Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dietologs

 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Kāda ir bijusi pie dietologa? Konkrēti interesē Lolita Neimane. Kādas atsauksmes? Cik maksāja vizīte un kā ar viņu var sazināties?
Gribu nomest liekos kg, bet negribu sabojāt veselību eksperimentējot ar diētām no žurnāliem.
02.02.2013 22:10 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Neviena?
02.02.2013 22:23 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Domāju, ka Lolita ir tāda humorīga, izskatās jauks cilvēks un prātīgi runā, kontakti ir internetā, uztura programma maksā parasti 20ls :) Tā pati Karīna Akmens sastāda uztura programmas priekš fat loss, arī 20ls. Dažādi varianti.
02.02.2013 22:26 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Droši viņa nav no tām lētākām. Vienā žurnālā izlasiju rakstu par viņu, viņa teica, ka neēd brokastis, domaju, ka dietalogi ari paši veseligu dzivesveidu piekopj :D
02.02.2013 22:28 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Principā, arī brokastis ir tomēr mīts.
02.02.2013 22:31 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Labs raksts, tulkots no angļu valodas

1. Labāk ir ēst 6 reizes dienā nekā 3 reizes dienā, jo tad vielmaiņa strādās ātrāk un zaudēt lieko svaru būs vieglāk
Šim mītam es sekoju ļoti ilgu laiku, proti, es ēdu ik pēc 2-3 stundām un domāju, ka šādā veidā mana vielmaiņa strādās ātrāk un samazināt tauku procentu būs vieglāk. Vēlāk, kad sāku iedziļināties vairāk tieši par šo tēmu uzzināju, ka svarīgākais tomēr ir cik daudz kalorijas tiek uzņemtas dienas laikā, nevis cik bieži. Izejot praksi es iemācijos, ka galvenais ir vadīties pēc intuīcijas - vajag ēst, kad jūti izsalkumu, nevis ēst tikai principa pēc! Protams neiejot galējībās, piemēram ēdot vienu reizi dienā es neieteiktu nevienam.
Bet pie reizes pieminēšu, ja mērķis ir iegūt lielāku muskuļu masu, tad šī straģēdija – ieturēt biežākas maltītes strādā ļoti labi, jo ir vieglāk uzņemt nepieciešamās kalorijas, sevišķi tiem cilvēkiem ar ātru vielmaiņu (ektomorfiem)
2. Brokastis ir svarīgākā ēdienreize un to nekad nevajadzētu izlaist, ja mērķis ir zaudēt lieko svaru
Vēlviens slavens mīts. Daudziem cilvēkiem ir vieglāk izlaist brokastis un ieturēt pirmo ēdienreizi vēlāk pa dienu un tas nav nekas slikts vai nepareizs. Viens cilvēks, kas mani ļoti apgaismoja tieši par šiem diviem pirmajiem mītiem bija Martins Berkhans no leangains.com
Te viens no viņa labākajiem rakstiem un viss smalki aprakstīts ar visiem pētijumiem: http://www.leangains.com/2010/10/top-ten…

3. Neēst pēc pulkstens 6, ja mērķis ir zaudēt lieko svaru
Velviens ļoti slavens un populārs mīts. Man joprojām īsit nav skaidrs, kas tik ļoti maģisks ir tieši ar pulkstens 6? Nav tik ļoti svarīgi, kurā laikā tiek pārtraukts ēst, svarīgi ir cik kalorijas kopumā tiek uzņemtas pa dienu.
4. Sievietēm vajadzētu lietot vieglākus svarus ar lielāku atkārtojuma skaitu
Te ir viens no iemesliem kāpēc daudzām sievietēm nav rezultātu. Ja mērķis ir iegūt stingru un tvirtu augumu, tad jālieto pēc iespējas lielākus svarus ar mazāku atkārtojuma skaitu no 8 līdz 12 reizēm. Protams, ja esi iesācējs, tad sākumā gan ieteiktu lietot vieglākus svarus ar lielāku atkrtojuma skaitu, lai vispirms apgūtu pareizu vingrinājuma izpildes tehniku, bet ar laiku jāmēģina sevi izaicināt strādāt ar lielākiem svariem un mazāk atkārtojumiem, ja vēlme ir redzēt panākumus no spēka treniņiem.
5. Vienmēr vajadzētu izstaipīties pirms treniņa

Ja tiek taisīti staipīšanas vingrinājumi pirms treniņa, tad muskuļi tiek pakļauti tikai vairāk traumām, nevis palīdz izvairīties no tām. Staipīšanās pirms treniņa var padarīt muskuļus līdz 30% vājākus un līdz ar to radot lielāku iespēju satraumēties treniņa laikā. Mans ieteikums būtu iesildīties pirms treniņa uz kāda no kardio trenažieriem un izmantot staipīšanas vingrinājumus tikai pēc treniņa.
02.02.2013 22:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
To raksta viens fitnesa treneris - lielākie mīti, kas saistīti ar svara zaudēšanu.
02.02.2013 22:34 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Paldies :)
Es biju dzirdējusi par 40Ls.
02.02.2013 22:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Wolf - es Karīnai Akmens uzraksatīju vakar, viņa teica, ka ir 20ls, ir lētāk par Neimani, jo nav visādās reklāmās u.c. Ļoti izglītota ir Arta Zaņuka, un citi treneri. Nepaļaujies uz reklāmu ;) Karīna pat ir labāka, jo sastāda pa gramiem visu, nevis vienkārši - auzu pārslas ir labas un no tās sērijas :)
02.02.2013 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!