Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nu tāāāds sapnis

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Čau! :)

Vai, Dies', beidzot man liekas, ka emu iemīlējusies. Jā, agrāk man šķita, ka esmu mīlējusi, bet tā laikam nebija mīlestība un iemīlēšanās! :)

Lieta tāda - es jau sen (3 mēnešus) esmu ievērojusi cilvēku, kurš man blakus ir ik dienas (izņemot 6,7-dienas). Ir tā, ka viņš galīgi nav mans tips (pēc agrākās mērauklas), bet tai pašā laikā viņā ir kaut kas tāds, kam es nespēju pretoties. :D Labākais ir tas, ka ir dienas, kad viņš mani reāli kaitina, visādus stulbus jokus mētā utt. Bet kad pienāk jauna diena, it īpaši pēc 6,7-dienas es tik ļoti gribu viņu satikt! :) Droši vien, ka grūti saprast kko! :D

Bet nu tas tā. Šonakt man bija sapnis ar viņu galvenajā lomā - mums nebija seksa, bet gan es viņš mani apskāva un mēs bijām iemīlējušies! Tik vienkārši! :D Un tās sajūtas.... Ilgi nebiju tik labi gulējusi! :D Un tagad, viņu ieraugot, liekas, ka zinu vairāk par viņu, kā nekā esam skūpstījušies, jutuši viens otru! :)

Ceru, kas galvenos vilcienos sapratāt. Ti ir tik grūti izstāstīt! :) Ko man darīt? Zinu, ka nav gudri kko tādu jautāt jums, bet vrb varat padalīties ar līdzīgu pieredzi+dot tomēr kādu labu padomu! :))
31.01.2013 16:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
darba kolēģis?
31.01.2013 16:20 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
kāda attieksme viņam pret Tevi? ir iemesls domāt, ka arī ir simpātijas?
31.01.2013 16:27 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
No tava rakstītā absolūti nav saprotams kādas jums vispār ir attiecības. Ja tas ir vienkārši kolēģis ar kuru ikdienā kontaktējies, neredzu iemeslu, lai vispār jebko pasāktu. Tev pašai vispār liekas, ka tu viņam interesē? Varbūt viņam mājās draudzene ir, a tu te nezin ko sasapņojies
31.01.2013 16:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu viņam vsp patīc kā sieviete? varbūt viņš tevi kaitina tāpat kā visas pārējās vai uztver tevi kā jaunāko māsu.
31.01.2013 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Nē, draudzenes viņam nav! :D Zinu, ka ja pateikšu, ka mācāmies vienā klasē, tūlīt būs pārmetumi, ka mēs jau neko no mīlestības nesaprotam utt. Bet nu jā - esam klasesbiedri.

Attiecības mums tādas čomiskas, ļoti labi ar viņu saprotos, ir cilvēki, kas saka, ka starp mums noteikti kaut ka esot utt! :)

Jā, protams, mēs daudz laika pavadām kopā, mums vnm ir par ko parunāt! Bija gan reize, kad dzērumā pateicu viņam kko pa manām simpātijām pret viņu, bet par to mēs neesam ne reizi runājuši, kā nekā pālī teikts! :D
Nu tā kkā man iet! :D
31.01.2013 16:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kopigi tusini, majas darbu pildisana...un gan jau ta lieta aizies!
31.01.2013 17:08 |
 
Reitings 15
Reģ: 31.01.2013
labdien
Mans vārds ir carole esmu jaunu atsauksmi par manu mājas jums vajag savu partneri, lai tevi mīlu, tu mīli viņu cilvēka sievietes tiek piedāvāts precēties, tas veltīts tikai vietnē jums ir un citur vairs izskatījās, Lūk, risinājums ir jūsu kontaktpersona rūp šis cilvēks ir liels pārsūdzēt mani daudz palīdzēt, kad man bija iemīlējies to manu tikai lūgt foto man, ka man patika manas vēlmes, lai tad viņš veikt burvju ziepes pēc smaržas augu, augu, pamatojoties ar to, ko es mazgāt katru 00 h sekoja mana sagatavotā īpašā smarža pēc nedēļas mans draugs sāk mainīties vairāk tas veltīts ir mani un apmēram pēc mēneša to manu lūgumu laulībā, tagad man ir 2 bērni, Klāra un tony jums, kas ir šajā situācijā, lūdzu, sazinieties ar šo cilvēks ([email protected]), viņš zinās, ko darīt, lai jūs.
31.01.2013 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits