Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU tiesibu zinatnes

 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Sveikas. Passtastiet ka ir studet JF tiesibu zinatnes. Cik gruti vai viegli? Ka ar majasdarbiem,pasniedzejiem? Varbut ir kada,kura stude vakaros? Cik reizes nedela?


PALDIES.
14.02.2013 09:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sarezhgjiitiiba, manupraat, atkariiga no taa, cik cilveekam viegla galva, cik vinjsh pats ir gatavs uznjemt informaaciju, straadaat patstaaviigi utt. Bet nu viegli noteikti nav. Pasniedzeeji dazhaadi (atshkjiras ne tikai priekshmetos, bet arii viena priekshmeta ietvaros), nevaru nosaukt kaut kaadas kopiigas ieziimes kaa "stingri" vai "var dziit haljavu". Maajasdarbi - man liidz shim (maacos 1. kursaa tagad) liekas, ka vairaak ir patstaaviigais darbs, tas ir, ka viss atkariigs no taa, vai gribi maaciities. Literatuuras, ko lasiit, ir LJOTI daudz, bet neviens jau iisti neizsekos tam, vai tu to lasi. Uz seminaariem paarsvaraa tiek uzdoti maajasdarbi kaazusu veidaa vai maajasdarbs noteiktus avotus izlasiit.
14.02.2013 10:18 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu cik saprotu tur vairak jalasa un jamacas daudz no galvas,ja?
14.02.2013 10:48 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vairāk ir jāzin, kur visu var atrast, aptuveni kurš likums, kura nodaļa to nosaka, nevis no galvas jāmācās.

Ja tu ikdienā strādāsi ar likumiem, tad galvenie panti tāpat paliks galvā. Un lielākoties jau likumus visur ļauj izmantot.
14.02.2013 10:53 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pirmajā kursā kamēr visu saproti kas un kā jāmācās varbūt ir grūti, bet bakalauri salīdzinājumā ar maģistru man tagad liekas galīgi viegli. Pirmajā kursā ļoti daudz lasīju, bet tas ir tikai pašā sākumā, vēlāk jau saproti, ka bez tās lielās lasīšanas var arī brīžiem iztikt, bet nesaku, ka nevajag lasīt visu uzdoto, jo tas tikai papildina zināšanas.
14.02.2013 10:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Studēt vakaros sāku tikai maģistros, bet nožēloju, ka to nesāku jau agrāk, jo pa dienu dažreiz baigie logi man bija, nezinu kā ir tagad, bet nu ir grūti pa vakariem, jo pa dienu darbs un vakaros skola, plus vēl tas, ka pa vakariem ir pilnīgi tas pats viss, kas pa dienu jāpaspēj, tāpēc brīžiem skola ir no pus5 - pus10 katru dienu. Bet likās, ka vakaros pasniedzēji vairāk nāk pretī un ir mazliet savādāka attieksme.
14.02.2013 10:57 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Mi amor, lasiit - jaa. No galvas maaciities - nee, tam nav jeegas. Teoriju ir jaasaprot, diez vai speesi iemaaciities no galvas TIK daudz, savukaart par likumiem - protams, jaazina, kur var atrast, bet tikai ar plikiem likumiem kaazusam, manupraat, ir par maz, ir jaabuut tai izpratnei.
14.02.2013 11:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Studēt vakaros sāku tikai maģistros, bet nožēloju, ka to nesāku jau agrāk, jo pa dienu dažreiz baigie logi man bija, nezinu kā ir tagad,

Ir gan logi (2-4 stundas ir norma), gan viena lekcija dienaa.

Veelaakajos kursos arii domaaju paariet uz vakaru, vairaak gan man taada doma bija, jo gribu atrast darbu.
14.02.2013 11:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)