Cilvēki- ...

 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Šķiet ziemas periods ir stipri par stipru ievilcies. Bet labā ziņa ir tāda, ka pavasaris jau ''klauvē'' aiz loga rūts tikpat kā. Un šajā garajā, tumšajā rudens- ziemas periodā ir ievilkusies depresija. Laikam jau tāpēc, ka ārā lielākoties ir drūms laiks, saulīte pa retam parādās un man teju jau gandrīz gads riņķī kad esmu viena. Tā pārspīlētā valentīndiena mani vai beidza nost no vientulības sajūtas. Labi, ka tā ir garām. Bet ne jau šoreiz par to ir stāsts. Stāsts ir par cilvēkiem, par sabiedrību kopumā.

Jau pasen esmu novērojusi (taču kādu mēnesi tā stiprāk), ka uz manis tiek vērst desmitiem, simtiem acu pāru. Nosodošu acu pāru, vienalga kurā vietā - autobusā, vilcienā, tramvajā.. uz ielas pie luksafora, visur kur es dodos savās dienas gaitās un manis tiek vērsti šie nosodošie acu skatieni. Par ko? PAR KO ,NOLĀDĒTS? Es esmu kārtīga, jauna sieviete - kopta un labi ģērbjos, drēbes vienmēr ir no labiem veikaliem tīras, kosmētika saprāta robežās tiek lietota. Ģērbjos atbilstoši laika apstākļiem. BET? Ko var blenzt, es atvainojos. Daudzi pat uzdrošinās pagriezties vēlreiz atpakaļ, pasmīkņāt.

Kāpēc es to rakstu - šodien bija liels, trekns punkts tam visam.. kas lika vienkārši man eksplodēt. Lai gan ir svētdiena, es pēc darba devos mājup uz staciju. Līdz vilcienam bija dažas minūtes atlikušas, stāvēju uz perona un gaidīju savu vilcienu. Nolēmu atbildēt uz draudzenes iepriekš rakstīto īsziņu. Tajā pašā laikā, kāds puisis.. kāds nu puisis 20+ gadi, no tāda ''kruto'' galu. Nesaku, ka es esmu zemē metama, es arī labi izskatos un no draugiem saņemu, kā arī kolēģiem tikai komplimentus. Jo mans darbs ir birojā un tur ir jāģērbjas un jaizskatās pieklājīgi, lietišķi, smuki.
Šis puisis staigāja no viena stūra uz otru, šurpu turpu . Un tad man kā pārsteigums (es to puisi nepazinu, nezinu kas viņš tāds) , perons tukšs ... un BAMS!! No mugurpuses viņš man ar plecu savu stipri iesita, pagrūda un pateica '' Dur* bl!!!*''. Nodomāju, smalks gājiens! Bet neko viņam tam āpsim nepateicu:@ . Jo mana pašapziņa pēdejā laikā dēļ šiem cilvēkiem, kad šķiet ka ar mani nav kas kārtībā ir pamatīgi iedragāta un tas vēl maigi teikts. Nervi ir noēsti, ka pat sabiedrībā uznāk raudiens.



Izkāpu no vilciena, viņš arī. Bet viņš nebija vietējais. Vietējos es zinu, jo dzīvoju mazā miestiņā netālu no Rīgas. Es pagriezos un mājup pār asarām nevaldīdama gāju apkārt ceļu, kas ir garāks, nekā parastais ikdienā ierastais.

Es vairs nezinu ko darīt. Par ko man tas viss? Par ko? Kāpēc tā ir jāblenž? Ko es esmu izdarījusi kādam? Es vispār esmu klusa, mierīga. Uz teātri, visām izrādēm es eju viena pati, bez ģimenes, bez draudzenēm. Tur arī šie skatieni. Tā sāp. ;(

Cilvēki- tie ir mežoņi. Ne velti esmu teikusi ka dzīvnieki ir bijuši visos laikos uzticamāki par divkājaino.
24.02.2013 18:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vabuut tev ir diivaini uztaisiitas uzacis, luupu kontuura paarziimeeta paari luupaam utt?
24.02.2013 18:29 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Lai redzētu, ka nenormāli daudz cilvēku skatās uz tevi, kur nu vēl piefiksētu, ka sačukstas tieši par tevi, smīkņā, utt., tev pašai jāblenž visiem virsū. Ja tu esi blenzēja, nav ko brīnīties, ka tas citiem rada par tevi nepatīkamu iespaidu,

Otrs variants - tiešām nedaudz šizo, pati visu iztēlojies.

Trešais - varbūt tiešam esi dīvaina vai ļoti atšķīrīga vizuāli, gan jau emo, goti, panki un hipsteri arī domā, ka viņi izskatās normāli, nav ko skatīties un pievērst uzmanību, bet patiesībā ir.
24.02.2013 18:30 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Lēna, tevī varbūt tiešām ir kaut kas īpašs, tāds neparasts, piemērtam tetovējums uz sejas, vaaai es nezinu, botoksa lūpas, viena uzacs?
Ar ko ,tavuprāt, tu vizuāli atšķiries no citiem ?
24.02.2013 18:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja tā nav šizofrēnija, tad vaina ir izskatā (bildi studijā! :D ).
Uz šādām arī parasti daudz skatās:


24.02.2013 18:31 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Zināju, ka arī šeit mani nesapratīs lielākā daļa. Paldies.... tikai nesaprotu kāpēc vispār sāku te rakstīt. Es vispār lūdzu padomu, nevis lai man kāds te vēl skalotu smadzenes un teiktu ka esmu šizo! Paldies....meitenes,..paldies.
24.02.2013 18:33 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izmanto iespēju un parādi savu bildi cosmo dāmām- vismaz uzzināsi, kas tev vainas, ka citi tā lūr.
24.02.2013 18:34 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Lēna, tu neatbildi uz nevienu no uzdotajiem jautājumiem. Kā lai tev palīdz, ja tu pati neklausies?
24.02.2013 18:34 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Nu ja Tu gribi padomu, tad ieliec savu bildi, mēs pateiksim, kur ir tava vaina! :D
24.02.2013 18:35 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Kādas 6-8 klases. Un viena čukstēja otrai, paskaties uz viņu. Ieķiķinājās. Tas nudien tajā brīdī lika man ķerties pēc spogulīša somā un paskatīties vai make-up nav izsmērējies.

Ar bērniem šajā laikmetā vispār ir vāks, tāda nekaunība lien laukā, užas, kad es gāju 1.kl. baidījos paiet garām kādam no 12.kl, ka tik nenolamā, a tagad 1klasnieks pieies klāt tev 12.klasneikam iesitīs, nolāmāsies tā ka ausis apvītīs un aizies. Trakums.
24.02.2013 18:36 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Es neesmu ne resna, ne tieva. Nav man botokss nekur! Uzacu forma normāla, nekas WOOOW..
make-up kā minēju saprāta robežās, neesmu solārija zaķis.. man ir dabīgi gaiša āda. Manī nav nekā mākslīga, nekā kliedzoša!!! Nekādas kontūras ap lūpām un vēl sazin kur.!!!!
Tattoo ir, bet ne jau uz sejas vai kādā īpaši redzamā vietā, kur nu vēl uz sejas.
24.02.2013 18:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Lēna, kādu padomu lai sniedz... Neviens acīmredzot ar ko tādu nav saskāries, tāpēc novēlu vainu uz iespējamu kaiti, pati saki, ka pēdējā laikā esi depresīvi noskaņota, kaut kas taču nav lāga...
24.02.2013 18:36 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Queen - Es pati esmu kaadreiz geerbusies izteiktaa alternatiivajaa stilinjaa - militaarie zaabaki, ruutainas bikses ar ntajaam kniedeem, kreklinjsh ar beigta embrija atteelu, koshi sarkani vai zalji mati utt un vienu lietu varu teikt - neviens nesmiiknjaja, nesacuskteejaas un ar pirkstu neraadiija. Jaa, noskatiijaas, dazreiz izteica komplimentus par uzdriiksteeshanos, kaads komentus par to, ka janciigi izskatos, dazas vecmaaminjas nobubinaaja par to, ka jaunatne ir aptrakusi, bet nekad neesmu jutusi pret seviim veerstu agresiju, nosodoshus skatienus.
24.02.2013 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 6213
Reģ: 01.04.2009
Ja nav saistīts ar neparastu kliedzošu ārējo izskatu, tad varbūt Tu esi iekšēji nelaimīga, drausmīgi nepārliecināta, tāda nogurusi nelaimes čupiņa utt. un tas viss izstarojas uz āru un Tu izskaties tāda sašļukusi un nekāda? Varbūt ne visi skatās ar kaut kādām negatīvām domām, varbūt daļai ir Tevis žēl vai kaut kā tā?
Es domāju, vnk mazāk vajag par to domāt, tagad nāks pavasaris - atplaukšanas laiks - ir vērts paskatīties uz sevi savādāk un varbūt ko mainīt domāšanā un arī līdz ar to ārējā izskatā? Pagaidām man izklausās, ka esi varbūt "pārdegusi" un līdz ar to kaut kādas ne tādas domas Tavā galvā....
24.02.2013 18:37 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Lēna, es tev ieteiktu kaut kur ejot, skatīties vienā punktā un vispār uz cilvēkiem virsū neskatīties. Un tam,ka kāds pagrūž, atvainojies pati arī. Tā es daru un man neviens netraucē dzīvot. Kaut Rīgā kāds uzgrūžas un nolamā līdz pēdējam ,es tāpat atvainojos par to,ka patrāpijos ceļā kādam. :D
24.02.2013 18:37 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Es saprotu tevi,bet nesaprotu kādu atbildi tu gaidi no mums.
Un bildi 100% viņa neliks...
24.02.2013 18:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Monro Queen
Cilvēks gribēja, lai mēs pasakām, ka visi cilvēki ir stulbi un viņiem skauž, kāda daiļava ir tēmas autore. Acis žilbst no skaistuma! :D
24.02.2013 18:37 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
Tad atliek tikai viens - Tu pati blisinies visiem sejās, meklēdama, vai kāds uz Tevi neskatās, loģiski, ja Tu uz kādu blenz, viņš paskatīsies uz Tevi un saviebs seju, kas šai par vainu, ko viņa lūr?! Kas attiecas uz peronu - stacijas rajonā dīvaiņu netrūkst, vilcienu - bērni ir bērni.
24.02.2013 18:39 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu ja bérni saka, paskaties uz vinju, tad 100% vaina ir izskatá... tu nepárforsé ar kosmétiku? pamégini vienu dienu nekrásoties, pavéro, vai vél lúr virsú
24.02.2013 18:40 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Atkal Queen komentārs kā naglai uz galvas. Ja pati ilgstoši neskatītos uz citiem, nemaz nemanītu, KĀ viņi uz Tevi lūr.
24.02.2013 18:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nevajag jau arī minēt tikai sliktu, iespējams cilvēks ģērbjas šinšilādas kažokā, kur atsegts kakls pa kuru paveras pārsimt gramu zelta ķēde ar kuloniem, pie rokas acīmredzami šika soma no jaunākās dizaineru kolekcijas, galvā eleganta cepure, kājās šikas papēdenes. Vairums uz tevi skatīsies ar nosodošu skatienu, jo acīmredzot esi līdzvainīga esošajā krīzē... bet citādi ieteiktu nestaigāt pa peronu šādā izskatā vēlā nakts stundā.
24.02.2013 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits