Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt vai nebūt?

 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Labs vakars!
Ir pienākusi tā reize, kad vēlētos arī te kaut ko uzrakstīt un cerēt uz neitrālākiem viedokļiem, kas skatīs lietu no malas, jo, kā zināms, ģimene un draugi ne vienmēr visu vērtē objektīvi..
Situācija sekojoša - esmu kopā ar vīrieti jau vairākus gadus. Iepazināmies vidusskolas laikos, gan es viņam, gan viņš man bija pirmais - visādā ziņā. Gāja laiks, viss lieliski, tiešām..Līdz nesen sākās problēma, kas saucās - neizpratne par tālāko. Acīmredzot, ilgie gadi pašlaik ir nomācoši, jo ilgāk vilkt nevar - vai nu ir turpinājums un kāzas, vai nekas...no manas puses - pirms kāda gada arī šaubījos, nevarēju izlemt kas un kā (jo tomēr pirmais, nebiju izballējusies), bet vienu mirkli nedaudz paskatījos uz vīriešiem apkārt un sapratu, ka tie ir pilnīgi neinteresanti man. Nemāku izskaidrot, bet tik tiešām NEKO ar citu kā tikai manu draugu iedomāties nevaru un negribu. BET šī pārliecība laikam bija tikai man. Kā nesen sapratu, draugs pašlaik nezina, ko vēlas nākotnē un ir apjucis. Jūt nelielu spiedienu (laikam no draugiem, ģimenes) par mūsu attiecībā,, kad taisamies precēties utt. Un man rodas sajūta, ka viņš nezina, vai tiešām vēlas ar mani pavadīt visu savu dzīvi. Es to jūtu viņa rīcībās, kaut gan viņš apgalvo (un es pat to zinu), ka viņš mani mīl vairāk par sevi, negrib mani sāpināt un vaina neesot manī, bet gan situācijā, ka pārāk agri uzsākām attiecības. Varbūt tas ir kāds mednieka - vīrieša instinkts, kas liek vēl paklejot apkārt..Nezinu, kaut gan izrunājāmies atklāti ar puņķiem un asarām - es esot laba un viņu apmierinot, bet šī ziņkāre neliekot mieru...Situācija kopumā absurda, JO mēs esam kopā laimīgi un kā cimds ar roku, bet kāpēc viņš tik ļoti vēlas šo pārliecību??? Es saprotu, ka nav cita varianta, kā palaist viņu, jo ar vīrieti, kas vēl šaubās, es negribu turpināt..tajā pašā laikā esmu kā apsēsta..viņš man ir viss, un esmu nedaudz pazaudējusi sevi. Esam vienojušies, ka VIŅŠ tuvākajā laikā dos atbildi, ko vēlas, lai izlemtu par tālāko (jo es jau devu savu ziņu - man vajag tikai viņu un viss, man nevajag pārdomas). Tagad vakari liekas gari, katru minūti skatos SMS. Zinu, ka sekos saruna, bet tā ir kā dilemma. Mēs esam kā viens vesels, un tagad viss ir..nu tāds. Pat ja viņš pārdomā, ka nevēlas nekādu pauzi...vai es to gribu? Protams, ar sirdi gribu, jo mīlu!!!! Bet prāts saka, ka šī doma viņa galvā atkal pēc laika var uzpeldēt.. Kā lai dara?
Pateikt striktu "NĒ", ja viņš izlemj visu turpināt bail, jo negribu pazaudēt...bet pauzes ir pauzes..kas var mainīt visu..
Kāda ir jūsu pieredze šajos lēmumos, "pauzēs" un sekās pēc tam?
24.02.2013 20:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pauze attiecíbás lai vírietis iztrakotos un izméginátu gultaspriekus ar citám? né, es tádu vírieti péc pauzítes atpakalj nenjemtu....

plus, ja vinjsh shaubás, iespéjams, nákotné kráps...
24.02.2013 21:02 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Mmm, domāju, ka ja viņs jau šaubās tad tur nekā nebūs. Tomēr reāli, reti, kad šīs pavisam jaunā vecumā uzsāktās attiecības ilgst visu mūžu! Jo cilvēki aug, mainās un pat ja 19 gados likās, ka cilvēki ir ideāli - laiks mūs visus maina un ne tikai pašu personību, bet arī plānus, mērķus, intereses. Domāju, ka tas ir normāli pēc ilgām jaunības attiecībām iet savu ceļu. Nopietni iesaku to apdomāt un padzīvot arī vienai pašai. Es ilgi biju attiecībās - no 18 -23 gadiem. Un tgd kad esmu viena - spēju to novērtēt, atklāt sevi kā citu, pieaugušu sievieti - kā personību nevis kā "mēs" daļu. Esmu priecīga, ka tgd esmu viena.


Tomēr vajag džīvē arī kadu laiku būt vienai, lai var saprast sevi un ko īsti gribas! Un pat ja apprecēsieties - varu saderēt uz 90%, ka nodzīvosiet maksimums līdz gadiem 35-40 (maksimums), jo ap to laiku gribēsies ko jaunu. Atbalstu laulības apzinātā vecumā, kad cilvēks dzīvē kaut ko sasniedz un ar otro pusīti jau iet uz vienu mērķi.
24.02.2013 21:05 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Sāpīgākais ir tas, ka šī pārliecība ir man vienīgai..tas liek domāt, ko izdarīju ne tā? Vai tā ir sakritība, ka tikāmies tik ātri un uzsākām attiecības?

Sāp tas, ka es pat zinu, ka mēs esam laimīgi...tikai to pašlaik draugs vēlas pārbaudīt..kā saka, citur zāle zaļāka. Un domāju, ka pēc laika viņš pārliecināsies par mūsu saderību.bet kā reaģēt???
24.02.2013 21:07 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Starp citu kamēr biju ilgajās attiecībās ļoti daudz manu smadzeņu kapacitātes aizņēma domas par mūsu nākotni, ģimeni, kopdzīvi, bērniem un tml. Kaut kā nebija pilns lādiņš enerģijas, lai pievērstos pašai sev. Tgd, esot vienai, es sapratu cik daudz man ir potenciāla! Es tik daudz ko vēlos sasniegt un izdarīt, ko, būdama ar to puisi kopā, es nemaz neiedomātos vai tas man būtu liegts, jo tomēr atbildība pret otru cilvēku! Esot jaunībā vienai ir tik daudz iespēju un nekas nebremze un netur! Es vēlos aizbraukt džīvot un mācīties ārzemēs, studēt vēl vienā universitātē, piedalīties voluntēšanā! Ja godīgi, tas viss man sagādā daudz gandarījuma, bet ja būtu ar vīrieti, tad tam neatliktu laiku.


Man ir draudzene, kura ir ar puisi no 17 gadiem un tgd mums ir 23 un viņa sev tik daudz ko liedz, jo redz ar puisi jārēķinās. Viņa gribētu braukt Erasmus uz gadu, bet puisi jau tā nevarot atstāt un kā tad viņi gadu netiksies un tml. Un tā ir daudziem jauniem cilvēkiem, kurus saista attiecības.


Dažreiz tu satiec savu īsto cilvēku, bet nav īstais laiks. Tad nav slikti iet katram savu ceļu un iespējams pēc gadiem atkal mēģināt, kad abi ir tam gatavi!
24.02.2013 21:10 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
-aizies tas, kurš ir gājējs. Kurš ir lemts, tas paliks.

-pašķiršanās uz laiku, "tad redzēs kā ies" manā uztverē ir līdzvērtīga šķiršanās. Tikai pirmajā variantā vēl ceri, ka atgriezīsies, un aplauzies pēc laika, - otrajā- sāp uzreiz.

-turēt tādu cilvēku noteikti nevajag. Lai dzīvo, dzīvo arī Tu. Ar varu sevi mīlēt nepiespiedīsi.

-ja pašķirsieties un padzīvosiet brīvi- pat ja atkal būsiet kopā, tās jau būs citas attiecības- divreiz vienā upē neiekāpsi :)

-tas, ka saki: mans vienīgais, visa dzīve viņam...es to dzirdu kā bla bla bla, jo nevar būt lemtas divas pusītes būt kopā, ja viena neder pirmajai. Pirmā(tu) tikai ieskaidro, ka nevar bez otrās(viņa). To arī pēc laika sapratīs(Tu). Tikai zābaks zābakam pāris, kā roka ar cimdu- ne velti ir šādi teicieni :) teorētiski, zeķi rokā var uzvilkt, ir silts- bet tā dzīvot taču nav komfortabli, vai ne?
24.02.2013 21:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu já, teiksim, paméginás ar citu, sapratís, ka grib tomér tevi, vai tu spési to pienjemt? es nespétu, zinu 100%, ka nespétu pienjemt...

ja tu spési, piekriiti, lai iztrakojas.... bet tikpat labi, vinjsh var saprast, ka neveelas ar tevi buut,..
24.02.2013 21:12 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Margareta - tev vēstule!
24.02.2013 21:12 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Ai, nekad nedomāju, ka būšu šajā lomā..jo iepriekš bija tā, ka vīrietis skrēja pakaļ man. Vēlos palikt neitrāla un neizrādīt arī to, ka bez viņa nevaru..
24.02.2013 21:13 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
par rēķināšanos attiecībās- ja ir pareizie cilvēki, tad nav šķēršļu karjerai, izglītībai. kompromisu var atrast, ja vien nav runa par pieteikšanos karam brīvprātīgā kārtā.
24.02.2013 21:13 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Nu es arii esmu attiecībās es viņam pirmā, viņš man utt :)
10gadi kā kopā, bet ir viens faktors saskāros ar tieši tādu pašu leitu kā tu - PAUZE, no viņa puses, un tad aizgājām pašplūsmā, beigās arī es. Tā ir iekārtots, ka nevar neviens ar vienu - seksa ziņā. Džekam vēljovairāk gribēs izskrieties. Laikam to agro attiecību pamatā ir lemts iziet šādam posmam cauri.Zinu, ka tev nav viegli un apziņā ir gūti, bet tikai pēc tā visa viņš sapratīs.Tagad viņa galvā darās kas cits, bet mīlēt noteikti mīl tevi un esi viņam dārga.

Katrā ziņā pēc trakiem 3gadiem mūsu attiecības ir ļoti labas un tagad veidojam ģimeni un kaļam plānus nākotnei.Bet nu ne man spriest, jo manas attiecības iesākās pārāk agri- pirmā mīlestība :)

Līdz ar to , laikam mūsu dzīvē bija jābūt tai PAUZEI, un labi ka viņa bija agrāk, nekā vēlāk , kad mums jau būtu bērns utt :)
24.02.2013 21:16 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Labi, ka šī pauze saved pēc tam kopā. Jo es dodu 90%, ka mums ir lemts..bet kā jau rakstīja Miss_Take - vai tas ir normāli tikai trakuma dēļ bojāt to, kas gadiem celts? Vai gultas prieki ir rādītājs? Pa šiem gadiem arī tajā jomā cilvēki pieslīpējas, zina visu utt.
24.02.2013 21:18 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
angry, piekrītu, bet tas ir tad ja abi skatās uz džīvi līdzīgi un mērķi ir līdzīgi! Ja meitene grib braukt mācīties Francijā vai strādāt labu darbu Vācijā, bet puisis nekad nav vēlējies no LV braukt prom tad tur nekā nebūs! Un vienam būs sevi jālauž lai paliktu kopā.

Bet pāriem, kas ir kopā kopš padsmit gadiem, vidusskolas vai agras jaunības bieži vien iznāk, ka ir dažādi redzējumi par to, kur būs pēc 5, 10 gadiem! Jo ko gan var baigi zināt, ko gribēsi universitātē vai pēc tās! Tomēr jaunieši ir jaunieši...
24.02.2013 21:18 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tu reāli pati spēj pieņemt to, ka šīs pauzes laikā viņš visdrīzāk būs ar kādu citu? Es nespētu, lai cik ļoti gribētu to otru. Tas viss velk uz smagu šķiršanos. Jau nepārliecinātība vien pieliktu punktu.
24.02.2013 21:19 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Bet man tas liekas tik skaisti..pirmais, vienīgais, laime un kāzas..laikam tāda nereāla situācija.Meklēju vainu sevī, bet draugs atkārto 1000x, ka runa nav par mani..ka esot ideāla utt. BET ja tā ir, KĀPĒC???
24.02.2013 21:20 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Es domaju, ka viņš nevēlas meklēt nopietnas attiecības, bet flirtu un brīvību. Pašlaik fokusējas uz karjeru, un nopietnas attiecības tai varētu traucēt. Kā saka, grib izskrieties...ar čaļiem utt.
24.02.2013 21:21 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Margaretta - vaina ir viņā, protams , ka tu esi ideāla un viss ir OK! Bet viņš skaidri apzinās, ka problēma ir viņā.

Tikai pasakās un filmās ir šie skaistie scenāriji kā tu aprakstīji.Sī ir dzīves realitāte, cilvēka patiesie instinkti utt .Viņš pa jaunu vēl, un vajag uz laiku brīvību. Katrā ziņā izlemt tev!
24.02.2013 21:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Pēc savas pieredzes, kad mans ex arī nolēma pamēģināt kur zāle zaļaka, tikai man aiz muguras! Viņš patestēja citas meitenes, bet no visām 4 ar ko mēģināja pa kluso, neviena īsti nepatika un viņs nolēma, ka es esmu labākais variants no šiem! Kjipa mazākais no ļaunumiem. Bet es tāpat to uzzināju. Mēģinājam saturēt visu kopā, bet no tāmomenta viss lēnām gāja uz izjukšanu...
24.02.2013 21:23 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nu viņš grib to brīvību un viss. Es ar nespētu visu mūžu būt ar pirmo mīlestību, jo ziņkāre par citiem mani galētu nost. Varbūt viņš arī ir tāda paša tipa cilvēks.
24.02.2013 21:23 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Es nezinu, man kaut kā neinteresē..jo ir labi ar esošo!!! Vienu brīdi bija interese, bet kaut kā čekojot apkārt notiekošo sapratu, ka mans ir labākais...Es ceru, ka būs kā Ms.K variants, bet...pauze nebūs viegla
24.02.2013 21:26 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Bet viņam diemžēl interesē :(
24.02.2013 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits