Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pieaudzēšana!

 
Reitings 1
Reģ: 20.02.2013
Tā,nu lieta tāda - man ir pieejami mati,īsti cilvēku, smuki sapīti bizē. Gribētu tos pašus pieaudzēt, taču kur man vest viņus apstrādāt? Vai arī pats to var izdarīt? Tie nedaudz lokojas,gribas taisnus,protams,nedaudz krāsu nomainīt,pārveidot tā lai tos varētu pieaudzēt ar karsto metodi(kapsulas). Kādai ir bijusi pieredze ar šādu lietu?
20.02.2013 19:11 |
 
Reitings 13
Reģ: 15.07.2013
Es vienozīmīgi iesaku iedziļināties Hair Talk matu pieaudzēšanā.
Tā ir tā pati - parasto patērētāju vidū izslavētā matu pieaudzēšana uz līmlentām -
TIKAI NELIELS STOP.
*Hair Talk tā ir oriģnālā pielīmēšanas metode - pārējais ir pakaļdarinājums. (nesaukšu vārdos).
Hair Talk - 1) Līmlente ir tā saucamā otrā āda, tā elpo un nav nemaz kaitīga Jūsu matiem un galvas ādai.
2)Hair Talk Mati ir 100% dabīgi - te nav nekāda sintētikas piemaisījuma (lēti mati - mīļās dāmas nevar būt 100% dabīgi - vienalga ko Jums mēģina iestāstīt.)
3)Hair Talk matus ņem nost 5-10 min laikā ar pilnīgi nekaitīgu škidrumu - citus ar acetona šķīdumu - spriežat pašas.
4)Konkurenti par katru cenu grib pirkt Hair Talk līmlentes - pēctam uzdod tās par savu matu līmlentēm.
5) Konkurenti nomelno Hair Talk- tātad Hair Talk ir labāks.
6) Hair Talk matu pieaudzēšanu izvēlās sievietes kuras visu jau ir pārbaudījušas un meklē labāko.
7) Hair Talk matu pieaudzēšanas sistēmu izmanto tādas pasaulē slavenas sievietes kā Madona, Paris Hilton, Victory Bekhem utt.
Sīkāka informācija www.hair-talk.lv
16.07.2013 22:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits