Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pat nezinu, ko darīt! :o

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Sveikas! :)

Ceru, ka kāda ir gatava dot man padomu! ;) Nezinu, pat kā lai izstāstu! Visticamāk, ka jāmeklē psihologa palīdzība, jo zinu, ka turpināt tā nedrīkst!

Lieta tāda - esmu cilvēks, kurš nevienam nespēj uzticēties! Pilnīgi nevienam. Jā, dažreiz es satieku cilvēkus, izstāstu visu par sevi, jo zinu, ka vairs viņus nesatikšu! (piemēram, festivālos). Līdz ko man kāds kļūst tuvāks, viss, es vairs nespēju viņam atklāties (vairāk par meitenēm), uzticēties! Līdz ar to man nav nevienas tuvas draudzenes, klasesbiedrene teica - šajā gadā es vēlos iepazīt vairāk tevi, jo gandrīz neko nezinu par tevi. Jā, mēs pavadām laiku kopā skolā, mums ir foršas attiecības, bet parasti runā viņa, es klausos.
Man ir arī 3 vecākas māsas. Viņas domā, ka es visu stāstu, uzticos, bet ir tas pats - es klausos, kaut ko pastāstu, bet tas nav nekas par mani, to, kas mani nomāc un tā!
Īstenībā šī ir pirmā reize, kad es tā galīgi skaidri mēģinu izlikt to visu uz papīra, kas manī sakrājies. Visu iepriekšējo reizi es mēģināju ignorēt, tā, it kā nekas traks tas nebūtu! :)
Ko darīt? Kā tikt ar to galā? ;)

Bet beidzot man tas ir apnicis, es zinu, ka gribu kādu cilvēku, kam varētu uzticēties, stāstīt visu, kas uz sirds! :)
Varbūt ja kādai no jums ir bijis/ir līdzīgi, varat uzrakstīt man vēstuli, kā tikāt galā ar to utt, vai arī tepat dalīties padomos! :)
11.02.2013 16:06 |
 
Reitings 54
Reģ: 12.12.2011
Labāk ir vilties cilvēkos nekā nevienam un nekad neuzticēties.
11.02.2013 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
semperfi - ne reizi neesmu vīlusies kādā! :) Nekad neviens mani nav nodevis vai kā savādāk! :) Tāpēc arī nezinu iemeslu, kāpēc ir tā, kā ir! ;)
11.02.2013 16:33 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Solo - kāds ir cēlonis, kāpēc neuzticies cilvēkiem? Kāpēc negribi par sevi stāstīt?
11.02.2013 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
aloe - īsi tāda cēloņa nav, man jau gribas stāstīt, nav tā, ka vēlos paturēt visu sevī, drīzāk pat otrādi, liekas, ka nosmakšu, ja nebūs kāds, kam pastāstīt! Liekas, ka kāds tāpat to pados tālāk, vai arī tas īpaši neinteresē! Nezinu, grūti pat izstāstīt, bet tā kaut kā! :)
11.02.2013 16:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es vienreiz apdedzinájos un ar to pietika, tagad ir tikai 2 cilvéki, kam es daudz maz uzticos,,.. lai es uzticétos vél kádam? man to nevajag, já, man ir draudzene, kas man stásta visu, pilnígi uzticas...es vinju nekad nenodoshu, bet pati savus noslépumus un to, kas sápina nekad nestástu, un mums tá ir labi! man nemaz negribás kádam visu stástít, laikam man dzívé viss ir kártíbá...

_________________________________________________________________
pilníbá uzticoties kádam tu iegústi vai nu labáko draugu vai ljaunáko ienaidnieku
11.02.2013 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Solo, es Tevi varu tikai apsveikt! Kad atradīsies īstais cilvēks, kuram jutīsi, ka vari uzticēties, tad arī tas sanāks dabīgi. Neredzu nekādu iemeslu uzticēties kaut vienam ikdienišķam cilvēkam! Iztiksi bez skaudībām, nelaimēm un dzīvosi laimīga. :)
11.02.2013 16:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ko tadu ir jastasta klasesbiedrenem? to , cik biezi tev ir sekss, savas attiecibas?ne! pastastit tak vari, piem, ka vakar izcepi garsigu picu pec jaunakas receptes, vai vismaz cik berni esiet gimene. nu ko ta.
11.02.2013 16:45 |
 
Reitings 340
Reģ: 29.01.2009
Jo vecāka palieku, jo mazāk stāstu kādam sev svarīgas lietas. Izņēmums ir vecāki (lai gan arī ne līdz galam) un draugs. Tev tiešām to vajag? Uzticies sev un nebūs jācieš no nodevības.
11.02.2013 16:47 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Piemēram, es nevienam nekad nestāstu pilnīgi visu, kas uz sirds. Man nav nepieciešamības dalīties ar saviem sapņiem, cerībām, un ar sūdzēšanos un čīkstēšanu nenodarbojos ne tik.
Bet tas nav iemesls, lai man nebūtu draudzenes. Man tādas ir un ļoti labas.
Es labi klausos, uzdodu jautājumus, dodu padomus pēc savas pieredzes, bet tiešām neredzu nepieciešamību izlikt sevi uz paplātes. Kam tas?!
11.02.2013 16:48 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Kaut es spētu nevienam neko par sevi nestāstīt. Es tiešām to vēlētos, jo bieži vien man patīk aizplapaties un pateikt par sevi citiem tadas lietas, kuras labāk nevajadzētu, kaut labākajiem draugiem, bet man tracina, ka izstastu pilnīgi visu varteikt. Pēdējā gan laikā mazliet esmu labojusies. :D Labāk lai mazāk cilvēki par tevi zina. Ja vēlies izkratīt sirdi, dari to uz papīra rakstot, tici man, palīdz.
11.02.2013 17:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 07.02.2013
Tas ir normāli.

Es arī nestāstu par sevi daudz, lai gan daži domā, ka stāstu visu un tad sanāk smieklīgi. esmu iekšējs cilvēks!

Un man BESĪ, ja prasa tiešus jautājumus par manām attiecībām vai privāto dzīvi, uzsprāgt var. Cilvēki reizēm nemāk novilkt līniju starp privāti un publiski. Vienreiz man draudzene pārmeta, ka uzreiz neizstāstiju, ka izšķīros ar draugu...nereāli nokaitināja tas. Man arī nepatīk, ja man visu laiku žēlojas vai stāsta par savām attiecībām ar puisi - un tad es pasaku savas skarbās domas, un esmu maita! :D

Praktiski, sajūtas nevar izstāstīt. Un uzskatu, ka tas ir kaut kas ļoti intīms!
11.02.2013 17:20 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Man ir pilnīgi tas pats.
Es neko citiem daudz nestāsu, ja nu vienīgi man nejautā.Bet arī tad sīkumos neiedziļinos.
Savas problēmas uzticu tikai un vienīgi vīram. Negribu, lai citi mani žēlo. Iespējams, ar citiem nedalos par savu dzīvi, jo nemanot ir nācies vilties cilvēkos. Pasaka citiem to, ko nevajadzētu, vai arī netīši kko izmuld. Tāpēc drošāk ir nevienam neko neteikt.
11.02.2013 17:24 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Es tā nemaz nestāstu par sevi visu, par draudzenēm tāpat zinu 100 reizes vairāk nekā viņas par mani. Laikam esmu tāds cilvēks un mani nemaz nevilina visiem kladzināt savas problēmas. Par ikdienišķām lietām runājamies, bet nestāstu neko tādu par attiecībām, vai ģimeni
11.02.2013 17:28 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Dzīve tev tāpat pierādīs, ka arī nevienam līdz galam nevar uzticēties.
11.02.2013 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits