Marta- Nu mēs jau tik pāris reizes esam satikušies. Man personīgi būtu grūti iemīlēties šitādā parsaldinata čali, pat neiespējami. Pirmajā reizē bija tāds-okey, forši. Jo tas bija kaut kas jauns, bet jau nākamajā reizē saprotot, ka ir tas pats, mani vairāk nemaz neiepriecināja.
čāča- es jau tā viņam uz salkanajiem tekstiem neatbildu, uzreiz sāku runāt par citu tēmu un tad jūtu, ka vairāk tā nerunā un tas mazliet palīdz, bet labāk jau ātrāk jāpasaka ka tas viss nepatīk, nekā vēlāk.
Un vēl, vakar viņam tur uzrakstu arlabunakti lai kartigi izguļās un viņš man atbild, ka grūti būs izgulēties, jo visu nakti ssapņos kā mēs kopā ceļojam pa pasauli. Man tāds, ko? Kāda ceļošana, kādi mēs? :D izskatās, ka čalis grib visu tik nenormāli sasteigt. Es ceru, ka viņš vēl nav iedomājies, ka mēs esam kopā! :D