Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko es izdariju nepareizi?

 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Mēģināšu īsumā izstāstīt situāciju. Tātad- Man vienam labam draugam bija uznācis skumjais,jo viņu kādu laiku čakarē kāda meitene un es teicu lai pastāsta kas tur viņam ir ar to meiteni. Labi,viņš pastāstīja un prasīja lai es paskaidroju kāpēc viņa tā dara,pēc manām domām. Ok,es izteicu savu objektivo viedokli un pateicu bez aplinkiem kā ir,necentos ne mierināt,ne ko. Vienkārši pateicu kā ir. Pēc tam viņš pateica,ka es nemākot uzmundrināt un ka ar mani nevar runāt par tādām lietām un viņš teica,ka gaidījis citu atbildi. Tad nu es sāku domāt,nesaprašanā vai tiešām es izdarīju kaut ko nepareizu pasakot skarbo patiesību un neuzmundrinot viņu vai viņš vienkārši izdzirdēja to,ko negribēja dzirdēt un tāpēc mazliet aizsvilās. Protams,varēju arī uzmundrināt un teikt lai neķer kreņķi un viss ir ok,bet nu man prasījās pēc kā tāda. Es ceru,ka kautko sapratāt no mana rakstītā. Tātad gribu dzirdēt ,ko pēc jusu domām es izdarīju nepareizi? Vai tiešām cilvēkiem ir vajadzīgi tikai uzmundrinājumi un tik ļoti nepatīk dzirdet patiesību vai kas?
27.02.2013 01:27 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Necepies, izdarīji pareizi.
27.02.2013 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ja, tiesi ta, cilvekiem nepavisam nepatik dzirdet patiesibu, pat, ja vinji saka, ka grib :) Tas nav saistits ar to, vai tas ir labi vai slikti - vienkarsi ir brizhi, kad 100% nepatik un vajadzigs uzmundrinajums vai pazheloties.
Bet manuprat, tas, ka Tu izstastiji, kas ir kas, vinjam noderes. Besis paries, Tavs "paridarijums" ari aizmirsisies, un gan jau spes tikt pari. Labak nogriezt kaa ar nazi, nevis vilkt saapes garumaa.
27.02.2013 01:32 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Tas ka pastāstīji patiesību - manuprāt, pilnīgi pareizi. Bet nu pamierināt gan varbūt varēji, piemēram, ''izklausās, ka tu viņai nepatīc, bet noteikti būs citas, kas tevi novērtēs vairāk''.
27.02.2013 01:34 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nevienam nepatīk dzirdēt skarbo patiesību. Ja pats prasīja tavas domas, pats vainīgs, ka uzreiz nepateica, ka grib dzirdēt žēlabainu mierināšanu. Neuztraucies, bieži vien šādi cilvēki atnāk un atvainojas par to, ka aizsvilušies un atzīst, ka tev bijusi taisnība. Tādi ir tie cilvēki, neko darīt. :)
27.02.2013 01:40 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Ak, Paldies meitenes. Man jau ar liekas, ka pareizi,tik neforši,ka man tā uzbrauca virsū un tad sāku domāt,vai tiešām ? Esmu jau ievērojusi,ka pie manis var nākt pēc skarba un patiesa padoma,nevis uzmundrinājuma vārdiem,vienmēr kautkā tā sanāk pa tiešo,bet dažreiz jau vajag. Vismaz pēc tam par kautko vēl vairāk padomā. Tikai žēl,ka garastāvokli vēl sliktāku viņam padarīju. Pateica,ka parasti kad cilvēkam ir skumji,tad ir jauzmundrina un javedina uz pozitīvām domām...bet nu tad nevajadzēja jautat manu viedokli par to visu. Bet nu jā ...
27.02.2013 01:45 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Reizēm, liekot sapurināties, tam cilvēkam palīdzi daudz vairāk nekā sakot to, ko viņš grib dzirdēt. Jo ātrāk, jo nesāpīgāk, nekā nez cik ilgi dzīvojot ilūzijās. Dzirdot ne to, ko parasti, cilvēks sāk aizdomāties un izdarīt secinājumus.
27.02.2013 01:51 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Nu ja,tā jau ir. :)
27.02.2013 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 2531
Reģ: 29.01.2009
Es varu saprast to puisi, jo es viņa vietā arī nebūtu priecīga par tādu tiešumu. Ja man būtu tāda situācija, tad domāju, ka pati saprastu skarbo patiesību un nevienam citam nebūtu nekādu tiesību man to bāzt acīs, citādi es pamatīgi apvainotos.
27.02.2013 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits