Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lietot konsīleri jeb ceļvedis nemākulei.

 
Reitings 127
Reģ: 18.01.2013
Labrīt meitenes :)

nekad nav nācies izmantot kosīleri, bet pēdēja laikā prasās mazliet paslēpt tumšos lokus zem actiņām un izrādās, ka par šo brīnumu es nekā nezinu :)
Tad nu mans jautājums- kā konsīleris pareizi jālieto?
I-netā pastāv divi, it kā pareizie, veidi- to lieto pirms tonāla uzklāšanas un to lieto pēc tonālā krēma. Kā tad īsti ir pareizi?
Un vai konsīleris ir jāiepliķē?

*vakar ar savu jautājumu iegriezos Kristianā, bet tur esošā pārdevēja par īsto variantu nosauca konsīlera lietošanu pirms tonālā.

Zinu, ka te ir ļoti zinošas meitenes šajā jomā, tādēļ ceru uz atsaucību :)

Visām patīkamu dienu :)
31.01.2013 08:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es uzdevumu neatvieglošu, jo šiem abiem variantiem ir dzelžaini pamatojumi:
1. Ja liec konsīleri pēc tonālā, tad tu to izsmērē kopā ar tonālo un nekādas jēgas nav,
2. bet ja liec virs tonālā, tad atkal dabūsi neviendabīgu toni.

Tā kā skaties pati, kurš variants Tev vairāk der, pamēģini abus un izdari secinājumus. Ja Tev ir tāds viegls zemacu konsīleris-izgaismotājs kā YSL touch eclat, piemēram, es to liktu virs, ja tāds smagsvars ar teju full coverage, nu es to vispār neliktu zem acīm, bet ja liktu, tad liktu zem. Protams, arī pašai jāskatās, cik nopietna Tev tā zilo riņķu problēma.

Uzklāt vislabāk ar otu un tad vieglām kustībām izlīdzināt un iepliķēt un skatīties lai starp ādu, kur nav bijis konsīleris nepaliek baigās toņu atšķirības. Un jā, ādu ap acīm nekādā gadījumā nedrīkst staipīt.
31.01.2013 08:25 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
es lietoju pirms tonaalaa, uzklaajot vieglu kaartinju un izsmeereejot :)
31.01.2013 08:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits