Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati!!!

 
Reitings 8
Reģ: 15.05.2011
Lūdzu dodied kādu padomu,ko man darīt ar tiem matie!:(
Visu laiku krīt ārā nežēlīgi - zinu, ka neesmu vienīgā tāda, jo cik internetā lasīts,tad daudzām ir šī nebūšana.

Ja kādai tā ir bijis un tagad ir ok,tad lūzdzu padalīties ar ieteikumiem un idejām!!!!!!!!
Esmu izmisusi, un liekas, ka no stresa pa matiem, mati krīt vel vairāk ārā:D
04.02.2013 23:52 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.01.2009
Man krīt ārā, jo baroju bērnu ar krūti + vēl hemoglobīns baigi zems.
Padzer kādus vitamīnus. Uzlabojumus gan redzēsi tik pēc dažiem mēnešiem.
04.02.2013 23:58 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
es domaju, ja mati krit ara, tad jaiet pie arsta.. foruma var lugt palidzibu, ja mati lust vai skelas, bet ne - ja krit.. parak daudz iespejamo celonu.
05.02.2013 00:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Vitamīnu trūkums organismā.
05.02.2013 00:18 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Vai nu taviem matiem jau pavasaris sācies, pavasarī, rudenī ir normāla pastiprināta matu izkrišana, vai kā vēl te vienreiz meitenes rakstīja, tev ir piemēram 21, un mati ik pēc 7 gadiem nomainoties ( to es tik no foruma citēju,man nav zinātniska pamatojuma)
05.02.2013 00:34 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Ir dzirdēts, ka mati pastiprināti krīt ārā apmēram ik pēc 7 gadiem - ''nomainās''. Arī man ir bijis tāds periods, kur es paniski skatījos uz grīdu un domāju, ka palikšu bez matiem. Tas bija pavisam īss brīdis, vēlāk parādījās daaaaudz jauno matiņu.

Pagaidām iesaku matus vienkārši likt mierā, nefēnot un netaisnot iespēju robežās. Vari mēģināt diždažu eļļu saturošus matu kopšanas produktus, tie it kā novērš matu izkrišanu. Nu vismaz placebo efektam vari izmēģināt. :D
05.02.2013 00:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.02.2013
Man arī tā bija. Novājināju matu dēļ savas pārmērīgi biežās krāsošanas. Taču neķēru kreņķi, nopirku veikalā šampūnu, kas domāts pret matu izkrišanu. Biju skeptiska, taču mati jūtami krīt laukā mazāk. Piedevām, vajag palietot diždadža eļļu, esmu dzirdējusi labas atsauksmes un kādu laiku pati arī tādu lietoju. Ļoti labi palīdz, ja mati stipri bojāti. Man bija draudzene - blondīne, kurai mati ļoti sabojāti, pāris nedēļas pagulēja ar šo eļļiņu matos un mati čiki - piki! Piedevām, vajag apēst kādu vitamīniņu, par ļaunu jau nenāks!
Lai veicas un dod ziņu!
05.02.2013 00:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits