Par Kažokzvēru aizsardzību!

 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Labvakar, meitenes!
Varbūt kāda no Jums šovakar skatījās Nekā Personīga un redzēja sižetu par kažokzvēru audzēšanas situāciju Latvijā.
Ja nē,tad jau populārākajos ziņu portālos varat par to izlasīt,piem:
http://www.apollo.lv/zinas/zveru-audzetavas-uzfilmetais-soke/555419

Lūdzu,palīdziet izbeigt nežēlību pret dzīvniekiem un parakstiet iniciatīvu par kažokzvēru audzēšanas aizliegšanu Latvijā!
http://manabalss.lv/par-kazokzveru-audzesanas-izbeigsanu-latvija/show

Paldies :)
24.02.2013 20:41 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ella, man ne no kā nav jāatsakās, es visu esmu nopelnījusi ar savu galvu, es saku, ka tam citam, kam sliktāk iet - tā tāda dzīve, viens dzīvo, otrs eksistē, viens ēd, bet otru ir jānogalina, lai paēstu, tā tā lieta darbojas.
24.02.2013 22:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
becky dzivnieks nav cilveks bet cilveks gan ir dzivnieks ;)


Lancaster gluzhi manas domas :)
24.02.2013 22:03 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
becky Es piekrītu,ka mēs neesam vienlīdzīgi ar dzīvniekiem,taču mums ir izvēle -vai nu palīdzēt dzīvniekiem un pastāvēt mierīgi viņiem līdzi vai arī izmantot savām vajadzībām.
Un nevajag teikt,ka nekas nemainīsies! Ik dienas ir cilvēki,kas par to aizdomājās un maina savu dzīves veidu,ciena dabu un dzīvniekus,kļūst par veģetāriešiem,vegāniem un iesaistās dažādās organizācijās,lai glābtu dzīvniekus. Un šo cilvēku paliek aizvien vairāk ;)
24.02.2013 22:04 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Forestkid, un kur tad visus tos izglābtos dzīvniekus liks? Novelc rozā brilles, bizness ir un paliek bizness!
24.02.2013 22:06 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nazīc, es nereizi neminēju, ka es uzskatu, ka dzīvnieks ir augstāks par cilvēku. Bet pēc tevis teiktā var redzēt, ka tu uzskati, ka cilvēks ir augstāks par visu pārējo!!?

Vai tad es teicu - davai nogalinam cilvēkus nevis dzīvniekus?

Nezin kāpēc bet TU Nazīc dzīvnieku aizstāvēšanā esi saskatījusi, naidu pret cilvēkiem? Es nemaz nesaprotu tavu viedokli par to - tātad tu atbalsti kažokādu dzīvnieku nogalināšanu šiku parpalu dēļ, bet tev kauns skaļi un tieši pateikt, ka "JĀ! ES ATBALSTU TO", tāpēc tu piesedz savu mēmo atbalstu ar tekstiem, ka redz ir vergi Kambodžā vai ĶĪnā, kuriem ir sliktāk, tāpēc nogalinam dzīvniekus... lai... vai tas kaut kā uzlabos dzīvi Kambodžā? Vai tas, ka LV nodīrā ādu sudrablapsai sniegs kambodžas vergiem atvieglojumiem? Kādas tam vsp ir paralēles NAzīc???
24.02.2013 22:06 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
becky Tu man saki-"Novelc rozā brilles", es Tev teikšu: "Pārstāj būt tik negatīva!"
Aktīvisti visā pasaulē ir daudz ko panākuši! Un ne jau tāpēc,ka viņi teica: Ai, tādi ir dzīves likumi,kādēļ lai kaut ko mainītu,tāpat uzvarēs tas,kuram vairāk naudas.
Cilvēki brīžiem nesaprot cik viņos ir daudz spēka ja viņi apvienotos!
24.02.2013 22:13 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Un es ceru,ka būs tāda diena,kad nevajadzēs jautāt: "Kur tad visus izglābtos dzīvniekus liks?"
Jo vairs neviens nebūs jāglābj! Kāpēc nevar vienkārši ļaut dzīvniekiem dzīvot savu dzīvi mums blakus bez iejaukšanās?
24.02.2013 22:15 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Es uzskatu, ka cilvēks ir tik ļoti evolucionējis, radījis civilizāciju un pats attīstījis savu dzīvi tik ļoti, ka ķerties pie tik primitīviem uzskatiem, ka tā tas bijis sen, senāk, kad 90% pasaules nemāceja ne lasīt, ne rakstīt, vai vsp pieminēt alu laikmetu, ir vnk stulbi. Tad kāda jēga no civilizācijas? Ja pamatā mēs paliekam alu laikmeta līmenī? Es nerunāju par gaļēšanu, bet par kažokiem? Vai tad tā ir nepieciešamība? Pašlaik nekur Pasaulē kažokāda nav obligāta lieta. Es saprotu, ka vēl 100 gadus atpakaļ, kad tekstilindustrija nebija tik tālu attīstījusies un nebija tik silti materiāli no sintētikas kā tgd, cilvekiem bija auksts bez kažokiem Ziemeļos. Bet ar ko izskaidrot modes dāmas siltajās zemēs ar kažokādas boa? Ar pārspīlētiem kažokiem -10 grādos dāmām, kas visu laiku pārvietojas ar auto? Ar vēlmi izcelties, ar šikošanu, ar pompozitāti un lielīšanos! Tad vai nav absurdi savus mazvērtības kompleksus lāpīt uz citu dzīvības rēķina? Vai tas nav nožēlojami?
24.02.2013 22:15 |
 
Reitings 362
Reģ: 01.10.2012
Man īstenībā patīk, ka tad, kad meitene lūdza parakstīties par Ziemeļjūras aizsardzību, liela daļa teica, lai sāk ar Baltijas jūru. Tagad, kad reāli tiek vākti paraksti, lai kaut ko mainītu pie mums, dažas runā par Kambodžu.
24.02.2013 22:15 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Forestkid, bez iejaukšanās nozīme pārtraukt naftas, derīgo izrakteņu ieguvi, mežu izciršanu, lauksaimniecību, kaitīgo rūpniecību - ko ēdīsim, ar ko brauksim, ko mugurā ģērbsim, ar ko ārstēsim?
24.02.2013 22:17 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
becky Es šobrīd runāju konkrēti par dzīvniekiem! Nevajag jaukt visu vienā maisā!
24.02.2013 22:19 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ella man nav kauns pateikt,ka es to atbalstu/neatbalstu(ja tieshi taa abi divi,ja glaab tad glaab visu dzivo radibu nevis vienu tikai,neatbalstu tapec,ka jaa ir zheel un es pat maza putna delj staigaju noraudajusies),nevajag censties mani tagad uztaisit par nez ko,tu tikai vel vairak rosini mani pavipsnat :) Nekrenkejies tik ljoti ;)
24.02.2013 22:21 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es nejaucu, bet miermīlīgā līdzās pastāvēšana nav iespējama, ja cilvēks ienāk mežā un sāk to izcirst vai izjauc dabīgo vidi, uzrokot naftas krājumus, domā nedaudz ārpus "glābsim dzīvniekus" saukļa!
24.02.2013 22:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Becky - kādas vsp ir paralēles taviem argumentiem ar kažokādām? Vai tas, ka nogalina šinšilas atrisina pasaules ekonomikas problēmas???? Tu it kā tik pamatoti un patiesi visu argumentē, ja tev ir taisnība, ka sūdīgi ir daudz kas, bet sakarības ar KAŽOKĀDĀM es te nesaskatu! Kā viens maina otru?

Vai teorētiska kažokādas industrijas sabrukšana LV mainīs Pasaules naftas tirgu? Vai pēkšņi Ķīnā vai Indijā pret cilvēkiem izturēsies citadāk? Kāda ir saistība tam ko tu pieminēji ar kažokādām Latvijā?
24.02.2013 22:24 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ella, izlasi kārtīgi!
24.02.2013 22:26 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Man "glābsim dzīvniekus" šobrīd ir pats svarīgākais!
Jā protams izcērtot mežus mēs nedzīvojam harmonijā ar dabu,taču ja mēs no savas ikdienas izslēgtu kaut vienu dzīvnieku ekspluatācijas veidu,tas jau būtu solis pretī miermīlīgākai dzīvei.
24.02.2013 22:27 |
 
Reitings 328
Reģ: 27.07.2010
vot par lapsiņām visi perās, es te nesen skatījos kaut kādu raidījumu kur latvieši, te šajā klimatā, pilnīgi āpši kautkādā sūnu ciemā, tur no Austrālijas ievestus zvērus kuriem šeit nebūtu jābūt, kuriem šis savādais klimts utt ir reāls stress :( nah+j tā jādara
24.02.2013 22:27 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Nu tas protams ir nežēlīgi, nogalināt lopiņu, lai tiktu pie kažokādas, bet.... jūs visas, kas aiztāv dzīvnieciņus, esat veģetārietes??? Ziniet, lai tiktu pie gaļas, arī ir jānogalina!!!!
24.02.2013 22:28 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Neesmu ļauna.. Bet tiešam ceru, ka kadreiz dzīvnieku dzīvību aizstāvji emigrēs uz Krievijas apgabaliem, kur ziemā ir -40 un zemāk un lasīs tur propagandas par to, ko sasniedza civilizācija un ka var iztikt bez gaļas un kažoka.

Cilvēks ir visēdājs, un tas ir pilnīgi normāli. Man ir žēl dzīvniekus, bet es uzskatu, ka katram savs liktenis.
24.02.2013 22:28 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nazīc:

Ella man nav kauns pateikt,ka es to atbalstu/neatbalstu(ja tieshi taa abi divi,ja glaab tad glaab visu dzivo radibu nevis vienu tikai,neatbalstu tapec,ka jaa ir zheel un es pat maza putna delj staigaju noraudajusies),nevajag censties mani tagad uztaisit par nez ko,tu tikai vel vairak rosini mani pavipsnat Nekrenkejies tik ljoti


Nazīc, tu saproti cik tas ir absurdi??? :D Tu liec pavīpsnāt man...


Tātad labāk ir neglābt NEKO, nevis kaut vai vienu radību???? Tātad cilvēki, kas Hitlera režīma laikā glāba ebrejus nav atbalstāmi? Jo viņi neglāba visus, bet tikai daļu? Vai bērnus no seksa verdzības nevajag glābt, jo mēs nevaram uzreiz izvilkt no sistēmas visus? Vai zinot, ka kaimiņš moka dzīvniekus vai sit savus zievu, izvaro savus bērnus mums nevajadzētu ziņot policijā, jo visus visā pasaulē mēs neizglābsim?


Tavs arguments ir tik nožēlojams Nazīc... Ja visi tā domātu, tad Pasaule nekad neattīstītos un mēs vēl aizvien dzīvotu alās! Jo pat maziņš solis uz priekšu ir jau daudz!
24.02.2013 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits