Cilvēki- ...

 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Šķiet ziemas periods ir stipri par stipru ievilcies. Bet labā ziņa ir tāda, ka pavasaris jau ''klauvē'' aiz loga rūts tikpat kā. Un šajā garajā, tumšajā rudens- ziemas periodā ir ievilkusies depresija. Laikam jau tāpēc, ka ārā lielākoties ir drūms laiks, saulīte pa retam parādās un man teju jau gandrīz gads riņķī kad esmu viena. Tā pārspīlētā valentīndiena mani vai beidza nost no vientulības sajūtas. Labi, ka tā ir garām. Bet ne jau šoreiz par to ir stāsts. Stāsts ir par cilvēkiem, par sabiedrību kopumā.

Jau pasen esmu novērojusi (taču kādu mēnesi tā stiprāk), ka uz manis tiek vērst desmitiem, simtiem acu pāru. Nosodošu acu pāru, vienalga kurā vietā - autobusā, vilcienā, tramvajā.. uz ielas pie luksafora, visur kur es dodos savās dienas gaitās un manis tiek vērsti šie nosodošie acu skatieni. Par ko? PAR KO ,NOLĀDĒTS? Es esmu kārtīga, jauna sieviete - kopta un labi ģērbjos, drēbes vienmēr ir no labiem veikaliem tīras, kosmētika saprāta robežās tiek lietota. Ģērbjos atbilstoši laika apstākļiem. BET? Ko var blenzt, es atvainojos. Daudzi pat uzdrošinās pagriezties vēlreiz atpakaļ, pasmīkņāt.

Kāpēc es to rakstu - šodien bija liels, trekns punkts tam visam.. kas lika vienkārši man eksplodēt. Lai gan ir svētdiena, es pēc darba devos mājup uz staciju. Līdz vilcienam bija dažas minūtes atlikušas, stāvēju uz perona un gaidīju savu vilcienu. Nolēmu atbildēt uz draudzenes iepriekš rakstīto īsziņu. Tajā pašā laikā, kāds puisis.. kāds nu puisis 20+ gadi, no tāda ''kruto'' galu. Nesaku, ka es esmu zemē metama, es arī labi izskatos un no draugiem saņemu, kā arī kolēģiem tikai komplimentus. Jo mans darbs ir birojā un tur ir jāģērbjas un jaizskatās pieklājīgi, lietišķi, smuki.
Šis puisis staigāja no viena stūra uz otru, šurpu turpu . Un tad man kā pārsteigums (es to puisi nepazinu, nezinu kas viņš tāds) , perons tukšs ... un BAMS!! No mugurpuses viņš man ar plecu savu stipri iesita, pagrūda un pateica '' Dur* bl!!!*''. Nodomāju, smalks gājiens! Bet neko viņam tam āpsim nepateicu:@ . Jo mana pašapziņa pēdejā laikā dēļ šiem cilvēkiem, kad šķiet ka ar mani nav kas kārtībā ir pamatīgi iedragāta un tas vēl maigi teikts. Nervi ir noēsti, ka pat sabiedrībā uznāk raudiens.



Izkāpu no vilciena, viņš arī. Bet viņš nebija vietējais. Vietējos es zinu, jo dzīvoju mazā miestiņā netālu no Rīgas. Es pagriezos un mājup pār asarām nevaldīdama gāju apkārt ceļu, kas ir garāks, nekā parastais ikdienā ierastais.

Es vairs nezinu ko darīt. Par ko man tas viss? Par ko? Kāpēc tā ir jāblenž? Ko es esmu izdarījusi kādam? Es vispār esmu klusa, mierīga. Uz teātri, visām izrādēm es eju viena pati, bez ģimenes, bez draudzenēm. Tur arī šie skatieni. Tā sāp. ;(

Cilvēki- tie ir mežoņi. Ne velti esmu teikusi ka dzīvnieki ir bijuši visos laikos uzticamāki par divkājaino.
24.02.2013 18:13 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu tagad es visām meitenēm varu pateikt.. redzēju Lēnas bildes. Pilnīgi normāla meitene!!! Neredzu neko tādu, kas cilvēkiem liktu saviebties skatoties! Un šaubos arī,ka uz ielas tādu pastiprinatu uzmanību meitenei, kas ir vienkārša, kosmētika arī mierīgi lietota, drēbes nepievērš baigāko uzmanību.
Tā,ka viss ir tikai galvā.
:)


Lēna, savāc sevi rokās!!
24.02.2013 19:40 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Hmm. Izlasot šo visu tas liekas patiešām jocīgi.. Ja jau, kā apgalvo, vaina nav tevī, esi tā teikt - no parastās cilvēku masas un pavisam spītīgi pieturies pie tā, ka tās nav tavas iedomas, tad tiešām neredzu tam izskaidrojumu. nu nav man it nekādu variantu, kāpēc tad tas tā varētu būt. Lai nu kā, bet liekas neticami, ka pavisam parastai meitenei nez kāpēc tik pastiprināti pievērš uzmanību, manuprāt, kādai 'vainai' tomēr ir jābūt!
24.02.2013 19:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hā-hā, nu nezinu, kādiem vaibstiem vai cik dusmīgai sejas izteiksmei jābūt, lai katrs blenztu un aprunātu... bet vispār, vrb pamēģini parunāt kaut vai ar bērniem (tie tomēr tādi nekaitīgākie un mazāk agresīvākie) un normālā balsī, bez agresivitātes vai uzbrauciena paprasi, kas tieši piesaistīja uzmanību... ja man tā būtu katru dienu un visi pēc kārtas, laikam mestu kautrību pie malas un aprunātos ar kādu :)
24.02.2013 19:40 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nākamreiz pablenz pretī ar superiznīcinošo skatienu, kas izsaka "vēlreiz pablenzīsi - nositīšu!" :D
24.02.2013 19:41 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
Haha, tad, kad apnīk cilvēku uzmanība, tik tiešām mēdzu darīt tādā stilā, kā nirvāna ieteikusi. palīdz. :D
24.02.2013 19:44 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Nirvana - tā būs jādara noteikti. :D
Agrak to kaut kā pa reizei darīju, teicu. Tad kad kāds manu garastāvokli jau bija pacenties sabojāt pirmstam. :D

vistulbākais ir tas, ka kad pasaki tam/tiem kas skatās ''Ko blenz?'' , uz tevi atskatās vēl citi no citam rindām. :D tad man atlika pateikt '' Un ko .. - interesanti?'' . Šādi man 1x bija. :D
24.02.2013 19:45 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
sievieti ar ūsiņām

uz tādām arī esmu lūrējusi, vēl blenžu uz blondīnēm, kurām ir augstpapēži un miņuki apspīlēti, un tad es ilgi un dikti domāju ir viņai draugs vai nav. Viņa ģērbjas tā tapēc lai meklētu kādu puisi , vai vnk lai noturētu puisi.
Un dažkārt skatos vnk uz smukām meitenēm un kuras smuki ģērbjas.
Šodien piem nolūrēju uz tādu, kurai ir auduma ziediņi dekori gan uz matiem gan uz apģērba,, jā un viņai bija puisis... :D
24.02.2013 19:48 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
:) Es nezinu ka tu gerbies vai ka izskaties.Bet mans viedoklis ir tads kad Iespejams tu vnk izskaties ljoti labi tapec citi uz tevi ta pasktaas jo shiem redz arii gribas tik labi gerbties un izskatiities..vnk skauz shiem blenzeejiem.

Vnk ienem galva kad Tev vienlaga ko citi domaa lai tak luur ja grib, pacel galvu augshaa un mochii uz priekshu..viss buus labi :)

Galvenais kad tu pati esi par sevi parleicinata kad ar tevi viss ir kartiibaa un labi izskaties
24.02.2013 19:48 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
vot tā ir lupīšana!!!! http://youtu.be/bxf42LWKhco :D
24.02.2013 19:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Monro
Ja tu tā saki, tad var jau būt, ka vaina nav izskatā. Bet tad vaina ir kustībās, sejas izteiksmē, gaitā. Bērni nesačukstētos tāpat vien.
24.02.2013 19:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
izlasot tekstu un atbildes, tomēr nepamet sajūta, ka tu pati negribot par kādiem piecdesmit procentiem pārspīlē savas iedomas, kā arī vēl pat ieciklējies uz to un tev tikai šķiet, ka visi tev pievērš uzmanību. mēs visi uztveram apkārtējo pasauli caur savu subjektīvo uztveri un, ja cilvēks nepārtraukti domā par kādu problēmu( kaut gan tā var būt tikai šķietama), tad, iespējams, viņš arī pievelk konkrētas situācijas pluss vēl šajās situācijās saskata tieši šo problēmu/to kas viņu uztrauc.

un vēl, bieži vien apkārtējie pilnīgi neapzināti, paši esot savās domās, skatās citiem virsū, konkrēti neko nedomājot par šiem cilvēkiem, tāpat arī viņu sejas izteiksmes var būt ne tās laipnākās( man pašai sejas izteiksme nav īpaši laipna). iespējams tādēļ, ka tu pašlaik esi apsēsta ar šo domu, tu šos skatienus arī iztulko kā sev draudīgus.

ieteikums-pārslēgties uz kaut ko pozitīvu, domāt labas domas utt.
24.02.2013 19:54 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
nu nee taa es nelupiiju uz cilvēkiem. Es tik tā lupīju, tik uz savu apakšējo kaimiņieni kura man ir noriebusies........ :D
24.02.2013 19:54 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Monro,
:D
24.02.2013 19:54 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Es arī piekr ītu meitenēm, ka tu gan jau, ka ļoti labi izskaties. Daudzi cilvēki tā vietā, lai uzlabotu savu izskatu un censtos attīstīt labu augumu, smuki krāsotos vai izkoptu stila izjūtu - nodirš citus, kas to visu spēj! Es tik bieži esmu dzirdejusi, ka ne īpasi skaistas meitenes brutāli pazemo un nodirš aiz muguras meitenes, kuras izskatās labi - izdomā, ka viņas ir maukas, ka papucītis sapircis šmotkas un tml stila lietas! Tādi arī blenž virsū ar skaudību un iekšēji izdomā visādus attaisnojumus kāpēc paši jūtās nožēlojami!


Variants ??? Distancējies! Ieteiktu uztaisīt sev veiksmes sargājošo talismanu, kuru nēsā visu laiku līdzi un uz kuru domās novadi visu to negatīvo, ko izjūti! Tas tev palīdzēs norobežoties no negatīvā tev apkārt! Vismaz es tā daru un man palīdz.
24.02.2013 19:57 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Lēna, nākamreiz,kad kāds uz tevi lupī, dari šitā :
24.02.2013 20:01 |
 
Reitings 187
Reģ: 02.12.2009
Monro es gar zemi,bet kašāks smuks :D
24.02.2013 20:03 |
 
Reitings 446
Reģ: 15.02.2012
vēl blenžu uz blondīnēm, kurām ir augstpapēži un miņuki apspīlēti, un tad es ilgi un dikti domāju ir viņai draugs vai nav. Viņa ģērbjas tā tapēc lai meklētu kādu puisi , vai vnk lai noturētu puisi.

Haha. paldies, tagad man tika atklāts vēl kāds iespējamais iemesls, kāpēc uz mani mēdz skatīties. :D Kas gan var tos cilvēkus izprast....
24.02.2013 20:03 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Vai arī kad kāds lupī , nobļaujies - KAS TUR IR ??? un lupī aiz muguras, meklē uz ko citi tā skatās! :D
24.02.2013 20:08 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Izskatās, ka pie vainas ir pārslodze un saasināta uztvere. Domām ir apbrīnojams spēks - kā sevi noskaņo, tā arī jūties. Mēģini domāt pozitīvas domas un nepiegriezt visam tik lielu vērību.
Lai veicas! :)
24.02.2013 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 204
Reģ: 27.01.2013
Gribētu redzēt, kad kāds atbild uz glūņām ar kādu no Monro ieteiktajiem paņēmieniem. :D
Vēl iedomājos, ka tādus cilvēkus varētu izsist no sliedēm smaids, jo tas ir tas, ko viņi noteikti negaida.
24.02.2013 20:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits