Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sliktas attiecības ar mammu.

 
Reitings 8
Reģ: 08.08.2012
Sveikas! :)

Vēlos lūgt jums padomu, nezinu kā tikt ar savu problēmu galā.
Lieta tāda, ka man ar mammu attiecības nav diži spīdošas un vispār, tās ir diezgan sūdīgas. Dzīvoju, protams, vēl kopā ar vecākiem, jo mācos vēl 12. klasē. Gandrīz katru dienu man ir jāklausās mātes pārmetumos var visu - es redz tāda un šitāda, man nekas neinteresē, man viss vienalga utt. Viņa vienmēr grib mani izkomandēt, 'uzkāpt uz galvas' , uzspiest savu viedokli, kontrolēt un likt visu darīt tā, kā viņa grib. Viņa reti respektē vai pieņem manu viedokli, jo tas redz ir nepareizs un vispār, viņa visu zina labāk. Es mammai pat necenšos neko stāstīt - kas notiek manā dzīvē, problēmas, labās lietas utt, jo viss vienmēr pārvēršas moralizēšanā. Tad jau es labāk nerunāju vispār. Viņa nekad ar mani nebūs apmierināta, nekad. Protams, es saprotu, varbūt kādreiz kaut kur ir mana vaina vai slinkums, bet lietās, kur varētu uzklausīt arī manu viedokli, viņa to vienkārši neņem vērā. Un nav tā, ka esmu nenormālā ballētāja, kas skrien tik brīvdienās uz klubiem, nemācās un dzerstās tik cik var. Tā nav. Mācos diezgan apzinīgi, izklaidēties arī dodos, bet viss ir normas robežās.
Man vienkārši ir apnicis klausīties pārmetumos, tajos briesmīgajos tekstos, kas man liek justies slikti un tajā, ka mani vispār neņem vērā. It kā es būtu 8 gadīgs bērns, kas neko nesaprot. Esmu mēģinājusi ar viņu par to runāt, labi.. vienu reizi varbūt viņa to saprot un saka, ka labosies, bet pēc nedēļas viss sākas atkal no jauna.

Varbūt nedaudz nesakarīgi sanāca, bet ceru, ka domu saprotat. ;)
11.02.2013 19:57 |
 
Reitings 8
Reģ: 08.08.2012
^
11.02.2013 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 18.03.2010
pieraadi,ka vari visu,lai nav pie kaa piekasiities. maacies labaak,centies bez teiksanas majas palidzeet..
11.02.2013 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits