Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bez jūtām

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vai var un ir normāli dzīvot bez jūtām ,emocijām un cik ilgi tā? Līdz kādam brīdim tā?
Šodien reāli sapratu kāpēc es tāda esmu...
Iemesli ir vairāki gadījumi ,kad cilvēki mani ir pievīluši un sāpinājuši.

Viens no tiem- kad mamma iepazinās pirms gadiem ar vīrieti, kurš mani mēdza pazemot, lika baidīties no viņa, saucamā "emocionālā izvarošana",fiziski gan nedarīja man pāri. Dzīvojām kopā-es mamma un viņš.Bet mammai nevarēju un vēl neesmu piedevusi, ka viņa ignorēja mani, kad histēriski raudāju un teicu cik ļoti man viņš riebjas, bet viņai acīmredzot viņš bija svarīgāks. Protams,paldies viņai par to kā viņa man palīdz,audzina utt. bet nejūtu nekādu mīļumu pret viņu, tikai dēļ tā ka nevaru piedot...

Un cits stāsts- draudzējos ar puisi,ne ilgi ~2 mēnešus,bet viņā tiešām biju iemīlējusies un toreiz pieķērusies viņam,varētu teikt viņš mani pameta.Vēlāk pārnāca uz manu klasi un tā kā biju sapratusi, ka viņam neko īpašu nenozīmēju piespiedu sevi ignorēt viņu ikdienā, nerunāt, būt jautra, smaidīt, kaut domāju visu laiku par viņu un mājās aizejot raudāju. Viņš nedaudz deva iemeslu un turpināju tomēr cerēt uz viņu. Itkā visādi šķēršļi -loģiski domājot ,bet likās ,ka viņš ir tas "īstais". Bet kādu dienu pēkšņi viņš samīlējās citā meitenē. Tajā brīdī sapratu ,ka nekas svarīgāks par viņu viņam nav un izslēdzu jebkādas cerības uz viņu. Un ar laiku līdz šim brīdim tiešām viņš man vairs neko nenozīmē.

Tā un varbūt vēl citu sīkāku problēmu rezultāts -esmu bezsirdīga maita. Tikai nezinu vai tā ir problēma vai nav- reizēm gribas kaut ko just- bet vienkārši nevar. Asaras nebirst, emociju nav.
01.02.2013 12:42 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
up

Kā ir ar bezjūtīgiem cilvēkiem, tas tā ir un paliek parasti vai tomēr viņi mainās?
01.02.2013 13:15 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
domāju,ka mainās. viss šai dzīvē mainās- tev tikai pašai to jāvēlas un jāgrib.
01.02.2013 13:17 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Tas ir vecums ko sauc par pārmaiņas periodu, ir divi viedokļi "Tavs un nepareizais".
Ja nav sajūtu tad nav,tās nevar tā vienkārši gribēt, viņas uzrodās pašas no sevis.
01.02.2013 13:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka nekur neredzu bezsirdību no tavas puses. piedod šiem cilvēkiem. tas nenozīmē, ka tev ar viņiem ir jāsāk kontaktēties, bet piedod vnk un tu dzīvosi daudz mierīgāk
01.02.2013 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits