Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepriecināt savu vīrieti!

 
Reitings 1
Reģ: 02.02.2013
Sveikas!

Vēlos, lai jūs padalītos ar pieredzi "mazā puncīša" zaudēšanā!
Mans vīrietis uz mēnesi dodas prom, vēlos viņu nedaudz iepriecināt zaudējot kādu lieko kg.
Nodarbojos ar aerobiku un tā, bet tomēr kaut kas vēl ir palicis.
Gribu, lai pēc atgriešanās būtu gandarījums gan man, gan viņam.
Kā efektīvāk papildus aktīvai ikdienai to izdarīt? Kādi produkti būtu jālieto uzturā?:)
02.02.2013 10:41 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
ja jau nodarbojies ar sportu, tad jādomā,ka ar ēdienkarti nav kārtības. Sakārto to un būs tev rezultāti.
02.02.2013 10:57 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
http://cosmo.lv/forums/topic/131304-kleo-lv/

Mēs tur daudzas meitenes pēc pirmajā komentārā iemestajiem linkiem sportojam! ;)
Varbūt noder!
02.02.2013 11:05 |
 
Reitings 2
Reģ: 21.02.2011
Cik bieži nodarbojies ar aerobiku nedēļā? Vajadzētu ne mazāķ kā 3 dienas nedēļā. Tā kā izklausās, ka esi bijusi pietiekami fiziski aktīva,tad laikam ar ēdienkarti nav kaut kas kārtībā. Galvenie produkti , kas Tev jāizslēdz ir- bulciņas, baltmaize, cukurs, saldumi, uzkodas (čipši,riekstiņi), nekāda alkohola (viena riktīga ballīte Tavus treniņu rezultātus atsviedīs vismaz par nedēļu atpakaļ), plus jādzer daudz daudz ūdens, jo tas palīdz arī tikt vaļā no tauciņiem daudz ātrāk. :)
Pēc uzturvērtībām trenējoties ļoti labi ir ēst vājpiena biezpienu, piemēram brokastīs. Auzu pārslu putra, dažādas pupiņas, liesa liellopa gaļa, vistas fileja, treknās zivis (lasis), daudz dažādu dārzeņu (brokoļi ir ļoti labi), un saldumus aizstāj ar augļiem. :)

No sākuma iet grūti ar ēdienkartes maiņu , bet es, piemēram, pie veselīgas ēdienkartes jūtos ļoti labi. :) Un nevajag sev arī visu aizliegt, nedēļā reizi var sevi mazliet palutināt (ar kādu šokolādi, piemēram), jo citādāk "norausies" un sarīsies burgerus vai kg konfekšu :D
02.02.2013 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits