Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Logest kontracepcijas tabletes

 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Sveikas, meitenes!

Ārste man izrakstījusi "Logest" kontr. tabletes. Hormonālos preparātus nekad neesmu lietojusi, tādēļ vēlējos noskaidrot atsauksmes. Šo to pameklēju internetā, bet priecātos par vēl kādu informāciju - varbūt ir kādi progresīvāki līdzekļi, jo "Logest", šķiet, ir samērā vecas zāles.

Vizītes laikā pasūdzējos ārstei par problēmām ar lieko svaru, kas, šķiet, nāk klāt no paskatīšanās uz kūciņu vien, un to, ka mani neapmierina nelielas ūsiņas, kam iemesls varētu būt vīrišķo hormonu paaugstināts daudzums organismā. Pūciņa jau it kā mikroskopiska, bet tomēr. :D

Tad nu ārste teica, ka no "Logest" vajadzētu gan pūciņām uz virslūpas pazust, gan svaram nedaudz mazināties. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga pieredze? Kā arī kādas negatīvas blakusparādības visbiežāk novērojāt?


Ak, jā - tas smaidam - vecākā paciente manai dakterei esot bijusi kāda 60 gadu veca mūķene. Un es vēl par saviem 22 šausminājos. :D
07.02.2013 17:29 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kā tas ir - samērā vecas zāles? :D
07.02.2013 17:37 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
"Logest"apritē ir samērā sen, domāju, ir parādījušies arī jaunāki medikamenti.
07.02.2013 23:55 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Domā, ka viņi neattīstās, neveic pētījumus un neuzlabo tabletes, bet turpina ražot tieši tādas pašas tabletes, kādas sāka ražot pašā sākumā?
08.02.2013 00:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Monta, Tev tiešām šķiet, ka te forumā būs labāki un zinošāki speciālisti nekā Tava ārste? Ja tā, tad vnk aizej pie citas ārstes. Nevis jautā nepazīstamiem cilvēkiem internetā jautājumus, kas attiecas uz Tavu veselību un zālēm, ko Tev lietot.
Nesaprotu arī, kādas tad zāles Tu gribi. Kārtējais cilvēciņš, kas meklē nevis to, kas ir vajadzīgs un palīdzētu, bet gan kaut ko, kas būtu jaunākais, progresīvākais, mazāku laiku bijis apritē. Te runa ir par medikamentiem, nevis mobilajiem telefoniem! Lieto tos, ko Tev kā piemērotus iesaka ārsts, nevis tos, kas "jaunāki un stilīgāki"!
08.02.2013 06:21 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Es lietoju Logest jau gadus 3 laikam....nekādu sūdzību nav! Esmu jauna, bez ūsiņām :)...liekais svars nav bijis un nepieaug ar!
08.02.2013 08:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man tieši šķiet, ka vecas zāles kuras nav izņemtas no aprites, ir drošākas nekā jaunās, JO ir izpētītas un gadu gaitā ir reāli pacienti uz kuriem iztest'tas un perādīta efektivitāte un iedarbība... Ar jaunajām mēs vēl esam tikai izmēģinājuma trusīši...
08.02.2013 09:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits