Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlreiz par romantiku :)

 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau, labrīt! :)

Lasot diskusiju par to, vai romantikas var būt par daudz, izdomāju uztaisīt šo diskusiju.
Paceļosim skaistās atmiņās - pastāstiet, kas ir romantiskākais, kas ar jums ir noticis (un kad jums viss ir paticis, nevis licies, ka nu jau ir par daudz ;) )!
13.02.2013 08:11 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Manējais nav no tiem romantiskākajiem, tāpēc par kaktru mazāko sīkumiņu esmu kā septītajās debesīs. Laikam nekas nevar būt labāk kā tas ciešais, jo ciešais apskaviens un klusiņām iečukstēšana ausī: '' Es Tevi mīlu!''. :)
13.02.2013 08:59 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kad vēl nedzīvojām kopā, ar draugu netikāmies tik bieži kā gribētos.
Vienā vakarā, pēc darba draugs zvana...kaut ko runājamies..šādi man viņš pakavēja laiku līdz es lēnā garā aizgāju līdz mājām. Tā kā biju ļoti noilgojusies un gribējās ilgāk parunāties izlēmu,ka no darba iešu pa garāko ceļu.
Nemaz nepiefiksēju,ka draugs jau pāra reizes prasa - pa kuru ceļu tu ej? Tu jau izgāji? utt..es nesapratu, līdz beigās viņš sāka runāt aizelsies. :D un tad saka - Stāvi! un pagriezies. es pagriežos, bet tur šis..nabags atskrējis :D dabūju brāzienu par to,ka negāju pa to ceļu, pa kuru eju vienmēr un rozīti.
tas bija tik mīļi.
Vai kā tad,kad sākām dzīvot kopā..draugs mani savāca no darba un es teicu,ka gribētos tā romantiski pasēdēt.ka sen tā nav sēdēts un kaut kad varētu saštukot..Aizbraucam mājās, a, tur...sarkana gerbera uz galda, sarkana lente ap to - lentē iesiets gredzens, supergardas vakariņas sataisītas...tas man bija tiešām šoks. šķiet lielākais pārsteigums ever. mīļi.
13.02.2013 09:16 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Kā citām gājis? :)
13.02.2013 20:13 |
 
Reitings 130
Reģ: 23.08.2010
bija gadījums, kad draugs ar kuru šobrīd esmu un dzīvoju kopā, atbrauca 5dienas vakarā pēc darba pie manis, mūs tad šķīra aptuveni 500 km, un par to iepriekš nezināja.. piezvana, kā jau katru vakaru, runājam, un tad viņš saka:pienāc pie durvīm.. :)
bet ja godīgi, pirmais par ko iedomājos, izlasot tēmu bija mana pirmā love.. man bija 17, un tā kā viss notika manā dzīvē pirmoreiz, tas viss bija tik īpaši... bija dažādi atgadījumi, kurus atceroties jāpasmaida.. jo abi bijām jauni, kautrīgi, nepieredzējuši. Atceros, ka atbrauca pie manis, staigājam, tikai pēc kāda laiciņa viņš saņēma manu roku..tieši tajā brīdī redzēju, ka viņš uz to mirkli bija aizvēris acis. vnk paņemot viens otru roku, sajūtas bija tādas, ka gribas lidot.. vārdos neizsakāmi un skaisti.
13.02.2013 20:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits