Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Turība-Starptautiskā tūrisma fakultāte.

 
Reitings 121
Reģ: 17.11.2012
Sveikas. :*
Tātad, nesen Jums jautāju par LU EVF, bet nu gribētu iegūt nelielu info par Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadību (bakalaura studiju programma) Turībā.
Jā, jā..zinu, ka kaut kas līdzīgs noteikti jau ir bijis, bet gluži kā mums visiem, arī man ir slinkums meklēt, tāpēc ceru, ka tās kuras studē vai ir studējušas šajā programmā man varētu pastāstīt par dzīvi Turībā, pasniedzējiem, kā vsp patīk, ar kādiem līmeņiem tikāt budžetā un cik grūti vsp ir tikt budžetā?
Milzīgs Paldies jau iepriekš. :) :*
30.01.2013 20:04 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
paceļu, man arī interesē :)
13.02.2013 14:49 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man tiešām slinkums 10. reizi rakstīt, bet iepriekš esmu stāstījusi..

Esmu beigusi BAT tūristus un nav neviena slikta vārda, ko pateikt. Lekcijas interesantas, pasniedzēji zinoši, lekciju spektrs plašš - sākot no lietišķās etiķetes, ģeogrāfijas un beidzot ar makroenomiku un finansēm.

Lielākie plusi - ērtas telpas, materiāli tehniskais nodrošinājums, bibliotēka, datori.. Un kā nenovērtējams pluss - prakses jau sākot no pirmā kursa, kas kalpo gan kā laba pieredze un ieraksts CV, gan kā kontaktu dibināšana un iespēja jau studējot, atrast darba vietu.
13.02.2013 14:56 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man arī slinkums jau kuro reizi rakstīt, bet man patika viss-sākot ar zināšanu kvalitāti un pasniedzējiem, beidzot ar telpu iekārtojumu un pasākumiem.
13.02.2013 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits