Par Kažokzvēru aizsardzību!

 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Labvakar, meitenes!
Varbūt kāda no Jums šovakar skatījās Nekā Personīga un redzēja sižetu par kažokzvēru audzēšanas situāciju Latvijā.
Ja nē,tad jau populārākajos ziņu portālos varat par to izlasīt,piem:
http://www.apollo.lv/zinas/zveru-audzetavas-uzfilmetais-soke/555419

Lūdzu,palīdziet izbeigt nežēlību pret dzīvniekiem un parakstiet iniciatīvu par kažokzvēru audzēšanas aizliegšanu Latvijā!
http://manabalss.lv/par-kazokzveru-audzesanas-izbeigsanu-latvija/show

Paldies :)
24.02.2013 20:41 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Ance Nevajag iedomāties,ka tad,kad šo industriju Latvija slēgs tas notiks vienas dienas laikā. Kad nolemj par slēgšanu,tad uzņēmumiem ir vairāki gadi pirms likvidācijas,kuru laikā strādnieki var meklēt sev darbu. Un ir cilvēki,kas dedzīgi cīnās par cilvēktiesībām Latvijā,taču cilvēki,kas cīnītos par dzīvniekiem šeit ir ļoti maz.Organizācija Dzīvnieku Brīvība ir pirmā organizācija Latvijā,kas iestājas par visu dzīvnieku tiesībām šeit.
Saku vēlreiz- ir dažādi cilvēki,kas iestājas par dažādām lietām,tādēļ nevajag domāt,ka ja mēs iestājamies par kažokzvēriem,tad nebūs,kas domā par cilvēkiem.
24.02.2013 23:28 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Te visas saka, ka LV ekonomika - vnk jautājums - vai visas LV audzētavas pieder un ir reģistrētas LV? Vai šadā veidā tiek celta mūsu ekonomika vai kādas kaimiņvalsts vai vēl talakas valsts ekonomika. Jo mums LV ir tika daudz uzņemumu, bet kad parok dziļak beigās latviešiem jau nekā nav - viss ārzemniekiem pieder.


Jā mums ir mašīnas, jo mašīna ir cilvēka dzīves nepieciešamība, bet daudz lietas ir lukss... Kaut vai kažoki... Par kuriem arī ir diskusija!
24.02.2013 23:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vispar govju kakas ir lielaks ljaunums globalajai sasilsanai neka mashinas,ko nu! ;)


Ella Dellicious jau piemineja,ka tu saki,ka nemet atkritumus zeme,bet ar mashinu brauc,kam tev mashinu ikdiena? lieto sabiedrisko tajas reizes kad vajag kaut kur vai dodies ar riteni,bus veseligi un zalji :D un cmon tu jau ar savu velmi iepirkt mashinu vai ko tadu,nolsepkavoji daudz ko,to ari becky jau centas tev pieradit.
24.02.2013 23:29 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
BaCk Esmu no šīs aktīvistu grupas un varu pateikt,ka neviens no ārpuses tur nebija iesaistīts,lai kādam tas būtu izdevīgi.
24.02.2013 23:29 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Becky - es uzrakstīju, ka mums ir gāzes iekārtas nevis benzīns vai dīzelis ;)
24.02.2013 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
becky - arī taisnība... bet tik un tā žēl :D saku no sirds...

Bet saprotu, ka mans viedoklis neko nemainīs.

Par govīm pierasts, tas tā pieņemts LV.

Bet tikko aizdomājos par bērnību laukos, kad gotiņas sūtīja uz kombinātu. ajjjjjjjjj.... tīk žēl...

Bet nu tāda ir dzīve... Ehhh... tik smaga diskusija....
24.02.2013 23:31 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
forestkid, ja tu tik ļoti iestājies pret kažokādām, tev (jums) vajadzētu arī padomāt, kā to jautājumu REĀLI risināt. Jūs nepiedāvājta NEKO vietā tiem cilvēkiem ar aizbildinājumu - gan jau kāds cits izdomās. Nē, tā ir jūsu atbildība, jo tieši jūs gribat sagraut šo sistēmu, kas ir tik sena kā pasaule. Ja mākat izjaukt, mācieties arī būvēt.
24.02.2013 23:31 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
bezjēdzīga diskusija :) iesaku neturpināt. pat vairs nav inetersanti lasīt, jo jebkura puse var labus argumentus dot šādā jautājumā.
24.02.2013 23:31 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ella, a gāze ar nerodas no gaisa, ja neesi informēta!

CariDee, nu tieši tā, ir žēl, bet tā ir daļa no dzīves.
24.02.2013 23:32 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Bļāvējiem iesaku aizbraukt uz patversmi un uzglābt tur esošo MĀJDZĪVNIEKU,noziedot patversmei dzīvnieku ārstēšanai.Lūk Ķepu-ķepā nesen dabūjis badinātu suni ar vairākām brūcēm līdz pat kaulam.
Un ja tomēr gribās skaļi bļaut,ne kažokādām(un līdz ar to arī nē Latvijas ekonomiskajai izaugsmei vai vismaz tās noturēšanai eošajā līmenī),tad kļūt arī par vegāniem.Vai labāk svaigēdājiem,nevjaga piesārņot vidi kaut ko gatavojot.
24.02.2013 23:33 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
becky, tas par to bezgalvu skraidīšanu un kakāšanu no personīgās pieredzes, nebiju domājusi to uzdot par tavu tekstu, bet patizli sanāca uzrakstīt. :D
24.02.2013 23:33 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Lūk, CariDee, uzraki būtību - mode. Šobrīd modē ir būt zaļam, veģetārietim, vegānam utml.
Cik no šīs zaļās domāšanas sludinātājiem iedziļinājušies notiekošā būtībā, cik vienkārši pakļaujas manipulācijām (jā arī ar šādiem sižetiem) un demagoģijai?
24.02.2013 23:33 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
joselyn Manuprāt,pelēkā masa ir tie cilvēki,kas seko pieņemtajām "normām" un uzskata par pilnīgi pieņemamu vilkt,ēst un darīt pāri dzīvniekiem. Tie ir cilvēki,kas negrib atteikties no ieraduma,jo tā taču,tas ir pieņemts,tāda ir dzīve.
Kampaņā tiek sniegts info par to,kas notiek audzētavās Latvijā,tā ir cilvēku izglītošana,jo lielākā daļa cilvēku pat neko par to nezin.
24.02.2013 23:33 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Un jā es rakstīju iepriekš, ka masīna man nav baigi nepieciešama - mums viņa ir jo vecāki man uzdāvināja, kad dabuju tiesības. Es viņu pati nepirku un nepirktu, ja būtu mana rocība. Un jā es ejuuz skolu ar kājām, braucu uz centru ar busu - arī rīt braukšu ar trolejbusu pie ārsta tad ar kājām pa centru un autobusu mājās. Vasarā es tiešam braukāju ar riteni kad ir silts un mašīnu lietoju kad jābrauc tālu kaut kur vai smagas lietas jāved, piemērām, kad jāņem uz skolu māčību gramatas milzonīgas enciklopēdijas lielumā un vēl lap tops līdzi, es braucu ar auto. Uz jūrmalu vasarā braucu ar vilcienu vai riteni.

Kādam tas viss šķiet kaut kas ārkartējs? Priekš manis mājās tā ir norma. Mēs vasarā bieži braucam uz Spici visa ģimene ar riteņiem -nav žēl to pusstundu ceļā un toties visi esam veseli.
24.02.2013 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Te visas saka, ka LV ekonomika - vnk jautājums - vai visas LV audzētavas pieder un ir reģistrētas LV? Vai šadā veidā tiek celta mūsu ekonomika vai kādas kaimiņvalsts vai vēl talakas valsts ekonomika. Jo mums LV ir tika daudz uzņemumu, bet kad parok dziļak beigās latviešiem jau nekā nav - viss ārzemniekiem pieder.


Jā, taisnība, liela daļa uzņēmumu pieder ārvalstu uzņēmumu grupām. Bet tāpēc jau neviens neies un viņus neslēgs. Nodokļi tiek maksāti Latvijā un darbaspēks tiek nodarbināts vietējais. Jā. peļņa nonāk citu valstu rokās. Bet tas ir cits jautājums.

Ance Nevajag iedomāties,ka tad,kad šo industriju Latvija slēgs tas notiks vienas dienas laikā. Kad nolemj par slēgšanu,tad uzņēmumiem ir vairāki gadi pirms likvidācijas,kuru laikā strādnieki var meklēt sev darbu.


Kādas muļķības tu tagad runā!? Pietiek ar likumu, kas aizliedz kaut ko un wolā (un kā mēs zinām, likumus mūsu valsts brīžiem šķiet var pieņemt ar apakaļejošu datumu). Nekāda likvidācija gadu garumā nav vajadzīga. Pavisam vienkārši. Nav legāli-> biznesu var klapēc ciet. Punkts.
24.02.2013 23:34 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ance zelta vardi :) ja tik ljoti gribas partraukt sho visu,tad ludzu cepiet augsa jaunas darba vietas tiem,kuri paliks bez darba un kuru gjimenes cietis badu. Pofig par kaiminju, bet galvenais ka shinshilai(kuru ka jau viena meitene izteicas netur sliktos apstakljos)ir laimiga dzive.
24.02.2013 23:36 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Ance Šajā gadījumā mums ir pienākums pret dzīvniekiem nevis cilvēkiem.
Taču nevajag domāt,ka šī industrija arī nenodara kaitējumu cilvēkiem- apkārtējā vide,ūdens tiek piesārņots dēļ šīs industrijas.
24.02.2013 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
ehhh... es vēl nevaru beigt... :D

Es saprotu, cilvēki strādā tādās vietās, uttt.

Bet Nazīc, tu vēlētos sev kaimiņu, kas ar šādu profesiju nodarbotos???

Es domāju, ka clvēkš var atrast sev normālu un godīgu darbu!
24.02.2013 23:39 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Redz Becky tu visā mēģini mani kaut kā uzrakt - tu mēģini atrast to, ka ja kaut kur es nedzīvoju ka dabas bērns tātad es nedrīkstu būt pret kažokādam un ādu? Tu saproti pati cik tas ir absurdi? Es sapratu, ka tu neesi kaut kada blonda caca, bet izglītota sieviete, kas pie tam pati ir dzīvē kaut ko sasniegusi, bet tad jau tev aŗī ir jāmāk domāt līdzi, analizēt un spriest par kaut ko. Iepriekš likā, ka tu tiešam argumentē, bet pašlaik tu paliec muļķīga.


Jā gāze nerodas no gaisa, bet no zemes dzīlēm un tas ir labāk par benzīnu un dīzeli. Un es nedzīvoju ka mors džungļos, bet komfortabli, vienīgi mans komforts cenšas minimāli kaitēt dabai. Un tā arī ir. Vienmēr ir izvēle pirkt divvietīgu mašīnu ar super lielu dzinēju uz benzīna vai nopirkt mašīnu ar četrām vietām, kur salien visa tava ģimene, ko darbināt ar gāzi un mazāku dzinēju - un tā nav liekulība, bet dzīvošana zaļi. :)
24.02.2013 23:40 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ance Šajā gadījumā mums ir pienākums pret dzīvniekiem nevis cilvēkiem.

Tev kā cilvēkam ir pienākums uzņemties atbildību par savu rīcību, kas kaitē citiem cilvēkiem.
24.02.2013 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits