Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Situācija

 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Ko jūs darītu tādā gadījumā, ja ar puisi būtu kopā 4 gadus,
sākumā dzīvotu ļoti labi, uzticība, paļāvība.. Nu viss kā vajag.
Tad pēkšņi meitene pabeidz augstskolu, sāk strādāt, tur iepazīstas ar puisi. Viņi viens otram patīk, bet meitene to neizrāda nevienam, jo 1) negrib dot kolēģim cerības, 2)negrib sāpināt puisi.
Puisis, ar kuru meitene ir kopā, viņu mīl un ir darījis un dara visu, lai meitene ir laimīga, vienmēr bijis līdzās, upurējies utt. - viņa to ļoti novērtē, bet no viņas puses mīlestības tik pat kā nav, bet ir ļoti liela cieņa, žēl būtu pamest, jo dēļ viņas viņš ir pārvācies, uzņēmies saistības utt..
Darbu mainīt viņa nevēlas, jo ir tikusi savā sapņu darbā,kuru ar ļoti lielām grūtībām ieguva.
Nav runa par mani, bet interesē jūsu domas..
19.02.2013 12:40 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jāklausa sirdij... cienot citus šajā gadījumā sanāk necienīt sevi.. dzīvojam dzīvi vienreiz.. nebūs divas dzīves 1 kuru nodzīvosi kopā ar cilvēku kuru nemīli, bet cieni 2 kuru nodzīvosi ar to kuru neprātīgi mīli...
19.02.2013 12:43 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Uz žēluma attiecības nenoturēs... nebūs šis simpātiskais kolēģis, nāks citi cilvēki/faktori, kas tā vien mudinās dzīvē ko mainīt. Varbūt laikus draudzenei būt vaļsirdīgai, neļaut savam pašreizējam puisim lolot maldīgas cerības par kopējo nākotni. Domāju, viņš justos vēl vairāk sāpināts, ja attiecības bez mīlestības tiktu "vilktas", nevis kā tad, ja godīgi situāciju izrunātu un ceļi šķirtos..
19.02.2013 12:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manas domas ir tādas, ka viņai neder ne viens, ne otrs.
puisis ir jāpamet, lai cik žēl nebūtu. ar laiku viņš samierinātos. drīzāk tā meitene pašlaik posta viņa dzīvi un viņš tērē lieki laiku. pašlaik varbūt viņš jau būtu to visu pārdzīvojis, sagremojis un censtos iemīlēties citā. kāpēc gandrīz neviens nedomā no šāda skata punkta? cik tad ilgi viņa vilks garumā, kamēr jau būs bērni sadzemdēti un tad vispār negribēsies iet prom, jo, jau tik ilgi ir varējuši būt kopā? ka'da jēga sagaidīt vecumu un saprast, ka tā pa īstam laim;igs nemaz pats neesi bijis, pie tam vēl pusmūžu esi otru maldinājis un mānījis? tā gaudošana, ka nevarēs bez otra dzīvot ar laiku pāriet. visu var. tas nenotiek pēc dienas mēneša vai diviem, bet varbūt pēc 2 gadiem viņam būs ļoti laimīgas attiecības.

par to puisi darbā - labāk nevajag, jo:
1) ja abi strādā vienā darba vietā tad tas nopietni kaitē attiecībām. sākumā viss liekas forši, bet, ja jādzīvo kopā, tad tu vnk otru redzi gandrīz 24/7 un tālāk paši ziniet, ko tas nozīmē.
-->> tālāk notiek, visticamāk, tas, ka abi izšķirās un tad pēc tam vienā vienā strādāt, kas agrāk bija augstākā laime, tagad būs karstākās elles liesmas.
2) varbūt tas puisis ri vnk babņiks, bet tu vēl beigās sevi sāpināsi. varbūt viņš nemaz negrib attiecības nopietnas.
3) es domāju, ka tev tas puisis patīk vnk ne jau kā vīrietis, bet tādēļ, ka tev pievērš uzmanību svešs vīrietis. tu esi apjēgusi, ka savu puisi tā arī neiemīlēsi, bet šis tev liek justies dzīvai
19.02.2013 12:53 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Ir jau pareizi, kā Jūs sakat.. Bet viņa vairāk domā par to savu puisi - tās viņiem pirmās lielās attiecības, viņa nekad nevienu nav sāpinājusi.. Tas ir tik nopietns solis - šķiršanās.
Un ja nu neatrod vairs tādu, kas viņu tā mīlēs, ka ir gatavs tiešām uz pilnīgi visu viņas dēļ?
19.02.2013 12:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es pieņemu, ka viņa ir jauna, un kāpēc, lai viņa neatrastu jaunu foršu vīrieti, kur viņa mīlētu un viņš viņu mīlētu.
tad viņai ir jāizdomā, ko viņa vairāk grib- vai mīlestību vai arī mantiskas vērtības un tas, ka viņa tiek nēsēta uz rokām, var dabūt abus divus (es šeit nedomāju krāpšanu). kā avr tik aprobežoti domāt?!?!?!?! ja nu es nedabūšu tikpat labu? un kas par to, ja varbūt nebūs katru dienu puķes mājās, bet uz svētkiem? ja nedancos visu laiku riņķī, bet nu tad, kad tiešām to vajag? ja nepienesīs brokastis gultā ikdienas, bet gan tikai svētkos vai kad būs slima? vai tiešām cilvēks tad jutīsies mazāk laimīgs, bet, ja otru mīlēs? diezin vai...protams, ka nevajag jau attiecības veidot ar katru ķēmu, bet nau jau viņš tāds vienīgais uz zemes.
19.02.2013 13:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Bet varbūt meitenei tā ir tikai aizraušanās', kā arī varbūt tomēr jūtas ir stiprākas pret esošo kā viņa patiesībā domā, tikai iestājusies rutīna, lai kaut ko pamaina, piemēram, ceļojums vienai bez puiša, jo ja pametīs un sapratīs, ka tomēr mīl vairāk nekā domā, tad jau varētu būt par vēlu.

Ir jau bieži tie gadījumi dzirdēti, ka vienkārši kāds sagroza galvu un tad domā, ka otru vairs nemīl.
19.02.2013 13:03 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Paldies meitenes!
varbūt jums liekas dīvaini, kādēļ es šo situāciju jums stāstu - es tiešām jūtu līdzi draudzenei un es negribu dot viņai neapdomātu padomu, jo viņa man tiešām uzticas, bet šajā situācijā es esmu pilnīga 0, jo viņi abi man ir ļoti mīļi un tuvi cilvēki. :(
19.02.2013 13:07 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
"Ir jau pareizi, kā Jūs sakat.. Bet viņa vairāk domā par to savu puisi - tās viņiem pirmās lielās attiecības, viņa nekad nevienu nav sāpinājusi.. Tas ir tik nopietns solis - šķiršanās.
Un ja nu neatrod vairs tādu, kas viņu tā mīlēs, ka ir gatavs tiešām uz pilnīgi visu viņas dēļ?"

Leksīgā, drīzāk tas ir egoisms - melot otram par jūtām, lai nebūtu tā, kas sāpina. Saprotu, ka otra cilvēka acīs gribas palikt vienmēr labam, bet..nu tā nevarēs. Jo vairāk par egoismu liecina pēdējais teikums - viņai, ja agrāk puisi tomēr mīlēja, jādomā par viņa laimi, lai viņu KĀDA CITA dara tik laimīgu, cik viņš pelnījis. Nevis - viņš tikai sniedz mīlestību, bet ko tad saņem pretī?...
19.02.2013 13:12 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
wendii- nav nekādas melošanas, viņa viņam nesaka, cik ļoti viņa mīl utt.. bet jā, varbūt no viņas puses ir egoisms un jāļauj puisim iet..
19.02.2013 13:18 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Leksīgā, nu melošana tajā izpratnē, ka noklusēšana... ka vairs nemīl.
19.02.2013 13:26 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Man bija līdzīgi- dzīvoju ar puisi 2 gadus. Tad nomainīju darbu, un tur.... (nē, ne Gulbis) , bet mans sapņu princis.... kā ieraudzīju, tā putni galvā, tauriņi vēderā, ne miegs nāca, ne ēst gribējās! Notika mums tas klikšķis, bet es tā ļoti distancēti turējos- neielaidos "dienesta romānā", jo man takš mājaš puisis gaidīja. Tā nu es mocījos, mocījos pašpārmetumos, šaubās un nevarēju izdomāt, ko nu darīt, kā nu būt!!!! Beigu beigās sapratu, ka tas ar ko tobrīd dzīvoju kopā, nebija mans īstais. Aizgāju. Tobrīd man ar jauniepazīto princi nekas vēl nebija un es pat nezināju, vai sanāks. Kad biju iekārtojusies jaunajā dzīves vietā, tad ļāvos prinča valdzinājumam.... un viss sanāca! Šobrīd jau esam kopā pāris gadus, nenožēloju savu izvēli:)
19.02.2013 13:31 |
 
Reitings 48
Reģ: 07.08.2012
Serials :D
noskaties kadu seriālu un zināsi atbildi :D
19.02.2013 13:49 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Kristīn, ņemšu vērā.
19.02.2013 13:50 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Pašai bija identiski pēc 4 gadiem ar pirmo draugu. Toreiz arī vilku šķiršanos garumā, jo bija bail pirmo reizi sāpināt cilvēku. Tgd nožēloju, ka nepametu viņu agrāk, bet vilku garumā. Jūtu, ka tas pēdējais pusgads ir vnk manā dzivē izniekots, pazaudēts laiks, kurā laikā es jau biju gatava kam jaunam, bet ziedojos kaut kā labā. Arī draugs pēc tam kad uzzināja, ka jau sen nemīlu viņu, teica, ka jo agrāk es būtu pametsi, jo labāk, nevis tas kā viņs mocījās, jo saprata, ka kaut kas nav labi, bet kas tieši.... Iesaku nekavēties un atstāt viņu, lai neizniekotu savu džīvi veltīgi.
19.02.2013 14:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
No savas pieredzes - kad , esot attiecībās, es sapratu, ka man patīk viens mans labs draugs, tad arī sapratu, ka nav jēgas turpināt attiecības, uzreiz pateicu, nu jau savam ex, ka man patīk cits, nu neko abi paraudājām, bet žēluma pēc vēl izvilku attiecības mēnesi ilgāk, kad vienkārši sapratu, ka nav jēgas un izšķīrāmies. Pēc mēneša sagāju kopā ar to savu draugu un jau 5 gadi. :)
19.02.2013 14:17 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Droši vien izšķirtos ar tagadējo, pārgulētu ar iekārojamo, saprastu, ka viņš nav nemaz tik labs. Un tad būtu viena un lietu gaužas asaras :D 80% šādos gadījumos tā arī parasti notiek.
19.02.2013 14:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits