02.03.2013 14:23 |
Zanella
622
Reģ: 16.12.2012
dievīga diskusija, piekrītu par Dressman vīriešiem uhh
0
0
02.03.2013 16:58 |
Honey
12
Reģ: 19.02.2012
visnotaļ viena no labākajām diskusijām,kuru esmu te redzējusi :D
http://illi
0
0
02.03.2013 17:09 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
Butterfly clothing
Mashka Kakashka
Šodien, 18:39
IetekMeļu tops
Mashka Kakashka
Šodien, 18:36
Viss par un ap NL
Citronpipars
Šodien, 18:12
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
LabaDabaDa
Šodien, 16:16
Pieteikums maģistriem RTU
Sauljuks12
Šodien, 16:10
Maģīstra studijas
Pūuka
Šodien, 14:57
Edgars Miskarovs
Astarte
Šodien, 08:01
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (15)
Rietumusawle
Luna Com 2000
Adele4
Draudzenīte
Apple of my eye
Mashka Kakashka
Astarte
Silma
VissIrSlikti
Citronpipars
Tora
nevaruizlemt
Jazzlarin
LilyLady
MjauMjau
© 2022 Dieviete.lv