Ko lai dara ?

 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Sveiki , gribēju pajautāt jūsu viedokli par zemāk rakstīto situāciju.
Mazliet par sev, man ir 28 gadi, strādāju jau 6 gadi un pelnu pietiekami, nepīpēju, nedzeru, s portoju. Sapņoju par normālu dzīvi, sievu, un bērniem un uzstādīju sev mērķi ka to sasniegšu līdz 30 gadiem,es saprotu ka bērns prasa lielus līdzekļus kā arī dzīvošana mūsdienu Latvijā prasa lai abi vecāki ģimenē strādātu lai bērnam būtu viss, kā arī sev mazliet.

Pirms 4 gadiem iepazinos ar meiteni , skaista un apburoša studente ,nebija viņai darba pieredzes, bet likās ka dzīve visu saliks pa plauktiņiem un viņa sāks strādāt un mēs apprecēsimies un izveidosim ģimeni  saprotu ka skaisti skan, bet es uz to visu eju un tuvojos. Problēma ir tāda ka draudzene pa 4 pazīšanas gadiem nemaz nedomā par strādāšanu un viņu uztur māte. Tagad viņa mācās maģistratūrā un to pabeigs pēc 18 mēnešiem kur pēc tam sekos darba meklējumi un iepazīšanās ar darba tirgu u.t.t Es tagad saprotu ka mans sapnis ar šo sievieti netiks piepildīts, manī notiek tāda kā cīņa starp saprātu un sirdi, kur saprāts saka, lai es izbeidzu šīs attiecības, bet sirds tieši otrādi un sirds cer ka tomēr mans sapnis izdosies. Es nezinu ko darīt un man nav neviena tāda tuva drauga ar ko es varētu par to parunāt, un tāpēc es vēršos te. Nesaprotu tagad ko man klausīt, saprātu vai sirdi.
Jautājiet ja ir kādas neskaidrības , centīšos atbildēt.
P.S Jau tagad atvainojos par gramatiskajām kļūdām.
31.01.2013 20:22 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
kpc māte viņu uztur nevis draugs, respektīvi - tu?
31.01.2013 21:01 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
tu labak priecajies par to, ka vinja macas un iespejams lidz ar to iegus labaku darbu!
labak butu ja vinja jau pec pamatskolas skrietu par setnieci stradat?

un ja tu tik loti gribi bernus un stabilu gimeni, tad atrod pats labaku darbu ar labaku attalgojumu un problema bus atrisinata!
31.01.2013 21:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ar maģistra grādu kabatā un nulli darba pieredzes darbu tāpat būs grūti atrast un spriežot pēc tevis rakstītā, tagad meitene dzīvo uz mātes rēķina, nākotnē varbūt dzīvos uz tava rēķina. Grūti iejusties puiša ādā, bet šķiet, ka arī es ar to nebūtu mierā, pat ja viss cits attiecībās būtu ideāli.

Varbūt painteresējies par kādu darbu, ko Tava meitene varētu darīt, ko varētu apvienot ar studijām un viņai patiktu un pamudini viņu pieteikties. Ja meitene atsakās pat pamēģināt, ieklausies viņas argumentos un izvērtē, vai ir pamatots iemesls, kādēļ viņa negrib strādāt, vai arī tiešām ir izlaidusies, pieradusi dzīvot uz citu rēķina un primāri domā par sevi un tikai tad par citiem..
31.01.2013 21:02 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Es jau domāju praktiski nevis pētot SS.lv :D Man zūd cerības ka mums kaut kas tāds būs jo viņa nekustas pat , laikam nav mērķu :(
31.01.2013 21:03 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
nekas,ar skūterīti pabrauksi pakaļ baigā problēma

:D :D
++
31.01.2013 21:03 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Runa jau iet ne tikai par to, ka meitene nestrādā un negrasās to darīt, bet gan par to, ka puiša sapnis netiks piepildīts laikus, respektīvi - ģimene līdz 30 gadu vecumam.
31.01.2013 21:05 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
draudzene neatradīs labi atmaksātu darbu, nepieveiks maģistru 18 mēnešos + vēl nepiedzemdēs bērnu! tad nu tavs sapnis ir vējā! pfffffff...tad nu gan. būtu mīlošs draugs, būtu palīdzējis pavirzīties meitenei uz priekšu un arī viņas mātei palīdzējis!
31.01.2013 21:08 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
2 gadu laikā to nepaveikt!
31.01.2013 21:09 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Nu jā, tas ka nav piepildīts sapnis nav labi, bet.. Tas nav meitenes uzdevums piepildīt tavu sapni. Pašam par to ir jārūpējās un varbūt jāmeklē kāda, kas sapnī iederas labāk (ja svarīgi ir bērni TIEŠI līdz 30 un ne gadu vēlak). Bet kopumā man jau liekas, ka viss būtu jāparrunā ar meiteni - ko viņa vēlas, kad (arī par bērniem), kādi viņai ir dzīvē mērķi.. Jo attiecībās neesi tu viens ar saviem mērķiem un vēlmēm. Piekritu freya ka tu varētu pameklēt vai pamudināt viņu (ne nosodot)...
31.01.2013 21:11 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
bez uzbraucieniem, tikai vēlos zināt domas- ok, tava sieva strādās tikpat daudz kā tu, bet kā būs ar pārējiem darbiem-mājas kopšana, ēst gatavošana, bērnu vākšana, pieskatīšana, barošana etc.? 50/50 vai arī tas būs "sievas" pienākums?:D
31.01.2013 21:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka uz vecāku rēķina var dzīvot tad, ja vecāki tiešām ir turīgi un spēj atbalstīt arī savus 20++ gadus vecos bērnus, kuri studē, bet ja meitenes mamma knapi spēj savilkt galus kopā...

Un kas tā par aizvēsturisko domāšanu, ka vīrietim jābūt vienīgajam ģimenes apgādniekam? Nav jau runa par to, ka meitenei tagad visu mūžu jāstrādā, bet, piemēram, ja abi vēlas bērniņu, tad meitenei tomēr ir izdevīgi vismaz gadu pastrādāt, lai pēc tam saņemtu kaut cik normālu māmiņalgu.

Tās meitenes, kas te gudri spriedelē, ka Aigara draudzenei vajag visas savas domas koncentrēt uz maģistratūras studijām un pēc tam viņa iegūs labi apmaksātu darbu - jūs pašas, piemēram, būtu gatavas uzturēt daudzus gadus puisi, kurš tikai studē un ne brīdi nedomā par to ka, būtu jāsāk strādāt, lai tomēr kaut kā uzlabotu dzīves labklājības līmeni???
31.01.2013 21:16 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
es varu derēt, ka draudzene tāpat atradīs naudīgāku veci!
31.01.2013 21:17 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
a kapec vinu uztur maate?-ja gribi kaa gimenee saac ar to, ka uzturi savu draudzeni ,-un tas ir labi ka vina maacaas!paliidzi vinai,nevis streso par to ka lidz 30 gadi nepaspesi apbernot!:D
31.01.2013 21:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 31.01.2013
labdien
Mans vārds ir carole esmu jaunu atsauksmi par manu mājas jums vajag savu partneri, lai tevi mīlu, tu mīli viņu cilvēka sievietes tiek piedāvāts precēties, tas veltīts tikai vietnē jums ir un citur vairs izskatījās, Lūk, risinājums ir jūsu kontaktpersona rūp šis cilvēks ir liels pārsūdzēt mani daudz palīdzēt, kad man bija iemīlējies to manu tikai lūgt foto man, ka man patika manas vēlmes, lai tad viņš veikt burvju ziepes pēc smaržas augu, augu, pamatojoties ar to, ko es mazgāt katru 00 h sekoja mana sagatavotā īpašā smarža pēc nedēļas mans draugs sāk mainīties vairāk tas veltīts ir mani un apmēram pēc mēneša to manu lūgumu laulībā, tagad man ir 2 bērni, Klāra un tony jums, kas ir šajā situācijā, lūdzu, sazinieties ar šo cilvēks ([email protected]), viņš zinās, ko darīt, lai jūs.
31.01.2013 21:31 |
 
Reitings 15
Reģ: 31.01.2013
labdien
Mans vārds ir carole esmu jaunu atsauksmi par manu mājas jums vajag savu partneri, lai tevi mīlu, tu mīli viņu cilvēka sievietes tiek piedāvāts precēties, tas veltīts tikai vietnē jums ir un citur vairs izskatījās, Lūk, risinājums ir jūsu kontaktpersona rūp šis cilvēks ir liels pārsūdzēt mani daudz palīdzēt, kad man bija iemīlējies to manu tikai lūgt foto man, ka man patika manas vēlmes, lai tad viņš veikt burvju ziepes pēc smaržas augu, augu, pamatojoties ar to, ko es mazgāt katru 00 h sekoja mana sagatavotā īpašā smarža pēc nedēļas mans draugs sāk mainīties vairāk tas veltīts ir mani un apmēram pēc mēneša to manu lūgumu laulībā, tagad man ir 2 bērni, Klāra un tony jums, kas ir šajā situācijā, lūdzu, sazinieties ar šo cilvēks ([email protected]), viņš zinās, ko darīt, lai jūs.
31.01.2013 21:41 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Varu arī uzturēt , palīdzēt , bet viņai mamma borē smadzenes , viņa tomēr klausa vairāk māti kurai neiet tik spīdoši...es viņu labprāt atbalstītu, bet mamma saka ka jāizmācās u.t.t , tagad sāk prasīt līdzekļus arī no manis, kas nav mazi.
31.01.2013 21:56 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Pasaki,lai viņa iet strādāt.Vienalga ko,ka Tev vajag,lai viņa iesaistās finansiālās situācijas uzlabošanā.Negrib?Atradīsi citu,nobriedušu sievieti,kas strādās,būs Tev līdzvērtīga un gribēs ģimeni. :)
31.01.2013 22:02 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Lapsa , esmu runājis mierīgi ar viņu par to ka vajadzētu tā kā sakt , nekādi ultimāti nebija , neko strikti nenoteicu, bet liekas nepielec, un līdz ar to man paliek viņu žēl :( Un šķirties negribas , un dzīvot visu laiku sapņojot arī.
31.01.2013 22:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aigar, kur ir īsti tā problēma? Tājā, ka Tev bērns būs nevis 30 bet gan, piemēram, 32 gadu vecumā vai ka meitenei neesot nekādu interešu? :)
31.01.2013 22:09 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Abi kopā , ja ne kas nav noticis pa 4 gadi , nekas arī neliecina ka kaut kas uzlabosies. Man patīk pašpārliecinātas meitenes kuras zin ko no dzīves vēlas , ka viņām ir kaut kādas intereses vai hobiji, bet te nekā.
31.01.2013 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits