Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ļoti liela nožēla

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sveikas Cosmo meitenes! Es vēlējos izklāstīt savu sāpi,kuru pat par sāpi nenosauksi,drīzāk tā ir problēma.
Es biju kopā ar puisi 7.mēnešus. No sākuma viss bija normāli,kā jau visiem pāriem,bet pēc tam sākās kašķi,jo viņš pārāk daudz lielijās un publiskoja mūsu attiecības,kā arī sāka mani aprunāt. (Dīvaini,ka pašas pusis arpunā savu meiteni aiz muguras un nejau tajos labākajos vārdos).
Visu postīja tas,ka es viņam neuzticējos un viņš man,lai gan viņam nebija iemesla lai man neuzticētos.
Es nolēmu šīs attiecības beigt,jeb pareizāk sakot,to nolēma viņa vecāki,kad viņa māte izlasīja mūsu skype saraksti,kur es biju teikusi,to ka viņa nedod viņam naudu,bet pati iet un pucējās apkārt,pēc tā viņa saprata,ka uzskatu,ka viņa ir mantkārīga,lai gan es tā nebiju teikusi.
Tad vēl visam pa starpu man iepatikās viņa labākais draugs,ko es nevienam neteicu,noklusēju,jo manas attiecības ar manu ex sāka pasliktināties,tāpēc es jau ar "vienu kāju" jutos,kā brīva meitene. Patrs trakākais ir tas,ka šī mūsu šķiršanās bija ilga un sarežģīta,jo man viņš vēl savā ziņā bija žēl,jo viņš ļoti pārdzīvoja mūsu šķiršanos,tāpēc reizes 2 biju gājusi pie viņa atpakaļ( ko ļoti nožēloju).
Pašreizējā situācija ir šāda,ka es esmu vainīga pie tā,ka viņam ir jāiet pie psihologa, viņš dēļ manis cieš,viņš mācās manā bijušajā skolā,kur viņš skolotājām esot teicis,ka es uzskatu,ka viņš esot kroplis,un es viņu negribot. Viņš pat manām draudzenēm stāsta visādus pekstiņus,par to,ka es viņu aprunājot,apsaukājot un vēl sazin ko,lai gan es jau sen cenšos aizmirst par tāda cilvēka eksistenci. Es neesmu cilvēks,kurš māk otru ilgi ienīst,tāpēc vakar bija interesants notikums. Viņš man rakstīja uz skype,un uzdeva jautājumus vai man patīk cits puisis,vai man ar citu ir bijis sex un kaut ko tādu. Es teicu,jā ir kāda tev tur daļa un t.t. Un tad sākās izrāde! Pārmetumi un atkal mūžīgie teksti,es tev vairs neesmu vajadzīgs un t.t.,lai gan es jau sen viņam biju teikusi,ka negribu neko ar viņu.
Es uz joku viņam teicu,ka vēl kādam teiksi par mani kaut ko sliktu vai aprunāsi,es ielikšu tviterī tevis sūtītās vēstules ar viņa mīlestības atzīšanos un tad lamu vārdus,ko viņš man ir teicis,lai cilvēki nedomā vien to,ka es viņu nabadziņu aizskaru. Viņš teica,ka pasūdzēsies vecākajam brālim,un tā notika. Viņš iedeva viņam manu nr,un viņa brālis man solīja izšķaidīt galvu.Šī visa situācija bija tik pretīga,un es ļoti nožēloju,ka vispār ar tādu cilvēku biju sapinusies. Protams,es zinu,ka pagele nedeg viena,bet ja viņš tiešām būtu mani mīlējis,kā pats saka,tad nekad nebūtu tā rīkojies un sūdzējies VISIEM pēc kārtas,kā arī grāvis manu reputāciju. Zinu,ka šis viss jums liksies bērnišķīgi,bet es nezinu,ko amn darīt,jo man riebjas viņa darbības.
01.03.2013 12:39 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Es uz joku viņam teicu,ka vēl kādam teiksi par mani kaut ko sliktu vai aprunāsi,es ielikšu tviterī tevis sūtītās vēstules ar viņa mīlestības atzīšanos un tad lamu vārdus,ko viņš man ir teicis,lai cilvēki nedomā vien to,ka es viņu nabadziņu aizskaru. Viņš teica,ka pasūdzēsies vecākajam brālim,un tā notika.


ārprāts.
es vēl saprotu,ka cosmo anonīmi ieraksti, bet kaut ko likt soc tīklos, sūdzēties vecākiem. bērnudārzs.

ja riebjas,tad šķiries. un ieraksti arī to tviterī.
01.03.2013 12:42 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Baigais palags! Izlasīju pa diognāli. Domāju, ka šis viss atrisināsies pats no sevis.
01.03.2013 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Nākamreiz, ja man zvanītu tas brālis, ierakstītu sarunu un pa taisno uz iecirkni par draudu izteikšanu. Ātri vien aizmirstos šitie bērnišķīgie izgājieni. Nu sviests pilnīgs.
01.03.2013 12:43 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Anna,es viņam vienkārši draudēju ar to,ka ielikšu tās vēstules,jo domāju ka tā viņš sapratīs un pārstās mani aprunāt,un vainot mani visā. Zinu,ka tas nebija gudrs gājiens,bet viņš jau lēnām mani ievelk savā "stulbumā",ka es jau sāku rīkoties,kā viņš.
01.03.2013 12:44 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
tas ir tas chalis,kursh pateica,ka tu vinjam cepii? :D
01.03.2013 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
Izklausās pēc 9. vai 10. klases attiecību kaislībām. šausmas. Ignorē viņu un viss. Un ja draud, ej uz policiju un lieta izbeigta.
01.03.2013 12:45 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Nē,nē Nazi :D Tas ir mans ex :D
01.03.2013 12:45 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Pusaudžu drāma. Tagad liekas traki, pēc pāris gadiem pašai smiekli nāks. Iesaku vienkārši koncentrēties uz citām lietām.
01.03.2013 12:47 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Es zinu,bet pretīgākais ir tas,ka viņš grauj manu reputāciju ar šādām viņa darbībām.
01.03.2013 12:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ar kādām tiesībām tu vari teikt, ka māte nedod viņam naudu, bet pati pucējas? viņa pati to naudu ir nopelnījusi un var tērēt kā vien vēlas. es viņas vietā tevi vispār vairs negribētu redzēt blakus savam bērnam
01.03.2013 12:50 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
reputāciju?
nu beidz,ja Tu esi gudra meitene,tad vīrieša izgājieni cilvēku acīs,kuri Tev pazīst un ciena, to nesagraus.
un tici man, kaut kāda 9. klases reputācija ir sīkums, daudz lielākas problēmas dzīvē būs.

ja viņš velk līdzi, tad negrimsti.!
01.03.2013 12:52 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
cik jums gadi??
01.03.2013 12:52 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Šarlote,neiet runa tieši par viņas naudu bet viņa paša(puiša) naudu.
Toreiz gribējām braukt uz kaut kādu pasākumu,man pietrūka nauda,un viņa nauda stāvēja pie viņa mammas,un viņa nedeva viņu.
01.03.2013 12:53 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
a kaa tad ar to chali,kuram tu cepii? :D vinjs tevi nevar aizstavet?
01.03.2013 12:53 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es Tevi nedaudz saprotu. Man arī viens no bijušajiem bija līdzīgs, liekas manējais bija vēl slimāks. Ir teiciens, ka gudrākais piekāpjas. Attiecības esiet pārtraukuši un nevajag tev pašai viņu arī provocēt ar draudiem utml. Tas tikai vairāk viņu "uzvelk". Sāc jaunu dzīvi, pievērsies savai pilnveidei un ja vēlies jaunām attiecībām, bet šim labāk neatbildi un ignorē viņu.
01.03.2013 12:53 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Anna,es saprotu,kas viss izlausās pēc pamatskolas līmeņa,bet es jau sen mācos vidusskolā,vienkārši tās viņa darbības,pavelk mani tikpat zemu,kā viņš.
Vienu brīdi man likās,ka es pat sāku uzvesties tāpat,kā viņš,lai gan esmu par viņu vecāka. Man patīk jaunāki puiši,bet kas to būtu domājis,ka viņš būs tāds.
01.03.2013 12:55 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Un es vēl domāju, ka man čābīgi klājas. Gan jau viss nokārtosies. =)
01.03.2013 12:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu reāli slimi cilvēki gan ex, gan viņa brālis. vienīgais tu vari uzrakstīt, lai viņš tevi liek mierā un ka tu nekādus viņa rakstītos vārdus nepubliskosi. zini, reizēm arī draudi nav tikai draudi vien. un vsp es nesaprotu, tak paskai viņam, ka neko sliktu nedarīsi viņam un ka vairāk negribi ar viņu kontaktēties. un nav melots, ka tu viņu vairāk negribi. un nobloķē viņu visur, nomaini tel.nr. un problēmas atkritīs pašas no sevis. pašlaik tu visas problēmas esi radījusi pati, viņam atbildot. tādi cilvēki ir jāignorē, jo viņš visu laiku centīsies spēlēt un tavu vainas apziņu. nu ja turpināsi viņam atbildēt uz visādiem provokatīviem jautājumie, tad nebrīnies, ka tev nav miera.
01.03.2013 12:58 |
 
Reitings 298
Reģ: 09.01.2013
Ieteiktu vienkārši asi nereaģēt ;) Viņam vienkārši sāp...

Bet draugi jūs nekad tā patiesi tāpat nebūsiet ;) ieteiktu vispār neatbildēt un ļaut lai viņš iztrakojas, izlamājas rakstot vai zvanot.
Galvenais neņem personīgi ;)
01.03.2013 13:02 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Neprātīgais, kas viņam var sāpēt? Un viņš padomāja par mani tajā brīdī,kad sāka visas šīs problēmas izraisīt,ja zināja kāds būs iznākums? Viņš visu laiku pieļāva kļūdas un no tām nemācijās. Cik es varēju viņam piedot to,ko viņš man darīja? Pats stulbākais ir tas,ka viņš jau neies un nestāstīs,ko pats ir darījis,bet vainos visā mani. Nejau tikai mani,bet visus citus. Kā viņu,kāds aprunā tā viņš sūdzās brālim un tas brālis zvana un draud,es nekad nedomāju,ka viņš tā izrīkosies pret un un ļaus lai tas viņa brālis man saka tik pretīgus vārdus!
01.03.2013 13:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits