Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas ir šitas?

 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Aj, nu neesmu nekāda puišiem pakaļskrējēja un tur nedievinos ne ar vienu, bet nu šito tiešām neizprotu. Nuuum.. Pamatskolā, pirmajā skolas dienā, ienāk klasē puika, ne acis neatrāvu, vēderā taureņi. Nu lūk.. Un sapazināmies, runājāmies, ilgākā laika gaitā šis uzzina ka man viņš patīk. Man tolaik 15 gadi, kā jau bērni.. Tas ir viss.. Nekādu attiecību, nekā, viss vienkārši. Šis pameta skolu. Nu un tagad pēc ilgiem laikiem redzu pēkšņi viņu uz ielas, iekšas otrādies apgriezās. Sanāca stāvēt pieturā ar viņu, nesveicināja nemaz, bet zināja, ka tā es.. a man, rokas svīst, vaigi svilst, pat sirds jutu ka sitas ātrāk. Ir bijušas reizes, kad uzspiežu uz statistikas, a tur viņš skatījies mani, un uzreiz karstums pāriet un pilnīgi tāda dīvaina sajūta.. Kas notiek vispār? Varētu būt kāda enerģētika cilvēkam vai kas?? Čista nesaprotu. Nu ne pret vienu cilvēku tā mūžam nav bijis! Saprastu, ja mees buutu kopaa bijuši, bet nee. Kāda var izgaismot?
01.03.2013 19:25 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Pirmā nepiepildītā ieķeršanās, labās atmiņas, ko nekas nesamaitāja, pozitīvās emocijas, kas bija.. Tas viss liek tavam vēderam riņķot un pacelties virs zemes. :D Vienkārši tev ir daudz labas emocijas, kas saistās ar šo cilvēku, kaut vai nemīlēji, bet tīņa gados ieķēries gan. :D Tā kaut kā.
01.03.2013 19:45 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jums saskan ar vinju kjiimiskaas saderiibas zinjaa un maate daba tev to atgaadinaaja. Bet ne vienmeer tie, kas der mums fiziski, der arii citaas jomaas.
01.03.2013 19:46 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Intereses, kādas bija viņam mani pilnīgi nesaistīja.. Tāds pēc dabas vispār nerunīgs, nu no viņa puses nekādas uzmanības pievēršanas, bet vēlāk gan tā kā flirtēja. Viņš bija tad jau 2 gadus vecāks par mani, skolā mācījās slikti.. Bet nu jā, varētu būt, kā jūs sakat. Jo tikai pret viņu man viss ķermenis neadekvāti uzvedās no visiem, kurus pazīstu.
01.03.2013 19:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits