Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Putekļu mānija

 
Reitings 1
Reģ: 09.02.2013
Kādas dīvainības piemīt jūsu vīriešiem?
Manējam ir tīrības mānija- viņš man neļauj mazgāt un slaucīt grīdas, jo grib būt pārliecināts, ka viss tiks izdarīts perfekti, tapēc slauka un mazgā pats. Turklāt pa divām reizēm pēc kārtas! Kā pats saka- lai būtu drošs, ka nekāds puteklis nav palicis. Vienu dienu iegāju istabā, kad viņš darbojās ar putekļu sūcēju un skats bija amizants-stāv un vicinās pa gaisu ar putekļu sūcēja kātu. Uz jautājumu,ko Tu dari, atbildēja- es sūcu putekļus, lai pa gaisu nelido :D Galvenais, ka es pati arī nekāds sušķis neesmu, bet šajā ziņā viņš mani pārspēj :D :) Un plus vēl ikdienā katrs puteklītis uz grīdas tiek pamanīts un paņemts rokā un izmests pa logu.
Bet man tas netraucē, tik un tā- pasaulē labākais vīrietis :)
09.02.2013 15:42 |
 
Reitings 237
Reģ: 05.02.2013
ja man butu tads virietis:D
laikam vins man ari butu pasaule labakais:D
09.02.2013 15:45 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Es laikam esmu dīvaina, bet arī grīdu sākumā izsūknēju un tad vēl 2x pārmazgāju. Sūknējot putekļi ceļas gaisā un arī es paceļu putekļu sūcēja kātu gaisā un mazliet pasūknēju :D pēc visa tā ar mitru lupatu pārbraucu pāri visām virsmām - palodzēm, galdam :D :D
09.02.2013 15:45 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Superīgs vīrietis! :D
Man patīk kā izklausās! :D

Pagaidām nav sanācis dzīvot kopa, tad nu nezinu kādas ir viņu slēptās dīvainības!
09.02.2013 15:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
priecájies :) tá tieshám ir labáká no dívainíbám, kas varétu vírietim piemist :)
09.02.2013 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits