Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Harizma?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kas jums liekas citos tieši ir tas ,kas pievelk, liek jums gribēt atkal un atkal runāt ar šiem cilvēkiem, iepazīt viņus ,piezvanīt/ papļāpāt/kaut kur aicināt utt. vienvārdsakot- kam jābūt personā ,lai viņš pats par sevi pievilktu, jums gribētos kontaktēties ar viņu? ;)
01.03.2013 21:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
vienīgais, kas mani nepievelk, ir rūgumpodi un čīkstuļi, pārējie visi man patīk. :D Es esmu tāds cilvēks, kuram tiešām daudzi patīk, patīk draudzēties :D
01.03.2013 21:19 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kaut gan es personīgi Teterovski nepazīstu, vienā vietā esam daudz reižu bijuši.Nu pievelk.
Tik pozitīvs, harizmātisks cilvēks.
Par izskatu pat nerunājot (l)
01.03.2013 21:19 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Hmm... Varbūt esmu rūgumpods? :/

:) Es gan vispārīgi domāju, tieši kādas īpašības ,kā jāuzvedās/jāizskatās cilvēkam ,lai tas būtu patīkams, harizmātisks.

Man vienmēr ar svešiem cilvēkiem runājot liekas ,ka grūti ir sarunāties, kaut kā saspīlēti. Ar draugiem pavisam citādi. Bet es vienmēr esmu apbrīnojusi tos cilvēkus ,kuriem visi līp apkārt un smaida. Kaut ,iespējams man nav lemts tādai būt, neuztveru lietas īpaši pozitīvi, drīzāk tā reālistiski, reti smaidu un nepatīk gari runāt. Ja es censtos būt savādāka ,tas jau nebūtu atkal dabīgi ;)
01.03.2013 21:24 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Paskaties uz jebkuru cilvēku, kas atrodas cilvēku uzmanības centrā vai ar daudz draugiem un, raksturojot viņu izteiksmi, runas veidu un attieksmi, tu ātri sapratīsi tās konkrētās īpašības, kuras veido harizmu.

Tā ir nepiespiestība, dabisks pozitīvisms, spēja sevi pasniegt, savā ziņā arī liela pieredze kontaktā ar daudzu veidu cilvēkiem un visas pārējās huiņas. :)
01.03.2013 21:26 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cilvēks var būt patīkams, tomēr harizma ir, vai nu tās vienkārši nav.
01.03.2013 21:26 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
harizma ir, vai nu tās vienkārši nav.


Tieši tā :)
01.03.2013 21:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, nespeeju to nodefineet. Ir cilveeki, kas pievelk citus un vinjiem visbiezaak nav nekaa kopiiga. Bet ir lietas, kas atgruuzj - chiiksteeshana, citu cilveeku aprunaashana, otra cilveeka kopeeshana.
01.03.2013 21:27 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Stiligie geji! Vini ir tiiiik pozetivi un energijas parpilni. Un visu ko zin. Viss viniem ir ipass un stiligs :D
Man vini patik, bet briziem viens otrs liekas tads uzspelets. Ja tas viss nenak dabigi, tad vairs nav forsi.
01.03.2013 21:29 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Chantelle- man viņi visi liekas uzspēlēti un neīsti :D Bet redz, kā kuram.
Man ,piemēram, vispār riebjas tādi cilvēki ,kas visu laiku smaida, vajag vai nevajag, labāk tādi ,kuri pa retam smaida, bet tad zini ,ka tas nāk no sirds ;) Bet es gan neko nezinu par harizmātiskumu un tādām lietām. :D Tas tikai mans viedoklis
01.03.2013 21:40 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Atbildot uz jautājumu:
Man patīk pozitīvi, enerģiski cilvēki, tadi, kas prot pasmieties par dzīvi, ideālā gadījumā, ja ir normāla intelekta pakāpe. Tad ir par ko parunāt, un kuram gan nepatīk parunāt? :D
03.03.2013 03:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Perversaa-pilniigi manas domas!
Chantelle-man arii patiik geji-kaut kas sajos cilveekos ir tik pozitiivs,loti viegli kontakteeties!Nekad agraak nedomaaju ,ka man buus tik viegli straadaat tiesi ar gejiem:)
03.03.2013 04:50 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Harizmātisks cilvēks ir nemitīgā kustībā. Viņš ir spēcīgs, optimistisks un radošs. Nepagurstošais ideju radītājs un spēlmanis, tas ir - saprātīgais riskētājs, kurš paļaujoties uz savām zināšanām, spēj celt un realizēt kā lielas tā mazas idejas. Cilvēks ar elastīgu domāšanu un savu, neuzspiestu viedokli par pasaulē valdošo kārtību. Reālais optimists, kura statusu sabiedrībā nenosaka mūžīgais smaids, bet Tā saistošā enerģija ar racionālo un drošo domāšanu. Viņi nav veiksminieki, viņi paļaujās uz faktiem.
Ap šādiem cilvēkiem vienmēr pulcēsies citi, jo viņi nav noliedzoši. Viņi ir spējīgi pieņemt un tas cilvēkos rada piederības pārliecību, kuru ilgtermiņā ir grūti graut. Viedokļu dažādība viņam nesagādā problēmas, jo viņiem nav vajadzības oponēt. Harizmātiska cilvēka neatlaidība, neuzbāzīgā rakstura stingrība, vienmēr pamatotais viedoklis, optimistiskā uztvere negatīvās situācijās, spēja nenosodīt atšķirīgo - viņu padara par piederīgo ikviena rakstura cilvēkam, jo vieni jaušot viņa veiksmi, redz potenciālo sadarbību, citi balstu un vēl kāds sapratni un alternatīvas. Ar harizmu piedzimst, radīt to nav iespējams.

Smaidīgie un vienmēr laimīgie ir sabiedrības dvēseles, kas nereti ir harizmātiski. Bet šis jau būs pakaļdarinājums, jo neietver sevī spēju reāli uztvert notiekošo tādā līmenī, lai dzīves sauklis būtu racionāls. Allaž pozitīvie ir vairāk iracionāli sapņotāji un visa negatīvā noliedzēji nevis apzināti labā cīnītāji. Un šādi cilvēki izstaro enerģiju, kura mūsdienās tik daudziem ir ikdienas rutinizētā dzīves veida iztērēta.
03.03.2013 08:10 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Man ļoti patīk jauki,mīļi un smaidīgi cilvēki! Man patīk,ja cilvēks ir aktīvs un komunikabls. ;)
03.03.2013 08:24 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
man nav grūti kontaktēties ar cilvēkiem, ātri atrodu kopīgu valodu.Daudz zinu par cilvēkiem, vājībām, daudz zinu par pasauli, ir par ko parunāt. Problēma ir tā,ka man ir grūti pēc tam veidot normālas attiecibas ar cilvēku, kad ir posms ''mēs viens otru zinam, jāatklājas'', tad man paliek grūti komunicēt ;d
viegli ir cilvēkam ar cilvēku,kurš līdzīga.. Smaidīgiem ar smaidīgiem, rūgumpodiem ar rūgumpodiem (sākumā nē, sākumā visiem patīk smaidīgi un gaiši cilvēki), tad kad sākas draudzība,tad tomer tāds tādu atrod. Vai priecājas (harizmaatiski) cilvēki par dzīvi, vai pukst kopā :D
03.03.2013 08:38 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Un man atkal ir šausmīgi grūti saprast ,pieņemt kaut ko ja nepiekrītu tam. Kaut varu pateikt: "Katram ir savs viedoklis" Tomēr iekšā sēž tas -kādas muļķības viņš runā un man taču ir taisnība!

Un šovakar tiešām uznāca šausmīga sajūta. Satiku draudzeni ,kurai cilvēki apkārt līp. Viņa nav jauka, izmanto tos cilvēkus principā un domā reāli- smuks/ ir mašīna/ var izklaidēt. Un visu viegli ņem. Nevaru noliegt ,uznāca skaudība, ne tāda liela ,jo pašai liekas viņa lielisks cilvēks tomēr, bet liekas negodīgi. Iespējams pat esmu izskatīgāka par viņu. Kas viņai labāks? Izskata ziņā viņai ir lielākas krūtis, kuras man principā nav ,kas varētu piesaistīt vīriešus, vēl viņa ir dabīgi skaista, bet mans skaistums ir stipri mākslīgs. Tomēr man liekas negodīgi viņa pat ir iekšēji nejaukāka. Tad kur taisnība? Viņa nav izcili skaista , nav iekšēji jauka pēc rakstura tikai ārēji smaidīga . Bet viņai ir viss par ko es varētu pasapņot. Tik izskatīgu puišu uzmanība, iespējas ceļot, pavadīt dažādi aktīvi laiku. Jūtos iesprostota un vēl tā apziņa- tas NAV godīgi! :D kā mazam bērnam gribas sist kāju grīdā un čīkstēt
09.03.2013 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tigarr, diemžēl ar šādu domāšanu Tu neesi labāka par viņu un gala rezultātā "saņem" to atpakaļ. Skaudība nav laba lieta. Un kāpēc lai Tu būtu skaistāka, ja, kā pati saki, viņa ir dabīga, bet Tu mākslīga? Un Tu jau arī nezini visu par viņu, ko patiešām domā utt.
09.03.2013 23:01 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Jā, harizma ir tiešām debesu dāvana tiem, kam tā ir. :)

Man maz cilvēku patīk, bet tie, kas iepatīkas, tā uzreiz, nu ieraugu, izlasu vai dzirdu un noslēdzas kā klikšķis - ir mans cilvēks, mums jādraudzējas! :D Noskatu cilvēkus pēc sajūtām. :D
09.03.2013 23:02 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Grecia- es vismaz ,ja man cilvēks nesimpatizē neizmantoju viņa mašīnu un nekaitinu viņa draudzeni. Nerunāju par plāniem kā izmantot kāda naudas maku savā labā... Bet es tiešām nesaprotu. Man ,piemēram , neliekas galvenais vai cits ir dabīgs vai mākslīgs bet kā izskatās kopumā. Bet par to visu domājot sāp sirds, jo - viņa ir dabīga un skaista un labāka tā un labāka šitā. Bet galu galā ,es skatos spogulī un redzu lielisku meiteni, bet kāpēc viņai nekas nepienākās? Pilnīgi nekas.

Un skaudība nav niķis vai citu ienīšana,bet drīzāk slimība ,nevar tā vienkārši to aizdzīt. Un tas tikai parāda ka cilvēks ir vājš un nav apmierināts pats ar sevi.
09.03.2013 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kamēr šī lieliskā meitene nesāks dzīvot savu dzīvi, viņa nekad nebūs laimīga. Izbeidz tiekties pēc cita laimes (vai varbūt nelaimes, Tu jau nezini). Palūdz kādam aizņemtam draugam, lai viņš Tev pastāsta no malas, kas Tev par vainu. Mēs sevi redzam pavisam citādi nekā izskatāmies no malas un citu acu priekšā :)
09.03.2013 23:18 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Jāsaka, ka es savā mūžā no visiem džekiem, ko zinu(meitenes ir cits stāsts no mana redzespunkta raugoties.. :P ) pazīstu divus, kuriem ir tāda- pilnīgi maģiska harizma. Jebkurā, piemēram, klubā, atceros, viņiem ieejot, meitenes vienkārshi sāk lidināties apkārt un visādi citādi izpildīties- pat tās, kas "nav tādas" un nekad "tā" nedara. Manā skatījumā tas vienkārshi ir fenomenāli. Es par to varētu grāmatu uzrakstīt.

Man, savukārt, vienmēr, ir bijushas problēmas kontaktēties ar cilvēkiem, galvenokārt jau sava rakstura dēļ. Kā jau arī te forumā var novērot- man patīk aizstāvēt savu viedokli. Un reizēm izspļaut kādu agresīvāku "pamatojumu". Tas pamatīgi iedragā manas "iespējas" uz iepazīshanos vai laba iespaida atstāshanu, jo kuram gan patīk, ja viņa domām nepiekrīt.. :)

Te arī izpaužās tas pieminētais "pozitīvisms". Viennozīmīgi- ārēji pozitīviem cilvēkiem ir DAUDZ vieglāk iepazīties un uzturēt labas attiecības.
09.03.2013 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits