Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kājas

 
Reitings 77
Reģ: 28.02.2013
Sveikas, meitenes!
Man ir sekojoša problēma, ceru uz Jūsu atsaucību tās risināšanā!
Es neesmu īpaši resna vai apaļīga, taču uz kājām, aizmugurē, augšā, man ir tāds kā ''celulīts''. Par celulītu to gan jau nevarētu saukt, jo esmu vēl jauna, un nav tik traki. Vienkārši izskatās, ka man tur tauki. Ļoti nesmuki. Varbūt varat ieteikt kādus labus vingrinājumus, krēmus u.c.. Un kā ar medus masāžu, cik tā ir iedarbīga? Paldies!
28.02.2013 18:43 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Celulīts mēdz būt arī tievām un arī jaunām sievietēm. Diemžēl.
Nezinu, vai ko diži jaunu varētu ieteikt. Taisi pietupienus, ēd veselīgi, dzer daudz ūdens un veicini asinsriti ar kontrastdušām un noberšanos ar asu dvieli.
28.02.2013 19:31 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Celulīts var būt jebkurā vecumā. Reāli, agrāk baigi satraucos, ka man sāk parādīties pirmās sekas jaunā vecumā, bet tgd redzu, ka tā ir baigā problēma ļoti daudziem. Ģērbtuvēs gribot/negribot nākas redzēt meites un 1,2 no 10 nav celulīta.

Zaptesburka iepriekš pieminēja, kā no tā atbrīvoties. Vēl esmu dzirdējusi labas atsauksmes par burkām(zini, tās, kuras agrāk lika uz mugurām)
28.02.2013 19:35 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
*meitenes
28.02.2013 19:35 |
 
Reitings 13
Reģ: 31.05.2012
Banku anticelulīta masāža ir viens no efektīvākiem anticelulīta masāžas procedūru veidiem.
Ķīniešu banku masāža:
. uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju,
. veicina vielmaiņu un uzlabo ādas elpošanu,
. palīdz caur ādu izvadīt šlakvielas,
. uzlabo muskuļu tonusu,
. samazina celulītu un padara ādu tvirtu.

[email protected]

Ir vērts tikt pie tādām brīnumburciņām:)
iemet foruma meklētājā "brīnumburciņas". tur jau atsauksmes:)
4 banku komplektiņš tieši kā mana lietotāja bildīte. 10 ls + 1.87 pa pastu lv (sver 410g viss)
03.03.2013 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)