Nekad nesaki nekad

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Iespaidojoties no citaam diskusijaam - vai ir taadi principi , kurus nekad neesat paarkaapushas, cerat nepaarkaapt un kuri vada juusu dziivi? Kaa juus skataaties uz cilveekiem, kuri dziivo bez moraales? Varbuut pashas dziivojiet bez principiem ar domu "nekad nesaki nekad" un pieljaujat, ka dziivee varat izdariit pilniigi jebko ?
23.02.2013 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ir dažas lietas. Piemēram, es nekad nepiedošu krāpšanu un nekad nepiedošu, ka vīrietis ir pacēlis pret mani roku. Abos šajos gadījumos var nolūgties kaut zemi bučodams, es nepiedošu, šķiršos un viss.
Tāpat, nekad nejaukšu ārā ģimeni. Labāk cietīšu viena savas lielās mīlas dēļ, bet neiešu, nebāzīšos attiecībās pa vidu, nejaukšu laukā ģimeni un neatņemšu bērniem(ja tādi ir) tēvu, jo redz' man ir lielā mīla un pasaule tikai ap manām jūtām grozās.
Nekad nebūšu kopā ar kādu tikai tāpēc, ka man tas ir izdevīgi vai tāpēc, ka viņam ir nauda. Arī karjeru nekad netaisītu caur gultu. Neesmu no tādām sievietēm.
Tās ir manas ''nekad'' lietas un šobrīd es tiešām nezinu, pret kurieni man būtu jāatsit galva, lai mani uzskati pēkšņi mainītos par 360 grādiem un es kādu no tām pārkāptu. Tie ir mani ''nekad'', es tā uzskatu, es tā dzīvoju un es to nevienam neuzspiežu.
23.02.2013 18:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
meksikanka, redzi lielākā daļa cilveku tšuprat riebeklības jau nedara.Dzīve izdara korekcijas liktenī un katrā situacija ir nianses. nav viss tikai balts vai melns.
23.02.2013 18:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Piemēram pateikt "es nekad nestrādāšu Maximā par pārdevēju"un booom!!! visu pazaudē un tas paliek par vienīgo iztikas avotu. Vai arī pasmieties par tiem,kuri strādā Maximā par pārdevējiem un tad booom!!! atkal nākas beigās pašam to darīt. Šiem teicieniem vairāk ir tāda veida nozīme nevis "es aizvilšu nelietīgā veidā draudzenes vīru" attaisnošana. Esi diezgan nepareizi sapratusi šos teicienus,manā skatījumā. :)
23.02.2013 18:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja buutu taa lielaa dziives maaciiba, man jau tagad buutu jaauzsaak seerijveida slepkavas karjera, buutu jaagulj ar visiem preceetajiem viirieshiem apkaimee, briivajaa laikaa jaavelk dziiviem sunjiem nost aada, eediena pirkshanas vietaa man tas buutu jaazog veikalaa, protams, buutu arii jaapmelo cilveeki vienaa laidaa utt
Paga, nepārspīlē ludzu.Tu te apraksti kaut kadu maniaku vai psohiski traki slimu indivīdu. Mēs liekas runajam par cilvēku veselo:)
23.02.2013 18:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
iemēram pateikt "es nekad nestrādāšu Maximā par pārdevēju"un booom!!! visu pazaudē un tas paliek par vienīgo iztikas avotu. Vai arī pasmieties par tiem,kuri strādā Maximā par pārdevējiem un tad booom!!
Lukos sledza krajbanku, tur viena dama šitā visus parastos norēja.Zini ko tagad dara? Ar simtniekiem dzērāji kas lielakoties slauka ielas. ta lūk.:)
23.02.2013 19:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
30gados var atrast normālu, brīvu vīrieti.40-...ir ļoti grūti atrast normālu, brīvu vīrieti bez lieliem mīnusiem un kuram viss normāli ar draudziņu, ir gatavs,kam nopietnākam nekā seksam:D , neskopojas un aizved arī pēc pirmā randiņa,kaut kur izklaidēties.
nezogu, nelietoju narkotikas ( izvairos no cilvēkiem,kuri lieto), negalinu, nesatiekos ar aizņemtajiem ,ja vien zinu,ka ir aizņemts( ir kas tēlo brīvos un tik pēc vairākiem randiņiem uzzinu-ir aizņemts).
23.02.2013 19:03 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es neesmu ļoti kategorisks cilvēks, vienmēr pieļauju 101 vienu iespēju, teikšu, ka nepiedotu krāpšanu, bet ja nu tomēr piedotu? Domāt ir viens, bet būt aci pret aci dažādās situācijās..Tādi dzelžaini principi man šķiet ārkārtīgi nomācoši un ierāmējoši. Katram, protams, ir jāzina gan savas robežas, gan uzskati, bet ja ari kādi principi ir - tie ik pa laikam jārestartē un jāpārskata, lai nav kāda muļķīga iestrēgšana.
23.02.2013 19:03 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
krista tu esi iegājusi diezgan lielās galējībās,jo visi tavi piemēri ir par apzinātu ļaunuma nodarīšanu. Kaut vai ņemsim iemīlēšanos. Mīlas trijstūris,meitene neprātīgi iemīlas draudzenes puisī kaut arī iepriekš ir teikusi,ka nekad nerastos jūtas pret draudzeņu puišiem,taču viņa neko nedara,apslāpē jūtas,bet redz dzīve un sirds izspēlēja tā,lai parādītu,ka tas tomēr pastāv un var notikt. ;) Un pafantazēsim tālāk,arī puisim uzplaiksnī jūtas,tādas situācijas var būt un domāju,ka ir ne mazums pasaulē :) Tā vietā,lai viņi aiz muguras apzināti darītu pāri trešajai personai,viss tiek izrunāts un rasts kopsaucējs,kas visiem 3 ir par labu. Tādas lūk situācijas ir aprakstītas šajos teicienos,tu galīgi ko citu tagad runā :)
23.02.2013 19:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
neflirtēju ar draudzeņu vīriešiem,ja arī kāds iepatīkas
23.02.2013 19:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kubiete - tieshi taapat, kaa tu ljoti paarspiilee sakot, ka dziive cilveekus ar principiem izmaaca! Mani vecvecaaki bija godaajami cilveeki, turklaat cilveeki ar stingriem moraales principiem un vinjiem taa tevis baisi piemineetaa "dziives maaciiba" taa arii nepienaaca! Kaa mana vecmaaminja sev deva vaardu, ka vinjas muuzjaa vecteetinjsh buus vieniigais, taa arii bija - nodziivoja atlikusho muuzju viena. Vinja cieta badu kara laikaa, gandriiz deelj bada nomira, bet nepadevaas kaardinaajumam nozagt kaut ko. Pasaulee ir ljoti liels procents cilveeku, kuriem ir principi nezagt, nenogalinaat utt. Ja katram dziive piespiestu paarkaapt tos principus, tad slepkaviibas un zaadziibas buutu tik ikdieniskja lieta, kaa lietus Anglijaa.
23.02.2013 19:06 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Dzīve tādus ļoti principiālos aiii ka izmāca.

Pilnīgs absurds.

Pievienojos Librai un meksikankai. Ja cilvēka principi nav pretrunā ar morāles normām (šeit runa tikai un vienīgi par mūsu sabiedrību, jo pastāv uz pasaules dažnedažādas sabiedrības, kur tāda morāle neeksistē vai eksistē savādākā veidā), likumiem, kā arī principiem, kurus pats cilvēks sev nosaka no sērijas "nekrāpšu", tad nekāda dzīve nevienu nevar te pārmācīt.
Cilvēks ir saprātīga būtne, un saprātīgs, gudrs cilvēks nedarīs neko tādu, lai uzkāptu uz grābekļiem...
Katrs cilvēks pats izdara izvēli, ir cilvēki, kuri nedomā un rada problēmas paši uz savu galvu, tādus
nevis dzīve pārmāca, bet gan pārmāca pašu vieglprātība un muļķība.
23.02.2013 19:07 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Es savā laikā esmu bijusi ļoti principiāla, bettad tiešām vairākas reizes esmu attapusies uz tiem NEKAD! Es toreiz nemaz nemanīju, ka tieši nokļuvu tādā situācījā, ko iepriekš nosodīju un principiāli teicu - nu kā tā var; man jau nu gan tā nekad nebūs...

Tāpēc saprotu, ka nu nav jābūt tik principiālai, katrs tak dzīvo kā māk un var!..
23.02.2013 19:12 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Mans NEKAD, neiesaistīties padziļinātā komunikācijā vai sadarbībā ar neaprēķināmiem cilvēkiem gan rīcībā, gan vārdos.
23.02.2013 19:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taam, kas tik ljoti aizstaav "nekad nesaki nekad" - vai juus veeleetos buut liidzaas viirietim, kursh domaa taapat kaa juus? Kursh pieljauj, ka vareetu juus kraapt, pamest gruutnieciibas laikaa, apzinaati izvairiities no alimentu maksaashanas, melot, nospeeleet naudu azartspeelees, nodzerties, sist juusu beernus, juus pashas utt, jo nekad tachu nevar zinaat, kaa dziive iegroziisies.
23.02.2013 19:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vai juus veeleetos buut liidzaas viirietim, kursh domaa taapat kaa juus? Kursh pieljauj, ka vareetu juus kraapt, pamest gruutnieciibas laikaa, apzinaati izvairiities no alimentu maksaashanas, melot, nospeeleet naudu azartspeelees, nodzerties, sist juusu beernus, juus pashas utt, jo nekad tachu nevar zinaat, kaa dziive iegroziisies.
Man tāds asociēŗjas ar smagi psihiski slimu. Ar tadu būt kopā , un vēl bērnus nekad negribu. Slimiem ir jaārstejas nevsi javeido attiecibas cai jarada pēcnācēji. Beidz pārspīlēt.:)
23.02.2013 19:54 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
krista - man šķiet, ka tavs viedoklis ir tāds mazliet...pārspīlēts, bet nu atbildot uz tavu jautājumu - nē, man par to nav bail, jo 1.kārt es nesāku trakot pirms tas vispār ir noticis, 2. kārt es nedomāju šādas dramatikas pilnas domas, 3.kārt uzskatu, ka mans vīrietis zina un saprot, kad šis teiciens ir vietā un, kad nē, bet principā tā ir - nudien nezini, kā dzīve iegrozīsies - alimentus var nemaksat pat tāds, kurš ir baigais principiālais vecis. :)
23.02.2013 19:57 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Krista, TU tiešām, tiešām vari apsolīt otram cilvēkam, ka vnm būsiet kopā, ka nekas nevar noiet greizi?? Tu nekad nezini ar kādām grūtībām vai situācijām saskarsies..
Tāpēc saprotu, ka ja ES nevaru pa visiem 1000% kko solīt, līdz ar to no otra prasītto būtu muļķīgi! Jo daudzu gadu laikā mainamies mēs, otrs, vide, mērķi, nu ļooti daudz kas.. Apdomā!
23.02.2013 20:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man toties liekaas paarspiileejums, ka nekad nedriikst teikt nekad, jo tad obligaati naaksies to principu paarkaapt. Ir jaabuut lietaam, kuras ir tabu, lai sabiedriiba speetu vispaar pastaaveet. Normaals cilveeks speej izsekot tam, lai nepaarkaaptu vispaarpienjemtus principus, ja nespeej vai pat pieljauj domu, ka vareetu kaadu dienu to izdariit, tad taadu cilveeku par normaalu neuzskatu.
23.02.2013 20:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Beidz pārspīlēt. Tu visu ačgārni saproti.


_paris un AlQaeda visu pareiz saka.
23.02.2013 20:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Al Qaeda - jaa, es VARU dot par dazaam lietaam 100% garantiju un teikt nekad to es nedariishu, jo esmu par to 100% paarliecinaata. Pat ja ljoti paarliecinaatam cilveekam dziivee sanaak taa, ka pasliid kaaja un naakaas paarkaapt savu principu, tas nenotiks ar taadu vieglumu un biezjumu kaa tam, kuram nav principu kaa taadu. Tomeer, apkaart paskatoties, visnormaalaakie cilveeki ir tieshi tie, kuri pieturaas pie saviem principiem, bet tie, kuri dziivo peec "nekad nesaki nekad" varianta ir lielaakoties tie trakaakie staigulji, uzmeteeji, melji, avantuuristi ,kauslji un nepatiikami cilveeki un es nerunaaju tikai par attieciibaam, bet gan par dziivi kaa taadu.
23.02.2013 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!