vedēji kāzās

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Ar draugu esam izvēlēti par vedējiem draudzenes kāzās. kāzas notiks vasarā, sarakstīšanās dz-sarakstu nodaļā , tad jaunais pāris dodas bildēties ar fotogrāfu (un iespējams ar mums) un tālāk banketa galds restorānā ar terasi (vai uz terases, atkarībā no laika). restorāns rezervēts līdz pašam vakaram. Mums ir jāizdomā kaut kādas aktivitātes viesiem (kamēr jaunais pāris dodas fotogrāfēties) un jaunajam pārim, bet tā kā šīs būs manas pirmās kāzās, kurās piedalīšos, tad es pat nezinu ko dara kāzās, it īpaši ja tās tiek svinētas restorānā, būtu stulbi sēdēt un ēst visu vakaru! :(
Un līgava arī nevēlas nekādu mičošanu vai trakas spēles ar baloniem u.tmldz.
Ir kādi ieteikumi ko darīt? Es ticu, ka Jūs varat ieteikt kaut ko foršu! :) Man noderēs jebkādas idejas, galvenais lai ir pie kā pieķerties, tālāk jau varu improvizēt! :)
09.02.2013 12:03 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Nesen biju uz kāzām.. Patika tas,ka tie,kas ieradās ātrāk(jo starp laulībām unn svinēšanu bija kāda pusstundiņa) varēja uz smuki noformētām lapiņām rakstīt randiņu idejas jaunajam pārim. Tad vēl bija tāda lapiņa,kur ,piemēram,vienu teikumu ir rakstījis vīrs,otru sieva unn jāatmin kurš ir kura rakstītais.(piemēram - "labākais brokastu ēdiens ir tomātmaizītes" unn tad viesiem jāatmin kurš to būtu teicis..pēctam notika pareizo atbilžu salīdzināšana,bija uzvarētājs)

Patika,ka jaunais pāris bija katrs saviem vecākiem sagatavojis vēstulīti,dāvaniņu..un tad nolasīja..tas bija tā jauki.

Bija inčīga arī karaoke.

Kaut kur jau internetā redzēta bija tā spēlē,kur vadītāji uzdod jautājumus (piemēram,kurš vāks pazudušās zeķes pagultē) unn tad pāris sēž ar mugurām unn katrs paceļ to kociņu(viens kociņš, kur ir meitenīte,otrs kur puisis)

Viņi bija sagatavojuši arī tādu video,kur mazi bērni bija atbildējuši uz jautājumiem.. (piemēram,kā nocopēt meiteni..un tad tur viens mazais skaidroja kā tārpu jāliek virsū utt..) :-D
20.08.2015 12:17 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Ja paaris nemak pateikt,ko grib, tad prasi,ko negrib! To gan jau vinibmaacees pateikt. Izsaki trakakas idejas,gan jau buus reakcija,ko apaudzes ar komentariem,un taa vismaz bus skaidrs,kuraa virzienaa neskatiities.
20.08.2015 12:48 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Jā bet kāzas nebūs viesu namā 2 dienām, bet gan restorānā uz max 5 stundām!!

Man liekas, ka nav tik traki kā te runā, ka obligāti vajag vadītāju. Ja esi atraktīva, esi iepriekš vadījusi pasākumiņus, tad šim nevajadzētu būt kaut kam ārprātīgi grūtam. Pie tam ja pāris ir izvēlējies tikai restorānu, nu pastāv liela iespēja, ka ir ierobežoti līdzekļi, tāpēc nav viesu nams.. un vēl vadītāju meklēt, pie tam labs vadītājs maksā smuku summu.
Es tavā vietā riskētu pati, jo esi atraktīva un pasākums vispār nebūs ilgs ;)
20.08.2015 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Vispār ir traki,ja cilvēki pēc dabas ir introverti un negrib iesaistīties nekādās aktivitātēs. Bet ja Tu būsi mēģinājusi visu darīt pēc labākās sirdsapziņas, nebūs jaunajam pārim tiesību Tev kaut kur piesieties. Galu galā, mēnesis nav pārāk daudz lai sagatavotos. Ļoti, ļoti liela nozīme kāzās ir tam, kādi ir paši viesi. Ja viesi ir nūģi, tad arī profesionāls kāzu vakara vadītājs var izstiepties vai sarauties, bet publika neiesaistīties.
Mēs ar grupu gājām paspēlēt viena mūsu grupas biedra vectēva dzimšanas dienā un es nekad dzīvē nebiju redzējusi tik klusu dzimšanas dienas ballīti. Manā ģimenē parasti iet vaļā skaļas sarunas, joki un brīva atmosfēra, bet šeit visi bija tik stīvi, sarunājās ļoti klusi, bez maz kā uz koncertu atnākuši. Un tagad mums tam pašam čalim jābūt par vedējiem kāzās un man bail, ka liela viņa ģimenes daļa nūģosies :D
20.08.2015 14:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++++++++++Anne Shirley
Ja viesi ir nūģi, tad arī profesionāls kāzu vakara vadītājs var izstiepties vai sarauties, bet publika neiesaistīties.
20.08.2015 14:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ļoti, ļoti liela nozīme kāzās ir tam, kādi ir paši viesi. Ja viesi ir nūģi, tad arī profesionāls kāzu vakara vadītājs var izstiepties vai sarauties, bet publika neiesaistīties.
Man tieši pretēja pieredze..
Laiciņu atpakaļ vienā un tajā paša draugu lokā bija 2 kāzas.. Bija liela nozīme vadītājam.. Viens īsti nemācēja paķert publiku, tomēr otrs izkustināja to uz nebēdu. Es dažus no paziņām nekad nebiju redzējusi TIK aktīvus... :D

Labs vadītājs ir, manuprāt, ļoti noderīga investīcija plašākām kāzām. Kāzu vadīšana viņiem ir ierasta lieta, māk izvērtēt situāciju, viesus.. Zinās, kā rīkoties un risināt kādu aizķeršanos un ķibeli. Neprofesionālis ne vienmēr ar to tiks galā.. :)
20.08.2015 18:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits